پکیج بیتا

پکیج بیتا

3 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پکیج بیتا و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی شرکت بوتان و با لیست قیمت نمایندگی پکیج شوفاژ بیتا همراه با تصاویر در جدیدترین مدل های تک مبدل و دو مبدل فن دار و بدون فن با قابلیت نصب دیواری در ظرفیت های 22000 احتراق باز و احتراق بسته و 24000 احتراق بسته با سیستم ضد یخ زدگی و با نصب رایگان در سراسر کشور را م...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پکیج بیتا و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی شرکت بوتان و با لیست قیمت نمایندگی پکیج شوفاژ بیتا همراه با تصاویر در جدیدترین مدل های تک مبدل و دو مبدل فن دار و بدون فن با قابلیت نصب دیواری در ظرفیت های 22000 احتراق باز و احتراق بسته و 24000 احتراق بسته با سیستم ضد یخ زدگی و با نصب رایگان در سراسر کشور را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه پکیج بیتا - BITA

پکیج دیواری بیتا که امروزه از با کیفیت ترین محصولات و با طراحی ساخت بسیار عالی است به ظن اکثر مصرف کنندگان و همچنین عرضه کنندگان این محصول یکی از بهترین های موجود است که می توان آن را به نسبت محدوده زمانی که به بازار عرضه شده است از پر فروش ترین محصولات شناخته شده است. لازم به ذکر است که پکیج دیواری بیتا (بی‌تا) محصول جدید شرکت بوتان می باشد و در واقع آن را می توان همتراز و قابل مقایسه با پکیج بوتان دانست که توسط شرکت توسعه قطعات الیکا طراحی، تولید، ساخت و عرضه می شود. در واقع می توان گفت که این پکیج همانند سایر پکیج های گرمایشی زیر مجموعه وسایل ایجاد گرما جهت افزایش دما در سطح محیط مورد استفاده می باشد که توانسته است با دقت نظر بالا و در نظر گرفتن راحتی و خواست مشتری و همچنین نظر به استفاده از جدیدترین تکنولوژی های موجود و همچنین ایجاد یک سری ارتباط موثر بین نوع کاربری و نیاز مشتری به واسطه استفاده از قطعات و مکانیزم های در حال توسعه در صنعت سیستم های در جهان و همچنین بهره مندی از دانش تخصصی کارشناسان در این زمینه نسبت به طراحی این سری از سیستم ها اقدام کرده است که از مزایای این نوع پکیج بی تا می توان به مزیت هایی نظیر عدم اشغال فضای محیط به لحاظ داشتن حجم کم و ابعاد کوچک و از همه مهم تر قابلیت نصب روی دیوار و فضاهای بی استفاده اشاره کرد.

پکیج دیواری بیتا

پکیج دیواری بیتا را می توان داری ویژگی های ممتازی دانست که آن را نسبت به سایر پکیج ها ارتقا داده اند. همچنین بالابردن سطح ایمنی آن در جهت استفاده برای موارد گوناگون دانست که این مزیت در بالا ترین سطح ممکن است به طوریکه به همراه حجم کم آن را برای واحد های مسکونی و تجاری مستقل قابل استفاده کرده است. همچنین به لحاظ استفاده از دودکش دو جداره که هرکدام از جداره دارای وظیفه خاصی هستند و برای خروج محصولات سوختن و ورود هوای تازه مورد استفاده واقع می شوند و همچنین به همراه فن و مکش قوی که برای آن تعبیه شده است بازدهی بالایی را ایجاد کرده است. پکیج بی تا دارای دو مبدل حرارتی گرمایش و آب گرم مصرفی است که به صورت جداگانه به تامین این مهم می پیردازند به این شکل که مبدل اصلی وظیفه تامین آب گرم گرمایشی و مبدل صفحه ای وظیفه تامین آب گرم مصرفی را به صورت تماس غیر مستقیم را بر عهده دارند. همچین می توان از قابلیت کمترین میزان رسوب پذیری که کمک می کند مجاری درونی پکیج علارغم انتقال املاح موجود در آبهای لوله کشی در کلیه شهر ها به خوبی یاد کرد از این گذشته وجود مشعل اتمسفریک با سیستم جرقه زن خودکار به دستگاه کمک می کنند تا دخالت عوامل منجر به خطای انسانی در این نوع سیستم ها به شدت کاهش پیدا کند. پکیج بیتا همینطور دارای سیستم ایمنی کنترل حداقل و حداکثر فشار آب مدار گرمایش است که کمک می کند تا نوسانات ناشی از کاهش فشار آب موجود در سیستم لوله کشی مانع ایجاد نوسان در هر کدام از آب های گرمایشی و مصرفی شود. وجود سیستم احتراق آهسته قابل تنظیم در پکیج دیواری بیتا توانسته است با ایجاد گرما با نرخ یکسان و همچنین بی نوسان و با مصرف کم انرژی به تامین گرمای مورد نیاز برای ایجاد گرمایش بپردازد.، از دیگر سیستم ها می توان به  سیستم ضد گریپاژ پمپ و شیر سه طرفه و مصرف بهینه سوخت علاوه بر تامین آب گرم مصرفی واحدهای مسکونی یا تجاری، توسط رادیاتور یا فن کوئل محیط آنها را نیز گرم می کند. پکیج بی تا در ظرفیت های متفاوت با گارانتی اصلی در وب سایت دماپویا موجود می باشد.

گارانتی و خدمات پس از فروش پکیج بیتا

پکیج های دیواری بیتا دارای 24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش شرکت بوتان می باشند.

بوتان

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پکیج بیتا ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 3 از 3 مورد

فیلتر توسط :

سازنده