کولر گازی اسپلیت سام

40 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت سام و خرید آنلاین ،گارانتی گروه آتی و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی سام SAM همراه با تصاویر در مدل های ، سرد ، سرد و گرم رده انرژی A و B با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 48000 به صورت معمولی و اینورتر ، کمپرسور روتاری و پیستونی را مشاهد...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت سام و خرید آنلاین ،گارانتی گروه آتی و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی سام SAM همراه با تصاویر در مدل های ، سرد ، سرد و گرم رده انرژی A و B با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 48000 به صورت معمولی و اینورتر ، کمپرسور روتاری و پیستونی را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده اسپلیت کولر گازی سام

شرکت سام در سال 2014 ميلادی ( 1392 هجری شمسی ) فعاليت خود را در ارتباط با انواع لوازم خانگی کوچک و بزرگ و سيستم های تهويه مطبوع ، انواع کولر گازی اسپلیت آغاز نموده است که بيش از 130 مدل را در بازار ايران عرضه و توليد کرده است . شرکت سام در حال حاضر 525 نماینده فعال در سراسر کشور جهت عرضه محصولات به مشتریان خود دارد . کولرهای گازی اینورتر سام از نظر قيمت و کيفيت در سطح بالايی قرار دارد که در حال حاضر 525 نمايندگی فعال در سراسر کشور وجود دارد.

کولرگازی سام

موقعیت نصب و مدل های کولر گازی سام

کولر گازی سام از نظر موقعیت نصب به صورت ايستاده ، پرتابل ، پنجره ای و ديواری و در مدل های متنوع و با ظرفیت های متفاوت از قبيل سرد و گرم توليد و عرضه ميگردد.

کمپرسور های مورد استفاده در اسپلیت سام

شرکت صنعتی سام از کمپرسور های روتاری ، اسکرال و دارای کيت اينورتر برای توليد کولرهای گازی ، اسپليت استفاده مي کند

کمپرسورهای روتاری اسپليت سام بوسيله يک پروانه ، که از يک تيغه ی 360 درجه تشکيل ، باعث مکش گاز درون سيلندر شده و در هنگاميکه گاز مبرد وارد کمپرسور ميشود ، با پره تيغه ها برخورد و به سمت لوله های خروجی هدايت ميگردد.

کمپرسور روتاری کولر گازی سام

کمپرسورهای اسکرال اسپليت سام از دو تيغه فلزی ضخيم بصورت مارپيچ که يکی از تيغه ها ثابت و ديگری متحرک تشکيل شده است . با توجه به مارپيچ بودن تيغه ها گاز درون آن به حرکت در امده و هوا به مرور فشرده شده تا به نقطه انتهايی رسيده و خارج شود.

کمپرسور اسکرال کولرگازی سام

در کولر گازی سام از گازهای R22 گاز هيدروکلوروفلوئورومتان و گاز R410 از يک گاز هيدرو فلوئوروکربن استفاده می شود .

گارانتی و خدمات پس از فروش اسپلیت و کولر گازی سام

تمامی اسپليت و کولرگازی سام دارای 5 سال گارانتی کمپرسور ، 24 ماه قطعات ، نصب ، 5 متر لوله و عايق رايگان ميباشد که در وبسايت دماپويا با گارانتی اصلی شرکت گروه آتی عرضه ميگردد

وب سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های کولر گازی اسپلیت سام ارائه شده را با بهترین قیمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 24 از 40 مورد
  • fb2c2f322e880c94f306cf8ef0f1a947.gif

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی