کولر گازی اسپلیت سام

کولر گازی اسپلیت سام

40 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت سام و خرید آنلاین،گارانتی گروه آتی و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی سام SAM همراه با تصاویر در مدل های ، سرد ، سرد و گرم رده انرژی A و B با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 48000 به صورت معمولی و اینورتر ، کمپرسور روتاری و پیستونی را مشاهده...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت سام و خرید آنلاین،گارانتی گروه آتی و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی سام SAM همراه با تصاویر در مدل های ، سرد ، سرد و گرم رده انرژی A و B با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 48000 به صورت معمولی و اینورتر ، کمپرسور روتاری و پیستونی را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده اسپلیت کولر گازی سام

شرکت سام در سال 1392 شمسی ( 2014 ميلادی ) فعاليت خود را در زمینه تولید انواع لوازم خانگی کوچک و بزرگ و سيستم های تهويه مطبوع مانند انواع کولر گازی اسپلیت آغاز نموده است که بيش از 130 مدل را تولید و به بازار ارائه می گردد. شرکت سام در حال حاضر 525 نماینده فعال در سراسر کشور جهت عرضه محصولات به مشتریان خود دارد. این شرکت با استفاده از نیروهای متخصص و کارآمد توانسته کولر گازی اینورتر  با قيمت مناسب و کيفيت در سطح بالا با توجه به نیاز بازار در اختیار مشتریان قرار دهد.

کولرگازی سام

موقعیت نصب و مدل های کولر گازی سام

کولر گازی سام از نظر موقعیت نصب به صورت ايستاده ، پرتابل ، پنجره ای و ديواری و در مدل های متنوع و با ظرفیت های متفاوت از قبيل سرد و گرم توليد و عرضه ميگردد.

کمپرسور های مورد استفاده در اسپلیت سام

شرکت صنعتی سام از کمپرسور های روتاری ، اسکرال و دارای کيت اينورتر برای توليد کولرهای گازی اسپليت خود استفاده می نماید. هرکدام از این کمپرسورهای دارای عمکلردی متفاوت بوده که در متن زیر به اساس کار هرکدام همراه با تصاویر پرداخته ایم.

کمپرسور روتاری اسپليت سام  با گردش ۳۶۰ درجه ای تیغه ها عمل مکش و کمپرس ماده مبرد انجام می گیرد، بدین ترتیب که وقتی گاز از دریچه ورودی وارد کمپرسور می شود، در اثر چرخش تیغه ها و برخورد پره ها با گاز مبرد، آن را با فشار به سوی لوله های خروجی هدایت می کند.

rotary-compressor

کمپرسورهای اسکرال اسپليت سام از دو تيغه فلزی ضخيم بصورت مارپيچ که يکی از تيغه ها ثابت و ديگری متحرک تشکيل شده است . با توجه به مارپيچ بودن تيغه ها گاز درون آن به حرکت در امده و هوا به مرور فشرده شده تا به نقطه انتهايی رسيده و خارج شود.

Scroll_Compressor

در کمپرسور کولر گازی سام از گاز مبرد R22  (هيدروکلوروفلوئورومتان) و گاز مبرد R410  (هيدرو فلوئوروکربن) استفاده می شود .

گارانتی و خدمات پس از فروش اسپلیت و کولر گازی سام

تمامی اسپليت و کولرگازی سام دارای 5 سال گارانتی کمپرسور ، 24 ماه قطعات ، نصب ، 5 متر لوله و عايق رايگان ميباشد که در وبسايت دماپويا با گارانتی اصلی شرکت گروه آتی عرضه ميگردد

وب سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های کولر گازی اسپلیت سام ارائه شده را با بهترین قیمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 24 از 40 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی