پمپ شناور آب پنتاکس

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین پمپ شناور آب پنتاکس با مشخصات فنی و قیمت مناسب  مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به سری های 4S ، 5PES و مدل های 4S 100/09 ، 4S 200/17 ، 4S 260/10 با جابه جایی آسان و استفاده ی راحت را مشا...

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین پمپ شناور آب پنتاکس با مشخصات فنی و قیمت مناسب  مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به سری های 4S ، 5PES و مدل های 4S 100/09 ، 4S 200/17 ، 4S 260/10 با جابه جایی آسان و استفاده ی راحت را مشاهده و بررسی نمایید . 

مشخصات خرید هوشمندانه پمپ شناور آب پنتاکس - PENTAX

گروه تولیدی پنتاکس در زمینه تولید انواع پمپ آب فعالیت گسترده ای دارد. با توجه به کیفیت بالای این محصولات شرکت پنتاکس طی سال های متمادی توانسته در لیست پُر فروش ترین پمپ آب شناور در سطح جهان و همچنین بازار داخلی ایران قرار گیرد. محصولات پنتاکس طبق استانداردهای بین المللی تولید و در بازار ارائه می گردد. کاربرد پمپ های شناور آب پنتاکس با ارتفاع آبدهی بالا در سیستم های تحت فشار آب مصرفی مکان های متفاوت مانند ویلاها، مجتمع های رفاهی، باغ ها و مزارع مورد استفاده قرار می گیرد. بدنه پمپ شناور آب  پنتاکس از جنس استیل می باشد که این محصولات را در برابر پوسیدگی و خوردگی مقاوم میسازد و باعث افزایش طول عمر پمپ آب های پنتاکس می گردد. محصولات پنتاکس با گارانتی اصلی در وب سایت دما پویا موجود می باشد در ادامه به عملکرد آن همراه با تصویر پرداخته ایم.

پمپ شناور آب استیل پنتاکس 

پمپ شناور آب استیل پنتاکس شامل سری  4S ، 5PES و مدل های 4S 400/20 ، 4S 260/10 ، 4S 200/06 ، 4S 100/18 ، 5PES 3/7G می باشد. در سری 5PES توانایی پمپاژ تا ارتفاع 90 متر را دارد .همچنین حداکثر آبدهی 7.2 متر مکعب بر ساعت ، حداکثر دمای مایع عبوری از آن 40 درجه سانتیگراد با جنس پروانه تکنو پلیمر و با توان الکتروموتور تا حداکثر 1.5 کیلو وات می باشد. در سری 4S توانایی پمپاژ تا ارتفاع 322 متر را دارد. همچنین آبدهی 24 متر مکعب بر ساعت ، حداکثر دمای مایع عبوری از آن 40 درجه سانتیگراد با جنس پروانه نوریل و کلاس حفاظتی IP68 می باشد. از ویژگی های این مدل از پمپ به کارایی بالا ، کم صدا بودن آن ، کیفیت ساخت بالای آن می توان اشاره کرد. 

پمپ شناور آب پنتاکس

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ  شناور آب پنتاکس

شرکت دیزل ساز ، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات پنتاکس در ایران می باشد . پمپ شناور آب پنتاکس دارای 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت دیزل ساز می باشند.

دیزل ساز

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پمپ شناور آب پنتاکس ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر