پکیج تاچی

پکیج تاچی

4 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پکیج تاچی و خرید آنلاین ،گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی پکیج تاچی همراه با تصاویر با موقعیت نصب دیواری و در انواع پکیج اکو ، اسمارت ، مجستیک ، استار دو مبدل فن دار در ظرفیت های 24000 ، 28000 و 36000 ، بازدهی بالا و مصرف بهینه سوخت و مجهز به سیستم ایمنی کنترل حداقل و حداکثر فشار آب مدار ...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پکیج تاچی و خرید آنلاین ،گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی پکیج تاچی همراه با تصاویر با موقعیت نصب دیواری و در انواع پکیج اکو ، اسمارت ، مجستیک ، استار دو مبدل فن دار در ظرفیت های 24000 ، 28000 و 36000 ، بازدهی بالا و مصرف بهینه سوخت و مجهز به سیستم ایمنی کنترل حداقل و حداکثر فشار آب مدار گرمایش ، با نصب رایگان را مشاهده و بررسی نمایید .

مشخصات خرید هوشمندانه پکیج تاچی - TACHI

تاچی محصول مشترک ایران و چین می باشد که طبق جدیدترین استانداردهای بین المللی تولید و به بازار ارئه می گردد. پكیج گرمایشی دستگاهی است که جایگزین موتورخانه ها و شوفاژ گردیده که آب گرم مورد نیاز جهت گرم نمودن محیط و آب گرم مصرفی را تامین می نماید و در هنگام خرید با توجه به نیاز مشتری از لحاظ موقعیت نصب و ساختار خاص، شرایط محیط، مساحت و متراژ ساختمان در انواع دیواری انتخاب می شود. پکیج های فن دار که میتواند بیرون از واحد مسکونی نصب شود و برای چند واحد مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد، اما پکیج تاچی بدون فن تنها قابلیت نصب در داخل واحد مسکونی را دارد. شرکت تاچی دارای استاندارد ملی ایران پکیج شوفاژ دیواری، استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001، استاندارد سیستم مدیریت زیست محیطی ISO 14001، استاندارد سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی ISO 18001 می باشد. از مزایای پکیج تاچی  سیستم حفاظت در برابر گیرپاژ پمپ، سیستم عیب یاب الکترونیک، سیستم ضد یخ زدگی، سیستم ایمنی کنترل حداقل و حداکثر فشار آب مدار گرمایش، سیستم ایمنی محدودکننده حداکثر دمای آب مدار گرمایش، سیستم کنترل میکروپروسسوری عملکرد دستگاه، سیستم احتراق آهسته، سیستم ضد نوسان دمای آب گرم مصرفی، سیستم بای پس خودکار و سیستم تنظیم خودکار جریان گاز می باشد. شرکت تاچی پکیج با موقعیت نصب دیواری در ابعاد متفاوت تولید و به بازار ارائه می نماید. تمامی این مدل ها با گارانتی اصلی در وب سایت دما پویا موجود می باشد در ادامه به اساس کار آن همراه با تصویر پرداخته ایم.

پکیج دیواری تاچی 

پکیج دیواری تاچی یکی از پرکاربردترین وسایل ایجاد گرما که دارای مزیت هایی همچون عدم اشغال فضای محیط ، بالا بودن ایمنی و مستقل بودن واحد های مسکونی و تجاری می باشد . از دیگر عواملی که باعث می شود از پکیج دیواری استفاده کرد ، بالابودن بازدهی و مصرف بهینه سوخت است . این دستگاه اغلب بر روی دیوار آشپزخانه و آبدارخانه نصب می شود و علاوه بر گرم کردن فضای واحدهای مسکونی یا واحد های تجاری ، توسط رادیاتور یا فن کوئل ، آب گرم مصرفی را به صورت فوری تامین می کند . برای خروج دود دستگاه به محیط خارج و تامین هوای مصرفی مورد نیاز دستگاه از دودکش مخصوص دوجداره استفاده می شود در نتیجه ایمنی کامل ساکنین را فراهم می کند .

پکیج دیواری تاچی

گارانتی و خدمات پس از فروش پکیج تاچی

پکیج های دیواری تاچی دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

آرم تاچی

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پکیج تاچی ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 4 از 4 مورد

فیلتر توسط :

سازنده