کولر گازی اسپلیت تک الکتریک

کولر گازی اسپلیت تک الکتریک

27 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت تک الکتریک و خرید آنلاین ،گارانتی بدر الکتریک و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی تک الکتریک TECH ELECTRIC همراه با تصاویر در مدل های سرد ، سرد و گرم رده انرژی A و B با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 36000 به صورت معمولی و اینورتر ، کمپرسور ...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت تک الکتریک و خرید آنلاین ،گارانتی بدر الکتریک و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی تک الکتریک TECH ELECTRIC همراه با تصاویر در مدل های سرد ، سرد و گرم رده انرژی A و B با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 36000 به صورت معمولی و اینورتر ، کمپرسور روتاری و پیستونی را مشاهده و بررسی نمایید .

توضيحاتی در مورد شرکت سازنده اسپليت و کولر گازی تک الکتریک

شرکت تک الکتريک در سال 2005 ميلادی ( 1383 هجری شمسی ) فعاليت خود را در زمينه سيستم های تهويه مطبوع آغاز نموده است . شرکت تک الکتريک TECH ELECTRIC با فن آوری جديد و طراحی منحصر به فرد توانست محصولات متنوعی از قبیل کولر گازی اسپلیت را به بازار عرضه نماید. کولرگازی و اسپليت تک الکتريک مجهز به سيستم فيلتر ضدآلرژی و ضد ويروس ميباشد .کولر گازی و اسپیلت اینورتر تک الکتریک مجهز به سیستم حالت خواب و سیستم مجدد شروع خودکار میباشد. از دیگر ویژگی های این کولر میتوان به دارا بودن سیستم اعلام نشتی گاز و عملکرد بی صدا اشاره کرد.

کولر گازی تک الکتریک

موقعیت نصب و مدل های کولر گازی تک الکتریک

کولر گازی تک الکتريک از نظر موقعيت نصب به صورت ايستاده ، پرتابل ، پنجره ای و ديواری و در مدل های متنوع و با ظرفیت های متفاوت از قبيل سرد ، سرد و گرم توليد و عرضه ميگردد.

کمپرسورهای مورد استفاده در اسپلیت های تک الکتریک

شرکت تک الکتريک از کمپرسور های روتاری ، اسکرال و دارای کيت اينورتر برای توليد کولرهای گازی ، اسپيلت استفاده مي کند.

کمپرسورهای روتاری اسپليت تک الکتريک بوسيله يک پروانه ، که از يک تيغه ی 360 درجه تشکيل ، باعث مکش گاز درون سيلندر شده و در هنگاميکه گاز مبرد وارد کمپرسور ميشود ، با پره تيغه ها برخورد و به سمت لوله های خروجی هدايت ميگردد.

rotary-compressor

کمپرسورهای اسکرال اسپليت تک الکتريک از دو تيغه فلزی ضخيم بصورت مارپيچ که يکی از تيغه ها ثابت و ديگری متحرک تشکيل شده است . با توجه به مارپيچ بودن تيغه ها گاز درون آن به حرکت در امده و هوا به مرور فشرده شده تا به نقطه انتهايی رسيده و خارج شود.

Scroll_Compressor

در کمپرسور کولر گازی ال جی از گاز مبرد R22   (هیدروکلوروفلوئورومتان) و گاز مبرد R410  (هیدرو فلوئوروکربن)  استفاده میشود. گاز مبرد R410 سازگار با محیط بوده و اثرات مخرب زیست محیطی ندارد.

گارانتی و خدمات پس از فروش اسپلیت کولر گازی تک الکتریک

تمامی اسپليت و کولرگازی تک الکتريک دارای 5 سال گارانتی کمپرسور ، 24 ماه قطعات ، 5 متر لوله و عايق می باشد و به صورت رايگان در تمامی نقاط کشور نصب می شود .

ضمانت نامه کولر گازی تک الکتریک

وب سايت دماپويا اين اطمينان را به مشتريان خود می دهد که مدل های کولر گازی اسپيلت تک الکتريک ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت های معتبر عرضه می نمايد همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 24 از 27 مورد

فیلتر توسط :

موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه