پمپ سیرکولاتور ویلو

21 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ سیرکولاتور ویلو  و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی شرکت سوپرپایپ و بهترین قیمت نمایندگی پمپ سیرکولاتور ویلو همراه با تصاویر در مدل خطی و در انواع TOP-RL ، TOP-S، STAR-S ، VEROLINE-IPL کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F به صورت تک فاز و سه فاز و با حداکثر فشار کاری 10 بار ،حداکثر دبی این پمپ 49 متر مک...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ سیرکولاتور ویلو  و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی شرکت سوپرپایپ و بهترین قیمت نمایندگی پمپ سیرکولاتور ویلو همراه با تصاویر در مدل خطی و در انواع TOP-RL ، TOP-S، STAR-S ، VEROLINE-IPL کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F به صورت تک فاز و سه فاز و با حداکثر فشار کاری 10 بار ،حداکثر دبی این پمپ 49 متر مکعب بر ساعت را مشاهده و بررسی نمایید .

مشخصات خرید هوشمندانه پمپ سیرکولاتور ویلو - WILO

نام گذاری شرکت ویلو بر اساس نام پسر اوپلندر بنیان گذار این کمپانی، (ویلیام) می باشد.  این شرکت نخستین شتاب‌دهنده سیرکولاتور را در دنیا اختراع کرد و با نام تجاری ویلو روانه بازار رقابت نمود. پمپ سیرکولاتور با کمترین میزان مصرف انرژی بیشترین بازدهی را داشته و طبق استاندارد های بین المللی تولید و به سایر کشور ها صادر می گردد. تمامی محصولات ویلو با گارانتی اصلی در وب سایت دما پویا موجود می باشد. در ادامه به ویژگی این پمپ همراه با تصویر پرداخته ایم.

پمپ خطی ویلو 

پمپ خطی ویلو مدل از سری پمپ آب خانگی می باشد و در انواع TOP-RL ، TOP-S، STAR-S ، VEROLINE-IPL  و در انواع سری TOP-S 30/7 ، TOP-S 50/7 ، STAR-RS 25/6 می باشد. این سری از پمپ به صورت تک فاز و سه فاز و با حداکثر فشار کاری 10 بار ، کلاس حفاظتی IP44 ، کلاس عایق بندی حرارتی موتور H با پروانه پلی پروپیلن با 30 الی 50 درصد الیاف شیشه ، شافت و یاتاقان استیل و با محفظه چدن خاکستری ارائه می شود. حداکثر  دبی این پمپ 49 متر مکعب بر ساعت و حداکثر هد آن 15.5 می باشد.

پمپ ویلو

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ سیرکولاتور ویلو 

شرکت سوپرپایپ ، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات ویلو در ایران می باشد. پمپ سیر کولاتور ویلو دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت سوپرپایپ می باشند.

سوپرپایپ

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پمپ سیرکولاتور ویلو ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند.

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 21 از 21 مورد

فیلتر توسط :

سازنده