پمپ شناور آب پنتاکس

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین پمپ شناور آب پنتاکس با مشخصات فنی و قیمت مناسب  مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به سری های 4S ، 5PES و مدل های 4S 100/09 ، 4S 200/17 ، 4S 260/10 با جابه جایی آسان و استفاده ی راحت را مشا...

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین پمپ شناور آب پنتاکس با مشخصات فنی و قیمت مناسب  مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به سری های 4S ، 5PES و مدل های 4S 100/09 ، 4S 200/17 ، 4S 260/10 با جابه جایی آسان و استفاده ی راحت را مشاهده و بررسی نمایید . 

آنچه باید درباره انتخاب و خرید پمپ شناور آب پنتاکس با گارانتی معتبر بدانیم

Pentax موفق به کسب تجربه بیش از 25 سال در بازار بین المللی پمپ های هیدرولیکی- الکتریکی است و دائما آمادگی پذیرش نیازهای مشتری را با یک رویکرد حرفه ای و روح نوآوری دارد. شرکت پنتاکس که ساخت ایتالیا می باشد چند دهه یکی از معروف ترین تولید کننده پمپ شناور آب می باشد. کاربرد پمپ های شناور آب پنتاکس با ارتفاع آبدهی بالا در سیستم های تحت فشار آب مصرفی ویلاها ، مجتمع های رفاهی ، جهت باغ ها و مزارع و...  میباشد. بدنه پمپ شناور آب  پنتاکس از جنس استیل می باشد.

پمپ شناور آب پنتاکس فقط شامل مدل استیلی می باشد که در ادامه به آن می پردازیم

پمپ شناور آب استیل پنتاکس 

پمپ شناور آب استیل پنتاکس شامل سری  4S ، 5PES و مدل های 4S 400/20 ، 4S 260/10 ، 4S 200/06 ، 4S 100/18 ، 5PES 3/7G می باشد. در سری 5PES توانایی پمپاژ تا ارتفاع 90 متر را دارد .همچنین حداکثر آبدهی 7.2 متر مکعب بر ساعت ، حداکثر دمای مایع عبوری از آن 40 درجه سانتیگراد با جنس پروانه تکنو پلیمر و با توان الکتروموتور تا حداکثر 1.5 کیلو وات می باشد. در سری 4S توانایی پمپاژ تا ارتفاع 322 متر را دارد. همچنین آبدهی 24 متر مکعب بر ساعت ، حداکثر دمای مایع عبوری از آن 40 درجه سانتیگراد با جنس پروانه نوریل و کلاس حفاظتی IP68 می باشد. از ویژگی های این مدل از پمپ به کارایی بالا ، کم صدا بودن آن ، کیفیت ساخت بالای آن می توان اشاره کرد. 

پمپ شناور آب پنتاکس

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ  شناور آب پنتاکس

شرکت دیزل ساز ، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات پنتاکس در ایران می باشد . پمپ شناور آب پنتاکس دارای 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت دیزل ساز می باشند.

دیزل ساز

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پمپ شناور آب پنتاکس ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر