پمپ کف کش

5 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین پمپ کف کش با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف پمپ کف کش چینی ، ایتالیایی ، آلمانی و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند های موجود از قبیل لوارا ، ابارا ، نفیس فلو ، توان تک سایر ، لیو ، پنتاکس ، دنا ، آریا در ابعا...

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین پمپ کف کش با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف پمپ کف کش چینی ، ایتالیایی ، آلمانی و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند های موجود از قبیل لوارا ، ابارا ، نفیس فلو ، توان تک سایر ، لیو ، پنتاکس ، دنا ، آریا در ابعاد کوچک و بزرگ با  درجه حفاظت IP68 را مشاهده و بررسی نمایید .

در هنگام خرید پمپ کف کش دانستن چه نکاتی ضروری و مهم است ؟

پمپ آب کف کش از سری پمپ های سانتریفیوژ می باشد. این سری از پمپ آب کاملا در آب غوطه ور می شوند و برای استخراج آب از کف چاه بکار می رود. از مزیت های پمپ های کف کش می توان به ظرفیت بالای آن و هزینه تعمیر و نگهداری پایین آن اشاره کرد. از پمپ کف کش در مصارف مختلفی از جمله کشاورزی ، خانگی ، صنعتی و گلخانه استفاده می شود. پمپ آب کف کش دارای یک مخزن برای ذخیره آب در آن برای زمان مورد نیاز می باشد. در پمپ کف کش قطعه ای وجود دارد بنام فلوتر که کار آن قطع کردن خودکار پمپ در زمان پایین اومدن آب از سطح پمپ کف کش می باشد و از سوختن پمپ جلوگیری می کند. جنس پروانه پمپ کف کش معمولا برنج می باشد. پمپ کف کش از نظر جنس به پلاستیک ، استیل ، نیمه باز و چدنی تقسیم می شود ( در مناطقی که آب شور باشد از پمپ استیل یا پلاستیک استفاده می شود). پمپ آب کف کش با توجه به نیاز مشتری از لحاظ موقعیت نصب و ساختار و شرایط محیط ، متراژ ساختمان در انواع معمولی و شناور توسط برند های معتبر از نظیر لوارا ، ابارا ، نفیس فلو ، توان تک ، سایر ، لیو ، پنتاکس ، دنا ، آریا تولید و عرضه می شود.

انواع پمپ های کف کش با توجه به نوع کارایی و موارد استفاده در انواع مختلف نظیر موارد زیر تولید می شود

پمپ کف کش پلاستیکی

پمپ کف کش پلاستيکی از سری پمپ کف کش می باشد و شامل برند های پمپ آب کف کش پنتاکس ، لیو و ابارا و سری XKS-250P ، XKS-500P و جهت انتقال آب از مخازن و استخرها و آبياری کشاورزی کاربرد دارند. جنس بدنه و پروانه اين پمپ ها پلاستيکی مي باشد. حداکثر هد این سری از پمپ 13.3 متر ، حداکثر دبی 15 متر مکعب با توان 1/5 اسب بخار می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 35 درجه می باشد. 

پمپ پلاستیکی کف کش

پمپ کف کش استیل

پمپ کف کش استیل از سری پمپ کف کش می باشد و شامل برند های پمپ آب کف کش لیو ، ابارا ، لوارا و سری XKS-250S ، XKS-750S ، OPTIMA M/A می باشد. جنس بدنه این پمپ از استیل و جنس پروانه از پلاستیک می باشد. حداکثر هد این سری از پمپ 10.9 متر ، حداکثر دبی 15 متر مکعب با توان 2 اسب بخار می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 35 درجه و کلاس عایق حرارتی F می باشد.

پمپ استیل کف کش

 پمپ کف کش چدنی

پمپ کف کش چدنی از سری پمپ کف کش می باشد و شامل برندهای لیو ، نفیس فلو ، لوارا ، ابارا ، دنا ، آریا و سری 1 اینچ ، 1/2 اینچ ، 2 اینچ ، 2/5 اینچ QDX 3-18 0.55A ،DKG 60/2 ، XQS4.5-27/2-0.551 می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از این پمپ 40 درجه و کلاس عایق حرارتی F می باشد. جنس بدنه این پمپ از چدن و جنس پروانه از آلومینیوم سخت می باشد. حداکثر هد این سری از پمپ 19.2 متر ، حداکثر دبی 12 متر مکعب با توان 2 اسب بخار می باشد. 

پمپ چدنی کف کش

پمپ کف کش پروانه نیمه باز

پمپ کف کش پروانه نیمه باز از سری پمپ کف کش می باشد و شامل برندهای لیو و نفیس فلو و سری KBZ 415 ، KBZ 615 ، KBZ 32/2 می باشد. ضخامت پره ها در پروانه نیمه باز بیشتر از پره های پمپ پروانه بسته می باشد ولی تعداد پروانه در این پمپ کمتر از پمپ پروانه بسته می باشد. این نوع پمپ برای انتقال مایعات با ناخالصی مانند محلول شکر استفاده می شود. حداکثر توان این پمپ 15 کیلو وات می باشد و همچنین حداکثر هد 56 متر ، حداکثر دبی 86.4 متر مکعب بر ساعت با عايق حرارتی الکتروموتور کلاس B و حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 40 درجه سانتیگراد می باشد. 

پمپ پروانه باز کف کش

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 5 از 5 مورد

فیلتر توسط :

سازنده