پکیج لورچ

پکیج لورچ

7 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پکیج لورچ و خرید آنلاین، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت فروش نمایندگی پکیچ لورچ شوفاژ دیواری همراه با تصاویر در موقعیت نصب دیواری مدل آریا، آدنا، آرتمن و هرما در ظرفیت های 24000 ، 28000 و 36000 ، مجهز به سیستم ایمنی تخلیه گاز، عیب یابی الکترونیک و سیستم احتراق آهسته و تدریجی، با نصب رایگان را مش...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پکیج لورچ و خرید آنلاین، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت فروش نمایندگی پکیچ لورچ شوفاژ دیواری همراه با تصاویر در موقعیت نصب دیواری مدل آریا، آدنا، آرتمن و هرما در ظرفیت های 24000 ، 28000 و 36000 ، مجهز به سیستم ایمنی تخلیه گاز، عیب یابی الکترونیک و سیستم احتراق آهسته و تدریجی، با نصب رایگان را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه پکیج لورچ - LORCH

گروه صنعتی لورچ در زمینه تولید انواع سیستم گرمایشی فعالیت گسترده ای دارد.محصولات تولید این شرکت مانند پكیج گرمایشی مطابق با استانداردهای ملی ایران و استاندارد اروپا تولید و به بازار ارائه می نماید. سیستم حفاظت در برابر گیرپاژ پمپ، مشعل اتمسفریک با سیستم جرقه زن خودکار، سیستم آیونایز حفاظت از شعله سیستم ایمنی تخلیه گاز، سیستم عیب یابی الکترونیک، سیستم ضد یخ زدگی، سیستم بای پس خودکار، سیستم هواگیری خودکار، سیستم احتراق آهسته و تدریجی از خصوصیات پکیج لورچ می باشد. پکیج های لورچ در ظرفیت های متفاوت با گارانتی اصلی در وب سایت دماپویا موجود می باشد. این پکیج ها در مدل دیواری ارائه می گردد در ادامه همراه با تصاویر به آن پرداخته ایم.

پکیج دیواری لورچ

پکیج دیواری لورچ یکی از پرکاربردترین وسایل ایجاد گرما که دارای مزیت هایی همچون عدم اشغال فضای محیط، بالا بودن ایمنی و مستقل بودن واحد های مسکونی و تجاری می باشد. از دیگر عواملی که باعث می شود از پکیج دیواری استفاده کرد ، بالابودن بازدهی و مصرف بهینه سوخت است. این دستگاه اغلب بر روی دیوار آشپزخانه و آبدارخانه نصب می شود و علاوه بر گرم کردن فضای واحدهای مسکونی یا واحد های تجاری، توسط رادیاتور یا فن کوئل، آب گرم مصرفی را به صورت فوری تأمین می کند. برای خروج دود دستگاه به محیط خارج و تأمین هوای مصرفی مورد نیاز دستگاه از دودکش مخصوص دوجداره استفاده می شود در نتیجه ایمنی کامل ساکنین را فراهم می کند. 

پکیج لورچ

گارانتی و خدمات پس از فروش پکیج لورچ

پکیج های دیواری لورچ دارای 2 سال ضمانت و نصب رایگان توسط شرکت صنعتی لورچ می باشند.

شرکت لورچ

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پکیج لورچ ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 7 از 7 مورد

فیلتر توسط :

سازنده