پمپ لجن کش

2 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین پمپ لجن کش با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف پمپ لجن کش و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند های موجود از قبیل لیو ، CNP ، پنتاکس ، لوارا ، ابارا در ابعاد کوچک و بزرگ با درجه حفاظت IP66 را مشاهده و بررسی نمایید...

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین پمپ لجن کش با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف پمپ لجن کش و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند های موجود از قبیل لیو ، CNP ، پنتاکس ، لوارا ، ابارا در ابعاد کوچک و بزرگ با درجه حفاظت IP66 را مشاهده و بررسی نمایید .

در هنگام خرید پمپ لجن کش دانستن چه نکاتی ضروری و مهم است ؟

پمپ آب لجن کش از سری پمپ آب صنعتی-کشاورزی می باشد. این سری از پمپ آب برای انتقال فاضلاب بکار گرفته می شود. از پمپ آب لجن کش در مصارف مختلفی از جمله کشاورزی ، خانگی ، صنعتی و یا برای انتقال فاضلاب به مکان مد نظر کاربرد داردکه شامل برند های لیو ، CNP ، پنتاکس ، لوارا ، ابارا و سری XSP 20-9 ، DG 100 ، 80WQ65 می باشد. الکتروموتور این پمپ ها شامل تک فاز و سه فاز ارائه می شود که تک فاز آن در دو نوع خازن داخلی و خازن خارجی ارائه می شود. به پمپ لجن کش ، پمپ غلیظ کش نیز می گویند. جنس پروانه پمپ لجن کش معمولا چدن می باشد. پمپ آب لجن کش با توجه به نیاز مشتری از لحاظ موقعیت نصب و ساختار و شرایط محیط ، متراژ ساختمان در انواع استیل ، خردکن و پروانه دو کاناله تولید و عرضه می شود. 

انواع پمپ های کف کش با توجه به نوع کارایی و موارد استفاده در انواع مختلف نظیر موارد زیر تولید می شود

پمپ لجن کش استیل 

این نوع از پمپ لجن کش برای مواردی که آب و یا سیال مورد نظر خورندگی زیادی داشته باشد انتخاب خوبی محسوب می شود که شامل برند پمپ لجن کش لیو می باشد. جنس پروانه ، بدنه و استینلس این سری پمپ لجن کش استیل می باشد و کاربردشون معمولا در مکانهایی که سیال خاصیت اسیدی و خورندگی زیاد داشته باشد کاربرد دارد .حداکثر هد این سری از پمپ 16متر ، حداکثر دبی 22/5 متر مکعب بر ساعت با توان 2 اسب بخار می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 35 درجه می باشد. 

پمپ استیل لجن کش

پمپ لجن کش خردکن دار

نوعی دیگری از پمپ لجن کش خردکن دار می باشد که شامل برند پمپ لجن کش پنتاکس می باشد. قابلیت پمپاژ سیالات دارای الیاف بلند، پارچه، لاستیک و پلاستیک را بدون انسداد مجاری پمپ دارد در قسمت ورودی این نوع از پمپ لجن کش، تیغه های برنده ای برای خرد و تکه تکه کردن پلاستیک، پارچه، چوب و غیره وجود دارد. حداکثر هد این سری از پمپ 40 متر ، حداکثر دبی 330 متر مکعب بر ساعت با توان 30 اسب بخار می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 40 درجه می باشد. دهانه خروجی این سری پمپ 6 اينچ می باشد. 

پمپ خردکن لجن کش

پمپ لجن کش پروانه دو کاناله 

پمپ های  لجن کش پروانه دو کاناله از پمپ های لجن کش که دارای پروانه دو کاناله به صورت تک فاز و سه فاز می باشند. این نوع پمپ ها درتخلیه سیستم های شهری و تجاری و مصارف کشاورزی و فاضلاب های صنعتی استفاده میگردد. به موجب سیم پیچی مسی این پمپ ها می توانند سیالاتی با حداکثر دمای 40 درجه سانتیگراد را پمپاژ کنند. حداکثر دبی این پمپ 90 متر مکعب بر ساعت ، حداکثر هد 31 متر و با توان 15 اسب بخار می باشد. 

پمپ دوکاناله لجن کش

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 2 از 2 مورد

فیلتر توسط :

سازنده