کولر گازی اسپلیت سام

کولر گازی اسپلیت سام

40 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت سام و خرید آنلاین، گارانتی اصلی گروه آتی و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی سام SAM همراه با تصاویر در مدل های سرد، سرد و گرم رده انرژی A و B با توجه به موقعیت نصب دیواری، ایستاده، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 48000 به صورت معمولی و اینورتر، کمپرسور روتاری و پیستونی را مشاهده...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت سام و خرید آنلاین، گارانتی اصلی گروه آتی و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی سام SAM همراه با تصاویر در مدل های سرد، سرد و گرم رده انرژی A و B با توجه به موقعیت نصب دیواری، ایستاده، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 48000 به صورت معمولی و اینورتر، کمپرسور روتاری و پیستونی را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه کولر گازی اسپلیت سام - SAM

کمپانی سام با استفاده از تجهیزات پیشرفته و نیروهای متخصص محصولاتی با کیفیت بالا طبق استاندارد های ملی تولید و به بازار عرضه می نماید. این کمپانی در تولید لوازم خانگی از جمله سیستم تهویه مطبوع فعالیت دارد. امروزه به دلیل مزایای کولر گازی اسپلیت نسبت به سایر سیستم تهویه مطبوع، استفاده از این دستگاه جهت تأمین گرمایش و سرمایش با استقبال فراوانی در سراسر جهان روبه رو شده است. این دستگاه به دلیل قیمت مناسب و کیفیت بالا مورد توجه بازار داخلی قرار گرفته است. کولر گازی سام در مدل های مختلف با ظرفیت های متفاوت تولید و به بازار عرضه می گردد. تمامی مدل های ارائه شده شرکت سام در وب سایت دماپویا با گارانتی اصلی موجود می باشد. شما با خرید این اسپلیت ها در مصرف انرژی صرفه جویی کرده و ظاهری زیبا و خاص در دکوراسیون منزل و یا محیط کاری خود ایجاد می نمایید.

split-sam

موقعیت نصب و مدل های کولر گازی سام

کولر گازی سام از نظر موقعیت نصب به صورت ايستاده ، پرتابل ، پنجره ای و ديواری و در مدل های متنوع و با ظرفیت های متفاوت از قبيل سرد و گرم توليد و عرضه ميگردد.

کمپرسور های مورد استفاده در اسپلیت سام

شرکت صنعتی سام از کمپرسور های روتاری ، اسکرال و دارای کيت اينورتر برای توليد کولرهای گازی خود استفاده می نماید. هرکدام از این کمپرسورهای دارای عمکلردی متفاوت بوده که در متن زیر به اساس کار هرکدام همراه با تصاویر پرداخته ایم. در کمپرسور کولر گازی سام از گاز مبرّد R410 و R22 بکار می رود.

کمپرسور روتاری اسپليت سام بوسیله یک پروانه، که از یک تیغه ی 360 درجه تشکیل، باعث مکش گاز درون سیلندر شده و در هنگامیکه گاز مبرد وارد کمپرسور میشود، با پره تیغه ها برخورد و به سمت لوله های خروجی هدایت میگردد. فضای بین سیلندر و پیستون توسط پره به دو قسمت مکش و تخلیه تقسیم شده به این صورت که در هنگام چرخش پیستون حجم هوای بین این دو قسمت متغیر می باشد و مبرد را به درون کمپرسور مکش و تراکم و تخلیه می نماید. کمپرسور روتاری از لحاظ سرعت دور، ثابت و متغیر و تعداد پره در انواع مختلفی می باشد. با هر دور کار کرد کمپرسور مراحل مکش، تراکم و تخلیه مبرد صورت می گیرد. از مهمترین کاربرد این کمپرسور می توان به سیستم تهویه مطبوع نام برد.

rotary-compressor

کمپرسورهای اسکرال اسپليت سام از دو تيغه فلزی ضخيم بصورت مارپيچ که يکي از تيغه ها ثابت و ديگری متحرک تشکيل شده است. با توجه به مارپيچ بودن تيغه ها گاز درون آن به حرکت در امده و هوا به مرور فشرده شده تا به نقطه انتهايی رسيده و خارج شود. در زمانی که احتیاج به تراکم حجم  بیشتر گاز مبرد و همچنین دما و فشار بالا باشد از کمپرسور اسکرال استفاده می شود که این عمل کمپرسور به وسیله دو مارپیچ حلزونی ثابت و دوار انجام میشود. کارکرد این کمپرسور به این صورت است که بخار مبرد سرد بعد از ورود به داخل مارپیچ ثابت در میان دو مارپیچ متراکم شده و از میان مارپیچ به صورت ثابت خارج می شود. از ویژگی های این کمپرسور می توان به ساختار ساده تر، بازدهی بالا، اتلاف انرژی کمتر و لرزش پایین اشاره نمود و کاربرد آن در سیستم تهویه مطبوع تجاری و سردخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

Scroll_Compressor

گارانتی و خدمات پس از فروش کولر گازی اسپلیت سام

کولر گازی اسپلیت سام دارای 60 ماه گارانتی کمپرسور و 120 ماه تأمین قطعات و خدمات پس از فروش می باشد. اسپلیت سام توسط تکنسین های متخصص این شرکت و گارانتی اصلی گروه آتی عرضه ميگردد.

sam-garanti

وب سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های کولر گازی اسپلیت سام ارائه شده را با بهترین قیمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 20 از 40 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی