کولر گازی اسپلیت تک الکتریک

27 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت تک الکتریک و خرید آنلاین ،گارانتی بدر الکتریک و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی تک الکتریک TECH ELECTRIC همراه با تصاویر در مدل های سرد ، سرد و گرم رده انرژی A و B با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 36000 به صورت معمولی و اینورتر ، کمپرسور ...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت تک الکتریک و خرید آنلاین ،گارانتی بدر الکتریک و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی تک الکتریک TECH ELECTRIC همراه با تصاویر در مدل های سرد ، سرد و گرم رده انرژی A و B با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 36000 به صورت معمولی و اینورتر ، کمپرسور روتاری و پیستونی را مشاهده و بررسی نمایید .

توضيحاتی در مورد شرکت سازنده اسپليت و کولر گازی تک الکتریک

شرکت تک الکتريک در سال 2005 ميلادی ( 1383 هجری شمسی ) فعاليت خود را در زمينه سيستم های تهويه مطبوع آغاز نموده است . شرکت تک الکتريک TECH ELECTRIC با فن آوری جديد و طراحی منحصر به فرد توانست محصولات متنوعی از قبیل کولر گازی اسپلیت را به بازار عرضه کند. کولرگازی و اسپليت تک الکتريک مجهز به سيستم فيلتر ضدآلرژی و ضد ويروس ميباشد .کولر گازی و اسپیلت اینورتر تک الکتریک مجهز به سیستم حالت خواب و سیستم مجدد شروع خودکار میباشد. از دیگر ویژگی های این کولر میتوان به دارا بودن سیستم اعلام نشتی گاز و عملکرد بی صدا اشاره کرد.

کولر گازی تک الکتریک

موقعیت نصب و مدل های کولر گازی تک الکتریک

کولر گازی تک الکتريک از نظر موقعيت نصب به صورت ايستاده ، پرتابل ، پنجره ای و ديواری و در مدل های متنوع و با ظرفیت های متفاوت از قبيل سرد ، سرد و گرم توليد و عرضه ميگردد.

کمپرسورهای مورد استفاده در اسپلیت های تک الکتریک

شرکت تک الکتريک از کمپرسور های روتاری ، اسکرال و دارای کيت اينورتر برای توليد کولرهای گازی ، اسپيلت استفاده مي کند.

کمپرسورهای روتاری اسپليت تک الکتريک بوسيله يک پروانه ، که از يک تيغه ی 360 درجه تشکيل ، باعث مکش گاز درون سيلندر شده و در هنگاميکه گاز مبرد وارد کمپرسور ميشود ، با پره تيغه ها برخورد و به سمت لوله های خروجی هدايت ميگردد.

کمپرسور روتاری تک الکتریک

کمپرسورهای اسکرال اسپليت تک الکتريک از دو تيغه فلزی ضخيم بصورت مارپيچ که يکی از تيغه ها ثابت و ديگری متحرک تشکيل شده است . با توجه به مارپيچ بودن تيغه ها گاز درون آن به حرکت در امده و هوا به مرور فشرده شده تا به نقطه انتهايی رسيده و خارج شود.

کمپرسور اسکرال کولر کازی تک الکتریک

در کولر گازی تک الکتريک از گازهای R22 گاز هيدروکلوروفلوئورومتان و گاز R410 گاز هيدرو فلوئوروکربن استفاده ميشود.

گارانتی و خدمات پس از فروش اسپلیت کولر گازی تک الکتریک

تمامی اسپليت و کولرگازی تک الکتريک دارای 5 سال گارانتی کمپرسور ، 24 ماه قطعات ، 5 متر لوله و عايق می باشد و به صورت رايگان در تمامی نقاط کشور نصب می شود .

ضمانت نامه کولر گازی تک الکتریک

وب‌سايت دماپويا اين اطمينان را به مشتريان خود می دهد که مدل های کولر گازی اسپيلت تک الکتريک ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نمايد همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به

صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند.

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 24 از 27 مورد
  • fb2c2f322e880c94f306cf8ef0f1a947.gif

فیلتر توسط :

موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه