پکیج بیتا

پکیج بیتا

3 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پکیج بیتا و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی شرکت بوتان و با لیست قیمت نمایندگی پکیج شوفاژ بیتا همراه با تصاویر در جدیدترین مدل های تک مبدل و دو مبدل فن دار و بدون فن با قابلیت نصب دیواری در ظرفیت های 22000 احتراق باز و احتراق بسته و 24000 احتراق بسته با سیستم ضد یخ زدگی و با نصب رایگان در سراسر کشور را م...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پکیج بیتا و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی شرکت بوتان و با لیست قیمت نمایندگی پکیج شوفاژ بیتا همراه با تصاویر در جدیدترین مدل های تک مبدل و دو مبدل فن دار و بدون فن با قابلیت نصب دیواری در ظرفیت های 22000 احتراق باز و احتراق بسته و 24000 احتراق بسته با سیستم ضد یخ زدگی و با نصب رایگان در سراسر کشور را مشاهده و بررسی نمایید . 

مشخصات خرید هوشمندانه پکیج بیتا - BITA

پکیج دیواری بیتا همانند سایر پکیج های گرمایشی زیر مجموعه وسایل ایجاد گرما می باشد و دارای مزیت هایی نظیر عدم اشغال فضای محیط ، بالا بودن ایمنی و مستقل بودن واحد های مسکونی و تجاری می باشد. همچنین بازدهی بالا، دو مبدل حرارتی گرمایش و آب گرم مصرفی، دارای فن آوری توربولاتور و کمترین میزان رسوب پذیری، مشعل اتمسفریک با سیستم جرقه زن خودکار، سیستم ایمنی کنترل حداقل و حداکثر فشار آب مدار گرمایش، سیستم احتراق آهسته قابل تنظیم، سیستم ضد گریپاژ پمپ و شیر سه طرفه و مصرف بهینه سوخت علاوه بر تامین آب گرم مصرفی واحدهای مسکونی یا تجاری، توسط رادیاتور یا فن کوئل محیط آنها را نیز گرم می کند. پکیج بی تا در ظرفیت های متفاوت با گارانتی اصلی در وب سایت دماپویا موجود می باشد.

گارانتی و خدمات پس از فروش پکیج بیتا

پکیج های دیواری بیتا دارای 24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش شرکت بوتان می باشند.

بوتان

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پکیج بیتا ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 3 از 3 مورد

فیلتر توسط :

سازنده