پکیج آریستون

14 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پکیج آریستون و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت فروش نمایندگی پکیج آریستون کم صدا همراه با تصاویر در با موقعیت نصب دیواری 24000 تا 35000 در مدل های جنیوس ایکس و کلاس X و پکیج سیستمی و ترکیبی چگالشی 30000 تا 45000 جنیوس و پریمیوم و پکیج مخزن دار 30000 با نصب رایگان را مشاهده و بررسی ن...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پکیج آریستون و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت فروش نمایندگی پکیج آریستون کم صدا همراه با تصاویر در با موقعیت نصب دیواری 24000 تا 35000 در مدل های جنیوس ایکس و کلاس X و پکیج سیستمی و ترکیبی چگالشی 30000 تا 45000 جنیوس و پریمیوم و پکیج مخزن دار 30000 با نصب رایگان را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده پکیج آریستون

شرکت آریستون درسال 1930 میلادی ، 1309 هجری شمسی توسط آقای آریستید مرلونی در ایتالیا شروع به فعالیت نموده است .در سال های 1970 شرکت آریستون بازار غرب اروپا را در دست خود می گیرد . در سال 1980 این شرکت پكیج گرمایشی خود را روانه بازار می کند. شرکت سیهاوی تنها نمایندگی آریستون با مدیریت میثم سیهاوی در ایران می باشد که درسال 1379 آغاز به  کار نموده است . این شرکت دارای 400 نماینده خدمات مجاز آموزش دیده در سطح کشور می باشد. پکیج آریستون به کمک فناوری بروز شده ، کم صدا می باشد. هدف اصلی شرکت آریستون نه تنها صادرات بلکه ساخت کارخانه در کشورهای مختلف می باشد .

انواع پکیج های شرکت آریستون شامل موارد زیر می باشد

پکیج چگالشی آریستون

نسل جدید سیستم های گرمایشی پکیج چگالشی می باشد که بویلر چگالشی هم نامیده می شوند و در بازار جهانی به نام condansing boiler عرضه می شود. پکیج های سیستمی و ترکیبی دو نوع اصلی از پکیج های چگالشی می باشد. پکیج های چگالشی آریستون از گرما و انرژی گازهای خروجی از دست رفته برای پیش گرم کردن آب ورودی استفاده می شود که از این انرژی در پکیج های دیواری استفاده نشده و این از مزایای پکیج چگالشی می باشد از دیگر مزیت های پکیج چگالشی راحتی نصب بر روی دیوار بخاطر سبکی آن است . در تحقیقات انجام شده راندمان پکیج چگالشی می تواند به بیش از 98 درصد برسد.

پکیج چگالشی اریستون

پکیج دیواری آریستون

پکيج ديواری آریستون يکی از پرکاربردترين وسايل ايجاد گرما که دارای مزیت هایی همچون عدم اشغال فضای محيط ، بالا بودن ايمنی و مستقل بودن واحد های مسکونی و تجاری می باشد . از دیگر عواملی که باعث می شود از پکیج دیواری استفاده کرد ، بالابودن بازدهی و مصرف بهينه سوخت است . اين دستگاه اغلب بر روی ديوار آشپزخانه و آبدارخانه نصب می شود و علاوه بر گرم کردن فضای واحدهای مسکونی يا واحد های تجاری ، توسط رادياتور يا فن کوئل ، آب گرم مصرفی را به صورت فوری تامين می کند . برای خروج دود دستگاه به محيط خارج و تامين هوای مصرفی مورد نياز دستگاه از دودکش مخصوص دوجداره استفاده می شود در نتيجه ايمنی کامل ساکنين را فراهم می کند .

پکیج دیواری

گارانتی و خدمات پس از فروش پکیج آریستون

پکیج های دیواری و چگالشی آریستون دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت سیهاوی می باشند.

سیهاوی

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پکیج آریستون ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 14 از 14 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
موقعیت نصب دستگاه