پکیج زمینی

پکیج زمینی

14 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید قیمت پکیج زمینی ، مشخصات و خرید انواع پکیج زمینی ، فروش جدیدترین ها همراه با گارانتی معتبر ، تخفیف ویژه و تصاویر بهترین مدل ها در ظرفیت های 72000 تا 171000 کیلو کالری بر ساعت در انواع مختلف ، مخزن دار و بدون مخزن بسته به صورت کارکرد گازی ، گازوئیلی و برقی ، نصب و مشاوره رایگان در سراسر کشور را مشاهده و بررسی نمایید...

با مطالعه مطالب زیر می توانید قیمت پکیج زمینی ، مشخصات و خرید انواع پکیج زمینی ، فروش جدیدترین ها همراه با گارانتی معتبر ، تخفیف ویژه و تصاویر بهترین مدل ها در ظرفیت های 72000 تا 171000 کیلو کالری بر ساعت در انواع مختلف ، مخزن دار و بدون مخزن بسته به صورت کارکرد گازی ، گازوئیلی و برقی ، نصب و مشاوره رایگان در سراسر کشور را مشاهده و بررسی نمایید .

آنچه باید درباره انتخاب و خرید پکیج زمینی با گارانتی اصلی بدانیم

پکیج ها از دسته سیستم های گرمایشی مرکزی هستند که دارای انواع مختلف می باشند که پکیج زمینی را می توان از مهم ترین آنها در نظر گرفت که علاوه بر گرم کردن محیط با استفاده از تامین آب گرمایشی و اتصال آن به مدارهای گرمایش از کف، فن کوئل و یا رادیاتور می توان نسبت به گرمایش محیط اقدام کرد همینطور در یک مدار جداگانه آب گرم مصرفی بهداشتی مورد نیاز را  نیز تامین می نماید. پکیج زمینی بیشتر برای مکان هایی استفاده می شود که پکیج دیواری جوابگوی تامین حجم آب مورد نیاز برای محیط مورد نظر نیست یا در واقع برای ساختمان هایی ویلایی و دیگر مکان ها که نیاز به یک مقدار آب گرم اولیه است یا در موارد بسیار مهم تر احتیاج است گرمای بیشتری تامین و مورد استفاده قرار گیرند همچنین پکیج های زمینی در دو نوع بدون مخزن و مخزن دار موجود می باشند در نوع مخزن دار آنها آب درون مخزن ذخیره می شود که درصورت قطع آب یا نوسانات فشار آب مشکل برای ساکنین ایجاد نشود. پکیج زمینی دارای فن می باشد به همین دلیل باید در محیط بسته مانند انبار، پارکینگ، زیرزمین قرار گیرد. در واقع پکیج زمینی نوع پیشرفته موتورخانه های قدیمی می باشد با ایجاد مکانیزم های جدید در  آنها به شکل جدیدتر و امروزی آن رسیده اند. که به طور مثال پکیج زمینی ایران رادیاتور به نسبت این سیستم ها دارای صدای کمتر، هزینه نگه داری کمتر، صرفه جویی در مصرف انرژی از مزیت های آن می باشد. در ساختمان های ویلایی، سالن های ورزشی، بیمارستان ها، مراکز تجاری نصب پکیج زمینی گرمای بیشتری تولید می کند و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه می باشد. منبع انرژی پکیج دیواری گاز، برق و گازوئیل می باشد  پکیج زمینی در مدل دوگانه سوز ( گاز-گازوئیل) نیز تولید می شود و برای مناطقی که دسترسی به گاز ندارند قابل استفاده می باشد.

پکیج زمینی ایران رادیاتور

انواع پکیج زمینی و ساختار آنها

پکیج زمینی بر اساس نوع سیستم احتراق، عملکرد، سیستم تامین آب گرم، نوع سوخت و کابرد توسط مصرف کننده و مزایا و دسترسی های ایجاد شده به واسطه شرکت طراح به چندین دسته تقسیم می شوند که در زیر به مهم ترین آنها اشاره خواهد شد.

انواع پکیج زمینی بر اساس سیستم احتراق

پکیج های زمینی بر اساس نوع سیستم احتراق به انواع مشعل دار و بدون مشعل تقسیم می شوند که نوع مشعل دار مجهز به یک مشعل خطی و مبدل حرارتی مستقیم می باشند . سیستم های مشعل دار دارای دیگ گرمایشی نیستند بلکه میتوانند از مبدل صفحه ای یا مخزن جهت تامین آب گرم مصرفی به صورت مستقیم استفاده نمایند. همچنین پکیج های زمینی بدون مشعل از پکیج های مشعل دار ظرفیت بالاتری دارند و مجهز به دیگ فولادی یا چدنی می باشند. از مزایای این نوع پکیج، استفاده از مشعل گازوئیل سوز، گازسوز یا دوگانه سوز است. مجهز بودن این سیستم به دیگ، قدرت آن را برای تامین گرمایش و آب گرم فضاهای بزرگتر فراهم می نماید و در واقع نهایت ظرفیت برای استفاده در مکان های بسیار بزرگ است در مواقعی که سایر پکیج ها قادر به تامین گرمایش و آب گرم برای آن نیستند.

انواع پکیج زمینی بر اساس نوع سیستم تامین آب گرم

پکیج گرمایشی زمینی به لحاظ سیستم تامین آب گرم به دو سیستم استفاده از مبدل صفحه ای و سیستم استفاده از مخزن تقسیم می شوند که در نوع اول که مجهز به مبدل صفحه ای است دارای حجم و ظرفیت پایینی برای تولید آب گرم می باشند لازم به ذکر است که استفاده از پکیج های مجهز به مبدل صفحه ای در مناطقی که آب آنها دارای املاح بسیار است توصیه نمیشود، البته میتوان دستگاه های رسوب گیر الکترونیکی برای حل این مشکل نصب نمود اما در واقع این پکیج ها برای آپارتمان هایی که سختی آب آنها کم است، مورد استفاده قرار میگیرند. نوع دیگر پکیج زمینی با سیستم مخزن دار است که در اینگونه پکیج ها در قسمت مبدل ثانویه به جای مبدل صفحه ای از یک مخزن کوئل دار با قابلیت نگهداری آب گرم استفاده میشود. این پکیج ها همواره آب گرم مورد نیاز مصرف کننده را تامین میکنند زیرا همیشه آب گرم ذخیره شده دارند. عملکرد آنها همانند موتورخانه است و آب گرم بهداشتی را بدون تغییر دما فراهم میکنند. علاوه بر آن پکیج های مخزن دار مقاوت بالایی در برابر رسوب دارند همینطور از این پکیج ها در مکان هایی استفاده می شود که نیاز به مقداری آب گرم اولیه است.

انواع پکیج زمینی بر اساس نوع سوخت مصرفی

پکیج های زمینی تولید شده و موجود در بازار ضمن داشتن مکانیزم های متفاوت ایجاد گرمایش برای تامین آبهای گرم مصرفی و گرمایشی دارای قابلیت استفاده از سوخت های مختلف را دارا می باشند که از جمله این سوخت ها می توان به برق، گاز و گازوئیل اشاره کرد که با توجه به دسترسی مصرف کننده در مناطق مختلف متفاوت می باشد و در صورت کمبود یک سوخت این امکان را برای مصرف کننده ایجاد کرده است تا برای رفع نیازهای خود از دیگر سوخت های در دسترس استفاده کند.

ساختار و کارکرد پکیج زمینی

پکیج زمینی نیز به مانند دیگر مدل های پکیج دارای سیستم های متفاوتی در جهت افزایش کارایی و راندمان و همچنین ایمنی و دسترسی های متنوع برای کاربر است که توانسته است تا حدود زیادی آن را برای مصرف کنندگان دوست داشتنی تر از سایر سیستم ها تبدیل بکند. از جمله قطعات کاربردی در ساختار پکیج زمینی می توان به لوله هایی در قسمت بالای مشعل پکیج زمینی اشاره کرد که ورودی این لوله ها آب سرد می باشد و در مسیر آنها یک فلوسوئیچ قرار دارد و با ورود آب سرد داخل لوله ها این سنسور جریان آب را تشخیص میدهد و باعث روشن شدن مشعل و پمپ میشود به این تربیت آب گرم شده و به شیر خروج میرسد. برخی از پکیج های زمینی دارای مخزن می باشند، یکی از مزیت های وجود مخزن کارکرد مشعل پایین آمده و عمر شوفاژ بالا می رود. از اصلی ترین قطعات پکیج زمینی می توان به مواردی نظیر دیگ که در پکیج زمینی دارای جنس چدن آتشخواری آلیاژی است و از نوع پره ای دارای ضخامت 4/2 میلی متر می باشد و در برابر شعله و حرارت بالا مقاوم می باشد. همچنین یک منبع انبساط دیافراگمی در این دستگاه وجود دارد که از دو صفحه فلزی با یک دیافراگم لاستیکی در وسط آن درست شده است در پکیج زمینی با ظرفیت 8 لیتر و بیشتر می باشد یک طرف آن آب قرار دارد و طرف دیگر آن از هوا یا نیتروژن پر شده است . در پکیج زمینی مانع از وارد شدن هوا به داخل سیستم و همچنین خالی کردن حجم اضافه آب داخل دستگاه می باشد به همین دلیل باعث بالا رفتن عمر دستگاه می شود مهم ترین عضو پکیج مشعل است که در پکیج زمینی با توجه به عملکرد آن در نوع گاز سوز و یا اتمسفریک می باشد و جنس آن استیل می باشد . گاز خارج شده از شیر کنترل گاز وارد لوله چند راهه یا مانیفولد می شود و بعد از روزنه کوچکی به نام اوریفیس عبور آن میکند، سرعت آن زیاد و فشارش کم می شود و مشعل روشن می شود. همچنین وجود منبع کویلدار که از دو قسمت پوسته و کویل تشکیل شده است کویل ها به صورت مارپیچی درون پوسته قرار گرفته اند و جنس آنها از مس می باشد . قابل ذکر است که برخی از شرکت ها پکیج زمینی کویل دار تولید و به بازار عرضه می نمایند.

پکیج زمینی

راهنمای خرید و شرایط محل نصب پکیج زمینی

امروزه به دلیل استفاده از سیستم های گوناگون گرمایشی و تنوع حضور چندین برند و مدل در بازار برای مصرف کنندگان یک سوال کلیشه ای وجود خواهد داشت که کدام برند بهتر و کدام مدل و ظرفیت مناسب محیط مورد استفاده آنها است که همانطور که در مطالب گذشته و بالا اشاره شد در میان همه انواع پکیج، پکیج های دیواری برای واحدهای کوچتر و پکیج های زمینی به لحاظ داشتن منبع ذخیره و ظرفیت بیشتر برای فضاهای با مساحت بیشتر استفاده می شوند. پکیج های زمینی از سیستم های گرمایشی مورد استفاده در دنیای امروزی می باشند که به دلیل راندمان و بازدهی بالا، مصرف بهینه گاز و ایمنی بالا و اشغال فضای کمتر نسبت به موتورخانه ها و آبگرمکن ها برای استفاده های متنوع مورد توجه قرار گرفته اند. در هنگام خرید پکیج زمینی باید علاوه بر برند به مدت زمان گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت سازنده پکیج زمینی توجه داشت به این دلیل که محصولات غیراصل ولی با برندهای معتبر در بین فروشندگان این کالا دست به دست می شوند. انواع برندها با کیفیت های متفاوتی تولید و در بازار موجود می باشند. در بازار ایران سازنده های مختلفی در تولید پکیج زمینی فعالیت دارند که در رده انرژی ، کیفیت و گارانتی با یکدیگر رقابت می نمایند . امروزه پکیج زمینی در برندهای مختلف نظیر ایران رادیاتور ، فرولی ، ام آی تری ، ایرفو ، شوفاژکار در بازار ایران موجود می باشند. شما مشتریان عزیز می توانید پکیج زمینی اصلی با گارانتی معتبر را از وب سایت دماپویا خریداری نمایید و همچنین برای مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرد و از صحت کالای مورد نظر با خبر شوید.

نصب و راه اندازی پکیج زمینی

برای نصب و راه اندازی پکیج زمینی بنا به دلایلی نظیر رعایت اصول ایمنی و کاهش خطرات احتمالی و ایجاد امکان مانیتورینگ برای مصرف کننده باید به برخی نکات توجه نمود محل نصب باید تراز و بدون رطوبت و در فاصله 15 سانتی متری دیوار قرار بگیرد، استفاده از دودکش با مکش کافی جهت خارج کردن سریع محصولات حاصل از سوختن الزامی می باشد و همچنین به دلیل وجود ناخالصی هایی در سیستم لوله کشی در مسیر ورودی گاز فیلتر مناسب نصب گردد تا از ورود این ذرات به محفظه جلوگیری شود، همچنین لوله های رفت و برگشت مشخص شود، لوله کشی شوفاژ شسته و عاری از گرد و غبار باشد. توجه فرمایید برای نصب و راه اندازی با سرویس کار متخصص نمایندگی های مربوطه تماس حاصل فرمائید.

وب سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پکیج زمینی ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکتهای معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 14 از 14 مورد

فیلتر توسط :