پکیج آریستون

پکیج آریستون

14 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پکیج آریستون و خرید آنلاین، گارانتی اصلی شرکت سیهاوی و بهترین قیمت فروش نمایندگی پکیج آریستون کم صدا همراه با تصاویر در با موقعیت نصب دیواری 24000 تا 35000 در مدل های جنیوس ایکس و کلاس X و پکیج سیستمی و ترکیبی چگالشی 30000 تا 45000 جنیوس و پریمیوم و پکیج مخزن دار 30000 با نصب رایگان را مشاه...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پکیج آریستون و خرید آنلاین، گارانتی اصلی شرکت سیهاوی و بهترین قیمت فروش نمایندگی پکیج آریستون کم صدا همراه با تصاویر در با موقعیت نصب دیواری 24000 تا 35000 در مدل های جنیوس ایکس و کلاس X و پکیج سیستمی و ترکیبی چگالشی 30000 تا 45000 جنیوس و پریمیوم و پکیج مخزن دار 30000 با نصب رایگان را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه پکیج آریستون - ARISTON

شرکت آریستون با استفاده از ایده های خلاقانه و نوآوری در صنعت گرمایشی برندی معتبر و شناخته شده در سراسر جهان می باشد. این شرکت ایتالیایی در سال 1359 شمسی (1980 میلادی) با توجه به نیاز بازار اولین پكیج گرمایشی خود را روانه بازار نمود. این گروه تولیدی مفتخر است لقب دوستدار محیط زیست به برند جهانی آریستون ( اختصاص3 - NOX برای پکیج های غیر چگالشی و5 - NOX برای پکیج های چگالشی به معنای کاهش چشمگیر در تولید گازهای گلخانه ای ) را کسب نماید. همچنین از دیگر افتخارات این گروه تولیدی کسب برند سبز جهانی، اختصاص راندمان احتراق سه ستاره به پکیج های گرمایشی آریستون طبق استاندارد (Directive 92/42/EEC) می توان اشاره نمود.   پکیج آریستون به کمک فناوری بروز شده کم صدا می باشد. هدف اصلی شرکت آریستون نه تنها صادرات بلکه ساخت کارخانه در کشورهای مختلف می باشد. محصولات تولیدی این شرکت در وب سایت دماپویا عرضه می گردد.

پکیج چگالشی آریستون

نسل جدید سیستم های گرمایشی پکیج چگالشی می باشد که بویلر چگالشی هم نامیده می شوند و در بازار جهانی به نام condansing boiler عرضه می شود. پکیج های سیستمی و ترکیبی دو نوع اصلی از پکیج های چگالشی می باشد. پکیج های چگالشی آریستون از گرما و انرژی گازهای خروجی از دست رفته برای پیش گرم کردن آب ورودی استفاده می شود که از این انرژی در پکیج های دیواری استفاده نشده و این از مزایای پکیج چگالشی می باشد از دیگر مزیت های پکیج چگالشی راحتی نصب بر روی دیوار بخاطر سبکی آن است . در تحقیقات انجام شده راندمان پکیج چگالشی می تواند به بیش از 98 درصد برسد.

پکیج چگالشی اریستون

پکیج دیواری آریستون

پکيج ديواری آریستون يکی از پرکاربردترين وسايل ايجاد گرما که دارای مزیت هایی همچون عدم اشغال فضای محيط، بالا بودن ايمنی و مستقل بودن واحد های مسکونی و تجاری می باشد. از دیگر عواملی که باعث می شود از پکیج دیواری استفاده کرد، بالابودن بازدهی و مصرف بهينه سوخت است. اين دستگاه اغلب بر روی ديوار آشپزخانه و آبدارخانه نصب می شود و علاوه بر گرم کردن فضای واحدهای مسکونی يا واحد های تجاری، توسط رادياتور يا فن کوئل، آب گرم مصرفی را به صورت فوری تأمين می نماید. برای خروج دود دستگاه به محيط خارج و تامين هوای مصرفی مورد نياز دستگاه از دودکش مخصوص دوجداره استفاده می شود در نتيجه ايمنی کامل ساکنين را فراهم می کند.

پکیج دیواری

گارانتی و خدمات پس از فروش پکیج آریستون

پکیج های دیواری و چگالشی آریستون دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت سیهاوی می باشند.

GARANTY-ARISTON

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پکیج آریستون ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 14 از 14 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
موقعیت نصب دستگاه