کولر گازی اسپلیت تی سی ال

21 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت تی سی ال و خرید آنلاین ، گارانتی توسعه تجارت گلزار و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی تی سی ال T.C.L همراه با تصاویر در مدل های ، سرد ، سرد و گرم با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 60000 به صورت معمولی و اینورتر ، روتاری و پیستونی را مشاهده ...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت تی سی ال و خرید آنلاین ، گارانتی توسعه تجارت گلزار و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی تی سی ال T.C.L همراه با تصاویر در مدل های ، سرد ، سرد و گرم با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 60000 به صورت معمولی و اینورتر ، روتاری و پیستونی را مشاهده و بررسی نمایید .

توضيحاتی در مورد شرکت سازنده اسپليت و کولر گازی تی سی ال ( TCL )

کمپانی تی سی ال ( TCL ) در سال 1999 ميلادی ( 1377 هجری شمسی ) با مديريت تامسون لی فعاليت خود را در زمينه سيستم تهويه مطبوع کولر گازی اسپلیت و لوازم خانگی آغاز نموده است . اين شرکت سالانه 5/7 ميليون کولر گازی و اسپلیت کم مصرف اینورتر توليد ميکند که قادر به کسب موفقيت در 141 کشور جهان بوده است. شرکت تی سی ال يک کمپانی الکترونيکی چند مليتی چينی است که در هويژو در استان گوانگدونگ مستقر شده است.

کارخانه کولر گازی تی سی ال

موقعیت نصب و مدل های کولر گازی تی سی ال

کولر گازی تی سی ال از موقعیت نصب به صورت ايستاده ، پرتابل ، پنجره ای و ديواری و در مدل های متنوع و با ظرفیت های متفاوت از قبيل سرد و گرم توليد و عرضه ميگردد.

کمپرسورهای مورد استفاده در اسپلیت های تی سی ال

شرکت تی سی ال از کمپرسور های روتاری ، اسکرال و دارای کيت اينورتر براي توليد کولرهای گازی ، اسپليت استفاده مي کند.

کمپرسورهای روتاری  اسپليت تی سی ال بوسيله يک پروانه ، که از يک تيغه ی 360 درجه تشکيل ، باعث مکش گاز درون سيلندر شده و در هنگاميکه گاز مبرد وارد کمپرسور ميشود ، با پره تيغه ها برخورد و به سمت لوله های خروجی هدايت ميگردد.

کمپرسور روتاری کولر گازی تی سی ال

کمپرسور اسکرال  اسپليت تی سی ال از دو تيغه فلزی ضخيم بصورت مارپيچ که يکی از تيغه ها ثابت و ديگری متحرک تشکيل شده است . با توجه به مارپيچ بودن تيغه ها گاز درون آن به حرکت در امده و هوا به مرور فشرده شده تا به نقطه انتهايی رسيده و خارج شود.

کمپرسور اسکرال کولر گازی تی سی ال

در کولر گازی تی سی ال از گاز R22 از يک گاز هيدروکلوروفلوئورومتان و گاز R410 از يک گاز هيدرو فلوئوروکربن تشکيل شده است.

گارانتی و خدمات پس از فروش اسپلیت کولر گازی تی سی ال

تمامی اسپليت و کولرگازی تی سی ال دارای 5 سال گارانتی کمپرسور ، 18 ماه قطعات ، 5 متر لوله و عايق می باشد و به صورت رايگان در تمامی نقاط کشور نصب مي شود .

ضمانت نامه کولر گازی تی سی ال

وب‌سايت دماپويا اين اطمينان را به مشتريان خود می دهد که مدل های کولر گازی اسپيلت تی سی ال ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نمايد.

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 21 از 21 مورد