پکیج آریستون

پکیج آریستون

14 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پکیج آریستون و خرید آنلاین، گارانتی اصلی شرکت سیهاوی و بهترین قیمت فروش نمایندگی پکیج آریستون کم صدا همراه با تصاویر در با موقعیت نصب دیواری 24000 تا 35000 در مدل های جنیوس ایکس و کلاس X و پکیج سیستمی و ترکیبی چگالشی 30000 تا 45000 جنیوس و پریمیوم و پکیج مخزن دار 30000 با نصب رایگان را مشاه...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پکیج آریستون و خرید آنلاین، گارانتی اصلی شرکت سیهاوی و بهترین قیمت فروش نمایندگی پکیج آریستون کم صدا همراه با تصاویر در با موقعیت نصب دیواری 24000 تا 35000 در مدل های جنیوس ایکس و کلاس X و پکیج سیستمی و ترکیبی چگالشی 30000 تا 45000 جنیوس و پریمیوم و پکیج مخزن دار 30000 با نصب رایگان را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه پکیج آریستون - ARISTON

شرکت آریستون که از تولید کنندگان بزرگ سیستم های گرمایشی است با استفاده از ایده های خلاقانه و نوآوری در صنعت گرمایشی برندی معتبر و شناخته شده در سراسر جهان می باشد که توانسته با اعمال تغییرات مورد دلخواه مصرف کنندگان و در هم آمیختن جدیدترین مکانیزم های موجود حرارتی ضمن بهره گیری از دانش روز و قطعات با کیفیت شرکت های اروپایی و جهان، پکیج های آریستون را به بازار عرضه نماید. این شرکت ایتالیایی در سال 1359 شمسی (1980 میلادی) با توجه به نیاز بازار اولین پكیج گرمایشی را روانه بازار نمود که توانست با کیفیت کم نظیر و کارکرد فوقلعاده ضمن راندمان بالا و مصرف انرژی پایین مصرف کنندگان را متقاعد به استفاده از این سیستم بکند که هم مقرون به صرفه هستند و هم دارای اعتبار و استاندارد و از همه مهم تر دارای ایمنی فوقالعاده بالا هستند. گروه تولیدی پکیج آریستون مفتخر است لقب دوستدار محیط زیست را به لحاظ رعایت اصول زیست محیطی و در نظر گرفتن عوامل مخرب و ایجاد مکانیزم های کاهش آلودگی در پکیج به برند جهانی آریستون را دریافت نماید ( اختصاص3 - NOX برای پکیج آریستون غیر چگالشی و5 - NOX برای پکیج آریستون چگالشی به معنای کاهش چشمگیر در تولید گازهای گلخانه ای ). همچنین از دیگر افتخارات این گروه تولیدی کسب برند سبز جهانی، اختصاص راندمان احتراق سه ستاره به پکیج آریستون طبق استاندارد (Directive 92/42/EEC) می توان اشاره نمود. پکیج آریستون به کمک فناوری بروز شده کم صدا می باشد. هدف اصلی شرکت آریستون نه تنها صادرات بلکه ساخت کارخانه در کشورهای مختلف می باشد. محصولات تولیدی این شرکت در وب سایت دماپویا عرضه می گردد.

پکیج چگالشی آریستون

شرکت آریستون توانسته است ضمن تولید پکیج دیواری و زمینی آریستون نسبت به ساخت جدیدترین انواع پکیج ها که به چگالشی موسوم هستند روی آورده است. این نسل جدید که به بویلر چگالشی آریستون هم شناخته می شوند و در بازار جهانی به نام condansing boiler عرضه می شود دارای مزیت های بسیار هستند که هم می توانند به صورت دیواری باشند و هم از فضای کمتری برای انجام وظایف خود استفاده کنند. پکیج آریستون مدل چگالشی همانند انواع زمینی و دیواری دارای مبدل های جهت گرمایش آبهای مصرفی و گرمایشی است که کمک می کنند تامین این دو مهم با سرعت بیشتری انجام گیرد همچنین استفاده از برد مرکزی با اتصال به شبکه ای از سنسور های که هر کدام مسئول جمع آوری اطلاعات، ایرادات احتمالی و اشکالات است که به صورت یک کد به صفحه دیجیتال پکیج آریستون ارسال می گردند تا مصرف کننده از وضعیت آن مطلع و نسبت به رفع و یا تعمیر احتمالی آن اقدام کند. پکیج های سیستمی و ترکیبی دو نوع اصلی از پکیج های چگالشی می باشد. پکیج های چگالشی آریستون از گرما و انرژی گازهای خروجی از دست رفته برای پیش گرم کردن آب ورودی استفاده می شود که از این انرژی در پکیج های دیواری استفاده نشده و این از مزایای پکیج چگالشی می باشد از دیگر مزیت های پکیج چگالشی راحتی نصب بر روی دیوار بخاطر سبکی آن است. در تحقیقات انجام شده راندمان پکیج چگالشی می تواند به بیش از 98 درصد برسد.

پکیج چگالشی اریستون

پکیج دیواری آریستون

پکيج ديواری آریستون يکی از پرکاربردترين وسايل ايجاد گرما است که مصرف کنندگان زیادی در سراسر دنیا از آن در جهت تامین انواع گرمایش استفاده می کنند این نوع از پکیج آریستون که دارای مزیت هایی همچون عدم اشغال فضای محيط به واسطه کوچک بود ابعاد دستگاه و حجم کمی که دارد و همچنین طراحی زیبا به همراه رنگ منحصر به فرد کمک بسیار زیادی به افزایش سطح زیبای دکوراسیون داخلی آشپزخانه در صورت نصب داخلی این دستگاه میکند که با قرار گرفتن این دستگاه در درون آشپزخانه پایش فعالیت های آن همراه با تغییرات آنی برای ایجاد شرایط جدید ممکن می گردد، بالا بودن ايمنی به جهت استفاده از مکانیزم های جدید گرمایشی در پکیج آریستون و استفاده مستقل برای واحد های مسکونی و تجاری از دیگر ویژگی های ممتاز پکیج دیواری آریستون می باشد. از دیگر عواملی که باعث می شود از پکیج دیواری آریستون استفاده کرد، بالابودن بازدهی و مصرف بهينه سوخت از شاخصه های مورد علاقه مصرف کننده است که با استفاده از سیستم هایی نظیر سیستم احتراق آهسته و سیستم هدایت هوای تازه به درون پکیج آریستون و دودکش دو جداره و محفظه احتراق بسته با فن قوی ممکن می شود. پکیج دیواری آریستون اغلب بر روی ديوار آشپزخانه و آبدارخانه نصب می شود و علاوه بر گرم کردن فضای واحدهای مسکونی يا واحد های تجاری توسط رادياتور يا فن کوئل، آب گرم مصرفی را به صورت فوری تأمين می نماید. همچنین برای خروج دود دستگاه به محيط خارج و تامين هوای مصرفی مورد نياز دستگاه از دودکش مخصوص دوجداره در پکیج آریستون استفاده می شود که با عملکرد دو گانه خود به گونه ای که با استفاده از مکش فن هوای تازه را به داخل و دود و محصولات سوختن را به بیرون ارسال میکند در نتيجه ايمنی کامل ساکنين را فراهم می کند.

پکیج دیواری

گارانتی و خدمات پس از فروش پکیج آریستون

پکیج های دیواری و چگالشی آریستون دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت سیهاوی می باشند.

GARANTY-ARISTON

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پکیج آریستون ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 14 از 14 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
موقعیت نصب دستگاه