پکیج ایمرگاس

پکیج ایمرگاس

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پکیج ایمرگاس و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی پکیج ایمرگاس همراه با تصاویر در مدل ها و موقعیت نصب دیواری و سیستمی و ترکیبی چگالشی در ظرفیت های 24000 ، 28000 ، 30000 ، مجهز به سیستم کنترل پیشرفته، نمایشگر دیجیتال، سیستم ضد یخ زدگی و سیستم ضد نوسان دمای آب گرم ، با نصب رای...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پکیج ایمرگاس و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی پکیج ایمرگاس همراه با تصاویر در مدل ها و موقعیت نصب دیواری و سیستمی و ترکیبی چگالشی در ظرفیت های 24000 ، 28000 ، 30000 ، مجهز به سیستم کنترل پیشرفته، نمایشگر دیجیتال، سیستم ضد یخ زدگی و سیستم ضد نوسان دمای آب گرم ، با نصب رایگان را مشاهده و بررسی نمایید .

مشخصات خرید هوشمندانه پکیج ایمرگاس - IMMERGAS

شرکت ایمرگاس در سال 1976 میلادی اولین پکیج دیواری را تولید و روانه بازار نمود و درسال 1997 با توجه به کیفیت بالای این محصول، با استقبال فروان بسیاری از افراد در سراسر جهان روبه رو گردید و موفق به فروش یک میلیون پکیج در بازار رقابت شدند.  .  پكیج گرمایشی ایمرگاس مجهز به سیستم کنترل پیشرفته، مجهز به نمایشگر دیجیتال جهت نمایش با قابلیت اتصال به ترموستات اتاقی CAR ، کنترل از راه دور، راندمان بالای پکیج، مشعل اتمسفریک با سیستم جرقه زن خودکار، سیستم آیونایز حفاظت از شعله سیستم ایمنی تخلیه گاز، سیستم عیب یاب الکترونیک و همچنین پکیج ایمرگاس دارای سیستم ضد یخ زدگی و سیستم ضد نوسان دمای آب گرم مصرفی می باشد. شرکت ایمرگاس یکی از بزرگترین تولید کننده پکیج در اروپا که دارای بالاترین استاندارد کیفیتی اروپا می باشد. محصولات این شرکت با گارانتی اصلی در وب سایت دماپویا عرضه می گردد.

پکیج دیواری ایمرگاس 

پکيج ديواری ایمرگاس يکی از پرکاربردترين وسايل ايجاد گرما که دارای مزیت هایی همچون عدم اشغال فضای محيط ، بالا بودن ايمنی و مستقل بودن واحد های مسکونی و تجاری می باشد . از دیگر عواملی که باعث می شود از پکیج دیواری استفاده کرد ، بالابودن بازدهی و مصرف بهينه سوخت است . اين دستگاه اغلب بر روی ديوار آشپزخانه و آبدارخانه نصب می شود و علاوه بر گرم کردن فضای واحدهای مسکونی يا واحد های تجاری ، توسط رادياتور يا فن کوئل ، آب گرم مصرفی را به صورت فوری تامين می کند . برای خروج دود دستگاه به محيط خارج و تامين هوای مصرفی مورد نياز دستگاه از دودکش مخصوص دوجداره استفاده می شود در نتيجه ايمنی کامل ساکنين را فراهم می کند .

پکیج دیواری ایمرگاس

پکیج چگالشی ایمرگاس

نسل جدید سیستم های گرمایشی پکیج چگالشی می باشد که بویلر چگالشی هم نامیده می شوند و در بازار جهانی به نام condansing boiler عرضه می شود. پکیج های سیستمی و ترکیبی دو نوع اصلی از پکیج های چگالشی می باشد. پکیج های چگالشی ایمرگاس از گرما و انرژی گازهای خروجی از دست رفته برای پیش گرم کردن آب ورودی استفاده می شود که از این انرژی در پکیج های دیواری استفاده نشده و این از مزایای پکیج چگالشی می باشد از دیگر مزیت های پکیج چگالشی راحتی نصب بر روی دیوار بخاطر سبکی ان است . در تحقیقات انجام شده راندمان پکیج چگالشی می تواند به بیش از 98 درصد برسد.

پکیج چگالشی

گارانتی و خدمات پس از فروش پکیج ایمرگاس

پکیج های دیواری و چگالشی ایمرگاس دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش ایمر سرویس می باشد.

ارم ایمرگاس

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پکیج ایمرگاس ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر