کولر گازی پرتابل

6 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید قیمت کولر گازی پرتابل ، اطلاعات فروش و خرید انواع کولر گازی پرتابل و همچنین مشخصات فنی کولر گازی قابل حمل کوچک ، تخفیف ویژه و تصاویر در وب سایت دماپویا در بهترین برند های موجود از قبیل جنرال ، تراست ، میدیا ، ال جی ، گری ، هایسنس ، گرین ، سامسونگ و تی سی ال در ظرفیت های 12000 و 14000 ، همراه با نصب رایگان را مشاهده ...

با مطالعه مطالب زیر می توانید قیمت کولر گازی پرتابل ، اطلاعات فروش و خرید انواع کولر گازی پرتابل و همچنین مشخصات فنی کولر گازی قابل حمل کوچک ، تخفیف ویژه و تصاویر در وب سایت دماپویا در بهترین برند های موجود از قبیل جنرال ، تراست ، میدیا ، ال جی ، گری ، هایسنس ، گرین ، سامسونگ و تی سی ال در ظرفیت های 12000 و 14000 ، همراه با نصب رایگان را مشاهده و بررسی نمایید .

آنچه باید درباره انتخاب و خرید کولر گازی پرتابل با گارانتی معتبر بدانیم

کولر گازی پرتابل از وسایل سرمایشی و نیز گرمایشی به حساب می آید که به آن کولر گازی متحرک نیز گفته می شود و یکی از انواع کولر گازی می باشد. این نوع کولر گازی مراحل نصب ندارد و راحت نیز قابل حمل می باشد.معمولا از این نوع کولر برای متراژ بالاتر 30 متر استفاده نمی شود و برای ساختمان های کوچک استفاده می شود. در کولر گازی پرتابل یونیت خارجی وجود ندارد و کندانسور و اپراتور در یک یونیت هستند. این نوع کولرگازی اسپلیت برای گرمایش محیط از هیتر درون آن استفاده می کند. در داخل این نوع کولر دو موتوروجود دارد که یکی از موتور ها وظیفه خنک کردن محیط از قسمت بالایی و دیگر موتور وظیفه خارج کردن جریان هوای گرم تولید شده به سمت بیرون را دارد پس در نتیجه در محلی که کولر گازی پرتابل گذاشته می شود نیاز به یک خروجی برای خارج کردن جریان هوای گرم می باشد. در کولر گازی پرتابل از گاز R410 استفاده می شود. 

کولر گازی پرتابل

روش محاسبه و انتخاب ظرفیت کولرگازی پرتابل بر اساس متراژ

نکته مهمی که باید در مورد کولر گازی پرتابل بدانیم ، مقدار BTU می باشد. BTU به مقدار انرژی که لازم است گرما یا سرما تولید کند گفته می شود. این مدل از کولر گازی با توجه به شرایط آب و هوایی ، موقعیت نصب ساختمان و نوع کاربرد و مصرف ، در BTU مختلف تولید می شود. ظرفيت سرمايش و گرمايش در مناطق معتدل و نيمه گرمسيری ( تا 43 درجه سانتيگراد ) برای هر متر مکعب به طور ميانگين 200 تا 300 بی تی يو می باشد.

ویژگی های کولر گازی پرتابل

از مزایای کولر گازی پرتابل می توان به قیمت مناسب آن ، کمتر اشغال کردن فضا ، طراحی بسیار شیک این مدل از کولر ها ، فیلتر های قابل شستشو آن ، دارای کنترل از راه دور ، نصب راحت آن ، عدم نیاز به سرویس کاری اشاره کرد. برخی از مدل های این کولر دارای زمان بندی برای خاموش و روشن کردن کولر می باشد . 

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 6 از 6 مورد

فیلتر توسط :

برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU