پکیج دیواری

پکیج دیواری

72 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید قیمت پکیج دیواری ، مشخصات و خرید انواع پکیج دیواری ، فروش جدیدترین ها همراه با گارانتی معتبر ، تخفیف ویژه و تصاویر بهترین مدل ها در ظرفیت های 22000 ، 24000 ، 28000 ، 32000 ، 36000 کیلو کالری در انواع مختلف دو مبدل و تک مبدل ، محفظه احتراق باز و محفظه احتراق بسته به صورت کارکرد گازی و برقی ، نصب و مشاوره رایگان در س...

با مطالعه مطالب زیر می توانید قیمت پکیج دیواری ، مشخصات و خرید انواع پکیج دیواری ، فروش جدیدترین ها همراه با گارانتی معتبر ، تخفیف ویژه و تصاویر بهترین مدل ها در ظرفیت های 22000 ، 24000 ، 28000 ، 32000 ، 36000 کیلو کالری در انواع مختلف دو مبدل و تک مبدل ، محفظه احتراق باز و محفظه احتراق بسته به صورت کارکرد گازی و برقی ، نصب و مشاوره رایگان در سراسر کشور را مشاهده و بررسی نمایید .

 آنچه بايد درباره انتخاب و خريد پکيج ديواری با گارانتی اصلی بدانيم

پکیج دیواری به عنوان یک سیستم گرمایش مرکزی آب گرم مصرفی و آب گرم سیستم گرمایشی مورد نیاز منازل مسکونی و واحد های تجاری را تامین می نماید. این سیستم ها در واقع توانسته اند جایگاه ویژه ای به لحاظ داشتن ویژگی های ویژه نسبت به سیستم های مرکزی از آن خود کنند به عبارت دیگر موتورخانه های مرکزی که سابقا مورد استفاده قرار می گرفتند هزینه های زیادی برای مصرف کننده به همراه داشته اند و همچنین تولید گرمایش با میزان نوسانات بالا، سوخت و نگه داری سخت و زمان بر، سر وصدای زیاد و هزینه تعمیر بالایی که داشتند رفته رفته جایگاه خود را از دست دادند و میدان رقابت را به نسل جدیدتر سیستم های گرمایش مرکزی مانند پکیج دیواری دادند که باعث مستقل شدن هر واحد مسکونی یا ادرای می شوند و همینطور فضای کمتری را اشغال می نمایند. با استفاده از پکیج شما می توانید در مصرف انرژی صرفه جویی کنید و گرمای مطبوعی با پایین ترین هزینه در محیط مورد نظر ایجاد کنید ، اجزای تشکیل دهنده پکیج دیواری برای سیستم گرمایشی و آب مصرفی در یک مجموعه و با وزن پایین تولید شده که به راحتی بر روی دیوار نصب می شوند. منبع انرژی پکیج شوفاژ دیواری گاز و برق می باشد.

انواع پکیج دیواری و ساختار آنها

پکیج دیواری بر اساس نوع ساختار، عملکرد و نوع کاربرد توسط مصرف کننده و مزایا به چند دسته تقسیم می شوند که در زیر به مهم ترین آنها اشاره خواهد شد.

انواع پکیج دیواری بر اساس نوع مبدل حرارتی

همه انواع پکیج ها به واسطه داشتن یک یا دو مبدل به تامین گرمای مورد نیاز اقدام می کنند این مبدل ها یا به صورت اولیه که مبدل اصلی پکیج است و یا به صورت ثانویه که آن را مبدل صفحه ای نیز می نامند تک مبدله: در این نوع پکیج فقط یک نوع مبدل وجود دارد که از نوع اصلی است و برای تامین آب گرم گرمایشی و مصرفی بهداشتی از همین یک مبدل و به صورت تماس مستقیم با شعله استفاده می شود. دومبدله: در این نوع پکیج ها که از بهترین آنها می توان به پکیج بیتا اشاره کرد دو نوع مبدل وجود دارد که هر کدام دارای وظیفه ای جداگانه در جهت تامین آب گرم هستند و در واقع می توان گفت که آب گرم گرمایشی توسط تماس مستقیم با شعله در مبدل اصلی و آب گرم مصرفی به صورت جداگانه و در تماس با آب گرم گرمایشی در مبدل صفحه ای گرم و به مسیر مورد نظر هدایت می شود.

انواع پکیج دیواری

انواع پکیج دیواری بر اساس نوع محفظه ی احتراق

پکیج های دیواری بر اساس نوع محفظه احتراق که می تواند بسته یا یاز باشد دارای دو مدل فن دار و بدون فن است که معمولا مدل فن دار دارای راندمان بالاتر و ایمنی بیشتری است و میزان راندمان این نوع با اضافه کردن یک دودکش دو جداره به مقدار قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد بطوریکه با عملکرد فن هوای تازه از جداره خارجی دودکش به داخل محفظه احتراق کشیده شده و در اثر همین مکش دود و محصولات سوختن از جداره داخلی لوله دودکش به بیرون هدایت می شود.

پکیج های دیواری چگالشی

پکیج های چگالشی دسته متفاوت تر و با صرفه اقتصادی بهتری هستند که از گرمای دود و بخار آب خروجی که در دیگر پکیج های دیواری نادیده گرفته می شوند استفاده می کنند و آب ورودی به درون مبدل گرمایی را از پیش به مقداری محدودی گرم می کنند و در واقع کمک می کنند تا میزان مصرف انرژی کمتر و آب گرم مورد نیاز سریع تر در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.

انواع پکیج دیواری دماپویا

ساختار و کارکرد پکیج دیواری

پکیج دیواری دارای یک سنسور جریان یا فلوسوئیچ می باشد هنگامی که شیر آب گرم باز شود سنسور جریان آب را تشخیص می دهد و جرقه زن مشعل و پمپ را روشن کرده و مبدل حرارتی آب در حال جریان را گرم میکند و به شیر خروجی می رسد . یک ترموستات در سیستم پکیج دیواری وجود دارد که میزان گازی که به مشعل می رود را کنترل می نماید تا دمای آب ثابت بماند . قطعات به کار رفته در پکیج شوفاژ دیواری از جمله پکیج بوتان و ایران رادیاتور با توجه به نوع و به کار گیری مبدل ( تک مبدل و دو مبدل ) در هر دستگاه متفاوت بوده و وجود برخی از این قطعات ثابت نیست .

ساختار پکیج دیواری

از اصلی ترین قطعات پکیج می توان به مواردی همچون برد کنترل که اصلی ترین قطعه پکیج دیواری می باشد اشاره کرد که سایر قطعات توسط این برد کنترل شده و همینطور قطعاتی که به برد کنترل گزارش می دهند همچنین دارای مبدل حرارتی که در دو نوع اصلی برای تأمین آب گرم سیستم گرمایش و مبدل ثانویه برای تأمین آب گرم مصرفی می باشد. همینطور از دیگر قطعات می توان از منبع انبساط که در سیستم پکیج بصورت بسته به کار می رود و داخل پکیج نصب می شود نام برد و همچنین شیر کنترل گاز تعبیه شده در این دستگاه وظیفه روشن و خاموش کردن و تنظیم شعله را بر عهده دارد.

راهنمای خرید و شرایط محل نصب پکیج دیواری

امروزه با توجه به کوچک شدن فضای داخلی واحدهای مسکونی و کمبود فضا برای نصب سیستم های مرکزی با حجم زیاد پکیج های گرمایشی و به عبارت بهتر پکیج های دیواری مورد توجه قرار گرفته اند. ایمنی بالا، صرفه جویی در هزینه اقتصادی، اشغال فضای کم، به طور مجزا قرار گرفتن در هر واحد از مزایای پکیج دیواری می باشد . شرکت های متفاوتی در خارج و داخل ایران اقدام به تولید انواع پکیج دیواری نموده اند و انواع برندها با کیفیت های متفاوت در بازار موجود می باشد در هنگام خرید شوفاژ دیواری باید علاوه بر برند به مدت زمان گارانتی معتبر شرکت تولید کننده و همچنین خدمات پس از فروش پکیج دیواری توجه نمایید. در بازار ایران سازنده های مختلفی در تولید پکیج دیواری فعالیت دارند که در رده انرژی ، کیفیت و گارانتی با یکدیگر رقابت می نمایند که از آن جمله می توان به بوتان، ایران رادیاتور، گلدیران، لورچ، آریستون، بوش، بیتا، فرولی، واترو  اشاره کرد. لازم به ذکر است بعضی از مارک های معروف نیز به صورت تقلبی و بدون گارانتی در بازار موجود می باشند و در هنگام خرید به راحتی تشخیص داده نمی شوند. از طرف وجود این برندهای متنوع با کارکرد های متفاوت در بازار که هر کدام دارای قابلیت های متفاوتی است کار انتخاب برای مصرف کننده را مشکل کرده است به همین لحاظ مصرف کننده برای خرید یک پکیج مناسب نیاز است اطلاعات درستی از محیط مورد استفاده نظیر میزان فضای محیط و مکان نصب و همچنین تامین آب مورد نیاز و نوع دسترسی و قابلیت هایی که این سیستم ها ارائه می کنند جمع آوری کرده و با توجه به این اطلاعات نسبت به انتخاب این سیستم اقدام کند که پیشنهاد می شود با توجه به مزایای اشاره شده از پکیج های دیواری نسبت به سیستم های مرکزی موتورخانه از این سیستم ها استفاده گرد همچنین در بین این نوع از سیستم های مرکزی می توان آنهایی که دارای محفظه احتراق بسته و فن دار می باشند و از لحاظ داشتن مبدل دارای دو مبدل حرارتی جهت گرمایش آبهای مصرفی و گرمایشی هستند دارای ارجحیت می باشند. شما مشتریان عزیز می توانید پکیج دیواری اصلی با گارانتی معتبر را از وب سایت دماپویا خریداری نمایید و همچنین برای مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرد و از صحت کالای مورد نظر با خبر شوید.

نصب و راه اندازی پکیج دیواری

برای نصب و راه اندازی پکیج دیواری باید به برخی نکات توجه نمود از جمله از لوله ها و اتصالات استفاده شود ، بالای اجاق و وسایل گرما زا نصب نشود ، حداقل فاصله دستگاه از دیوار روبه رو یک متر و از طرفین 15 سانتی متر و از زمین 150 سانتی متر باشد ، در محل های توالت ، حمام و رختکن ، انبار کاغذ و همچنین در مجاورت فن های قوی مانند کولر و هواکش نصب نگردد ، دیواری که قصد دارید شوفاژ را بر روی آن نصب نمایید مقاوم باشد و تحمل وزن شوفاژ را داشته باشید ، توجه نمایید که سختی آب بین 150-250 باشد اگر سختی بیشتر از 250 باشد استفاده از سختی گیر الزامی میباشد حتما مسیر دودکش چک شود و از باز بودن آن مطمئن شوید . قابل ذکر است که برای نصب و سرویس پکیج دیواری با سرویسکار متخصص نمایندگی های مجاز ، تماس حاصل فرمایید.هرگز نباید کلاهک تعدیل پکیج دیواری را به دریچه دودکش داخل دیوار نصب نمود و باید حداقل 30 سانتیمتر پایین تر از دریچه دودکش نصب گردد. هرچقدر که بتوان دستگاه را نسبت به دریچه دودکش پایین تر نصب کرد بهتر است. چراکه زیاد شدن فاصله پکیج به دریچه باعث زیاد شدن مکش دستگاه می شود. در صورتیکه قصد خرید پکیج دیواری دودکش دار دارید و می خواهید پکیج را در داخل کابینت نصب کنید، حتما توجه داشته باشید که دستگاه برای احتراق نیاز به اکسیژن کافی دارد، بنابراین حتما باید درب کابینت کرکره ای باشد تا پکیج بتواند اکسیژن مورد نیاز خود را از محیط دریافت کند

وب سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پکیج دیواری ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکتهای معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 20 از 72 مورد

فیلتر توسط :