پکیج ایمرگاس

پکیج ایمرگاس

یک محصول وجود دارد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پکیج ایمرگاس و خرید آنلاین، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی  با بالاترین سطح کیفیت همراه با تصاویر در مدل ها و موقعیت نصب دیواری و سیستمی و ترکیبی چگالشی در ظرفیت های 24000 ، 28000 ، 30000 ، مجهز به سیستم کنترل پیشرفته، نمایشگر دیجیتال، سیستم ضد یخ زدگی و سیستم ضد نوسان دمای آب...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پکیج ایمرگاس و خرید آنلاین، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی  با بالاترین سطح کیفیت همراه با تصاویر در مدل ها و موقعیت نصب دیواری و سیستمی و ترکیبی چگالشی در ظرفیت های 24000 ، 28000 ، 30000 ، مجهز به سیستم کنترل پیشرفته، نمایشگر دیجیتال، سیستم ضد یخ زدگی و سیستم ضد نوسان دمای آب گرم، با نصب رایگان را مشاهده و بررسی نمایید .

مشخصات خرید هوشمندانه پکیج ایمرگاس - IMMERGAS

شرکت ایمرگاس به عنوان یکی از تولیدکنندگان ایتالیایی سیستم های گرمایشی می باشد که در سال 1976 میلادی اولین محصولات پکیج دیواری خود را تولید و روانه بازار نمود و درسال 1997 با توجه به کیفیت بالای این محصول، با استقبال فروان بسیاری از افراد در سراسر جهان روبه رو گردید و موفق به فروش یک میلیون پکیج ایمرگاس در بازار رقابت شدند. از آن زمان تاکنون این شرکت با افزایش سطح راندمان محصولات خود و همچنین کاهش مصرف سوخت و توجه به دیگر نکات ایمنی جهت حضور پکیج ایمرگاس در محیط زندگی مصرف کننده با بهره گیری و استفاده از متخصصان و کارشناسان مجرب همچنین تکنولوژی ساخت و فناوری های جدید توانسته است به این مهم دست پیدا کند. پکیج مجهز به سیستم کنترل پیشرفته است که کمک می کند تا این دستگاه از مقدار فشار و دمای بیشینه و کمینه تجاوز نکرده و عملا منجر به کاهش سطح گرمایش و یا افزایش بی مورد گرمایش و در نتیجه افزایش هزینه های موجود نگردد از این گذشته پکیج ایمرگاس مجهز به نمایشگر دیجیتال جهت نمایش است که در واقع به مصرف کننده در مورد اشکالات و ایرادات احتمالی که به صورت لحظه ای در درون پکیج ایمرگاس رخ می دهند به مصرف کننده هشدار داده تا نسبت به تعمیر یا تعویض آن اقدام کند. پکیج ایمرگاس قابلیت اتصال به ترموستات اتاقی CAR را دارد که این دسترسی را ایجاد می کند که در صورت نصب خارجی مصرف کننده قادر باشد از درون اتاق و یا هر کجای ساختمان که بخواهد نسبت به تغییر دمای پکیج ایمرگاس و یا دمای محیط اقدام کند. از دیگر مکانیزم ها و قابلیت های پکیج ایمرگاس می توان به کنترل از راه دور، راندمان بالای پکیج، مشعل اتمسفریک با سیستم جرقه زن خودکار، سیستم آیونایز حفاظت از شعله سیستم ایمنی تخلیه گاز، سیستم عیب یاب الکترونیک اشاره کرد. همچنین اگر بخواهیم از یک امکان ویژه پکیج ایمرگاس نام ببریم می توان به حضور سیستم ضد یخ زدگی و سیستم ضد نوسان دمای آب گرم مصرفی در پکیج ایمرگاس نام برد، که این قابلیت را به وجود می آورند تا این محصول را بتوان در مناطق سردسیر که سیستم با مشکل یخ زدگی مواجه است به کار برد. شرکت ایمرگاس یکی از بزرگترین تولید کننده پکیج در اروپا که دارای بالاترین استاندارد کیفیتی اروپا می باشد. پکیج ایمرگاس این شرکت با گارانتی اصلی در وب سایت دماپویا عرضه می گردد.

پکیج ایمرگاس

پکیج دیواری ایمرگاس 

پکيج ديواری ایمرگاس يکی از انواع مدل های پکیج شرکت ایتالیایی ایمرگاس می باشد که می توان آن را یکی از پرکاربردترين وسايل ايجاد گرما دانست که به نسبت سیستم های مرکزی که دارای راندمان پایین، هزینه نگهداری بالا و فضای زیادی را اشغال می کنند دارای مزیت هایی همچون عدم اشغال فضای محيط به خاطر داشتن ابعاد کوچک و همچنین قابل استفاده در فضاهای مختلف است. پکیج ایمرگاس به لحاظ استفاده از سیستم ها و مکانیزم های حرارتی مختلف و رعایت استاندارد های ملی و جهانی دارای ايمنی بالایی است در واقع از مهم ترین سیستم های ایمنی به کار گرفته شده در پکیج ایمرگاس می توان به سیستم ضدگیرپاژ و شیر تنظیم جریان گاز و تنظیم هوای ورودی اشاره کرد که تا حدود زیادی توانسته است سطح ایمنی را بالا برده و این ضریب اطمینان را برای کاربر به وجود بیاورد که آن را در محیطی که زندگی می کند و در نزدیکتر فاصله ممکن استفاده نماید. برای اطلاع از ویژگی یک محصول خوب میتوانید در مقاله ای مجزا در خصوص مشخصات یک پکیج خوب اطلاعات کاملی به منظور خریدی هوشمندانه و متناسب با نیاز در اختیار داشته باشید. از دیگر قابلیت های پکیج ایمرگاس می توان از استفاده مستقل برای واحدهای مسکونی و تجاری نام برد. از دیگر عواملی که باعث می شود از پکیج دیواری ایمرگاس استفاده کرد، بالابودن بازدهی و مصرف بهينه سوخت است که به لحاظ استفاده از سیستم های مانند داشتن محفظه احتراق بسته و مکانیزم احتراق آهسته به همراه عملکرد فن برای مکش هوای تازه به درون محفظه و تخلیه دود و محصولات سوختن به بیرون، امکان پذیر می شود. پکیج دیواری ایمرگاس اغلب بر روی ديوار آشپزخانه و آبدارخانه نصب می شود به همین دلیل همیشه در دید کاربر قرار داشته و به نوعی پایش وضعیت عملکرد این دستگاه به مراتب آسان تر و راحت تر از سیستم های مرکزی موتورخانه ای و دیگر سیستم ها است که به دور از دسترس و معمولا در زیرزمین خانه ها یا محیط های بسته دیگر است. همچنین پکیج ایمرگاس علاوه بر گرم کردن فضای واحدهای مسکونی يا واحد های تجاری، توسط رادياتور يا فن کوئل، آب گرم مصرفی را به صورت فوری تامين می کند. برای خروج دود دستگاه به محيط خارج و تامين هوای مصرفی مورد نياز دستگاه از دودکش مخصوص دوجداره استفاده می شود در نتيجه ايمنی کامل ساکنين را فراهم می کند.

پکیج دیواری ایمرگاس

پکیج چگالشی ایمرگاس

شرکت ایتالیایی ایمرگاس سازنده انواع پکیج در سایزها و اندازه های مختلف است که پس از تولید محصولاتی زمینی و دیواری شروع به ساخت برند جدیدی از این دست زده است که آن را نسل جدیدی از سیستم های گرمایشی پکیج چگالشی ایمرگاس می نامند از این گذشته آن را بویلر چگالشی هم می نامند و در بازار جهانی به نام condansing boiler عرضه می شود. پکیج ایمرگاس از گرمای نهان موجود در دود و بخار آب خروجی از محفظه احتراق استفاده کرده و برای گرم کردن آب به مقدار اولیه ای از این مکانیزم استفاده میکند. پکیج ایمرگاس سیستمی و ترکیبی دو نوع اصلی از پکیج های چگالشی می باشند که از آنها با توجه به نوع محیط و ظرفیت مورد نظر و میزان هزینه اولیه استفاده می شود. پکیج ایمرگاس مدل چگالشی از گرما و انرژی گازهای خروجی از دست رفته برای پیش گرم کردن آب ورودی استفاده می شود که از این انرژی در پکیج های دیواری استفاده نشده و این از مزایای پکیج چگالشی می باشد که به نوعی این عمل پکیج چگالشی ایمرگاس را می توان توجهی ویژه به محیط زیست و رعایت اصول زیست محیطی دانست که توانسته است توجه دوست داران محیط زیست و سازمانهای مربوطه را به خود جلب کرده و بدین طریق موفق به دریافت گواهی نامه ها و استانداردهای لازم بشود. از دیگر مزیت های پکیج چگالشی ایمرگاس راحتی نصب پکیج ایمرگاس بر روی دیوار بخاطر سبکی آن است که این امر حمل و نقل و تعمیر این دستگاه را تسهیل می کند و به نوعی مصرف کننده را از دست وضعیت پرهزینه و پرمصرف موتورخانه ها نجات می دهد. در تحقیقات انجام شده راندمان پکیج ایمرگاس می تواند به بیش از 98 درصد برسد که در بین همه انواع پکیج ها و سیستم های گرمایشی بی نظیر است.

پکیج چگالشی ایمرگاس

گارانتی و خدمات پس از فروش پکیج ایمرگاس

پکیج ایمرگاس در مدل دیواری و زمینی دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش ایمر سرویس می باشد.

ارم ایمرگاس

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پکیج ایمرگاس ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند.

پنهان کن
بیشتر
پکیج ایمرگاس قیمت پکیج ایمرگاس | مشخصات و خرید پکیج ایمرگاس - دماپویا

فیلتر توسط :

سازنده