پمپ آب کف کش سایر

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ آب کف کش سایر و خرید آنلاین، گارانتی اصلی و خدمات پس از فروش همین شرکت، و بهترین قیمت نمایندگی پمپ سایر همراه با تصاویر در مدل های پمپ کف کش تولید شده در سری TOX-2 ، MINO33  ، MBS-A ، MBSX ، MBS ، MBS-Y ، با جنس بدنه ی استیل و چدن ضد زنگ و پروانه نیمه باز، با طراحی کوچک و تنوع مدل با کیفیت بسیار بالا را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه پمپ آب کف کش سایر - SAER

گروه تولیدی سایر در زمینه تولید تجهیزات آبرسانی فعالیت گسترده ای دارد. این گروه صنعتی ایتالیایی با بکارگیری دانش فنی روز و نیروهای متخصص در این زمینه همواره محصولاتی با کیفیت بسیار بالا تولید و ارائه می نماید. پمپ کف کش این گروه تولیدی با بدنه ی مقاوم و طراحی منحصر بفرد در سایز های متفاوت تولید می شود و در سراسر کشور قابل ارائه می باشد. جنس بدنه و پروانه ی این پمپ ها دارای مقاومت و کیفیت بالایی در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی بوده و در مصارف خانگی، کشاورزی و صنعتی کاربرد فراوانی دارد. تمامی محصولات سایر با گارانتی اصلی در وبسایت دما پویا موجود می باشد. در ادامه به ویژگی هریک همراه با تصاویر پرداخته ایم.

پمپ های مف مش سایر

پمپ آب کف کش سایر سری TOX-2  

پمپ کف کش سایر سری TOX-2 جهت انتقال سیالات تولید شده و کاملا توسط آلیاژ ضد زنگ (استیل زنگ نزن) و مواد پلاستیکی مقاوم در برابر خورندگی ساخته شده است. بدنه پمپ آب کف کش سایر از جنس استیل می باشد و پروانه آن از جنس نوریل ساخته شده است. در ضمن شفت موتور از فولاد ضد زنگ یا استنلس استیل می باشد. پمپ کف کش سایر دارای آبند یا سیل مکانیکی از نوع دوبل می باشد و بر روی آن اتوماتیک فلوتر نصب گردیده است که در زمانی که سطح آب پایین می آید پمپ را خاموش و زمانی که سطح آب بالا می رود پمپ آب را فعال می کند. حداکثر دمایی که پمپ کف کش سایر در آن قادر به فعالیت است تا 40 درجه سانتیگراد است زیرا این پمپ ها غرق آبی بوده و از طریق آبی که در اطراف پوسته آن ها قرار دارد خنک می گردند. حداکثر قطر ذرات جامد قابل انتقال توسط پمپ کف کش سایر تا 2 میلیمتر و ارتفاع انتقال آب برای این پمپ 10 متر و میزان آبدهی آن 16 متر مکعب بر ساعت است. موتور این پمپ آب با دور 2900RPM ، کلاس عایق بندی آن F و کلاس حفاظتیش IP68 است، این پمپ کفکش به صورت تکفاز تولید می شود و سربندی برق آن 220V است. از مزایای این پمپ می توان به حجم و وزن کم آن اشاره کرد که حمل و نقل و نصب آن را آسان کرده است همچنین توان و کیفیت بالا و مقرون به صرفه بودن از دیگر مزایای آن است که همراه با صرفه جویی در انرژی آن را از بهترین ها قرار داده است.

پمپ آب کف کش سایر سری MINO33  

پمپ کف کش سایر سری MINO33 جهت انتقال و پمپاژ آب تولید شده که بدنه¬ی این پمپ از جنس استیل می باشد و پروانه آن از جنس نوریل ساخته شده است. آلیاژ استیل ضد زنگ و مواد پلاستیکی مقاوم در برابر خورندگی این پمپ را از بهترین های ممکن ساخته است. همچنین شفت موتور از فولاد ضد زنگ یا استنلس استیل می باشد. پمپ کف کش سایر دارای آبند یا سیل مکانیکی از نوع دوبل می باشد و بر روی آن اتوماتیک فلوتر نصب گردیده است که در زمانی که سطح آب پایین می آید پمپ را خاموش و زمانی که سطح آب بالا می رود پمپ آب را فعال می کند. حداکثر دمایی که پمپ کف کش سایر در آن قادر به فعالیت است تا 40 درجه سانتیگراد است زیرا این پمپ ها غرق آبی بوده و از طریق آبی که در اطراف پوسته آن ها قرار دارد خنک می گردد. حداکثر قطر ذرات جامد قابل انتقال توسط پمپ کف کش سایر تا 2 میلیمتر می باشد. این پمپ همچنین قادر است تا سیالات از جمله آب را تا ارتفاع 6 متر پمپاژ کند. میزان آبدهی این پمپ 4 مترمکعب بر ساعت است. از مزایای این پمپ می توان به توان و کیفیت بالا و مقرون به صرفه بودن آن و همچنین از دیگر مزایای به صرفه جویی در انرژی اشاره کرد همینطور از کاربردهای این پمپ می توان به استفاده در مصارف آبیاری و خانگی و آبنماها و مصارف صنعتی اشاره کرد.

پمپ آب کف کش سایر سری MBS-A

پمپ کف کش سایر سری MBS-A دارای سه مدل MBS-A-4،  MBS-A-5و MBS-A-6 است که در جهت انتقال آب و سیالات  تولید شده و کاربرد دارد این سه مدل کاملا توسط آلیاژ ضد زنگ و مواد پلاستیکی مقاوم در برابر خورندگی ساخته شده اند و عمده تفاوت آنها در قدرت و میزان ارتفاع انتقال آب و میزان آبدهی آنهاست. بدنه پمپ آب کف کش سایر از جنس استیل می باشد و پروانه آن از جنس نوریل ساخته شده است در ضمن شفت موتور از فولاد ضد زنگ یا استنلس استیل می باشد..حداکثر دمایی که پمپ کف کش سایر در آن قادر به فعالیت است تا 40 درجه سانتیگراد است زیرا این پمپ ها غرق آبی بوده و از طریق آبی که در اطراف پوسته آن ها قرار دارد خنک می گردند.حداکثر قطر ذرات جامد قابل انتقال توسط پمپ کف کش سایر تا 2 میلیمتر می باشد و میزان آبدهی و مقدار ارتفاع انتقال آب در این سری بسته به مدل متفاوت است .موتور این پمپ آب با دور 2900RPM ، کلاس عایق بندی آن F و کلاس حفاظتیش IP68 است، این پمپ کفکش به صورت تکفاز تولید می شود و سربندی برق آن 220V است. از مزایای این پمپ می توان به توان و کیفیت بالا و مقرون به صرفه بودن آن و همچنین از دیگر مزایای به صرفه جویی در انرژی اشاره کرد همینطور از کاربردهای این پمپ می توان به استفاده در مصارف آبیاری و کشاورزی و خانگی و آبنماها و مصارف صنعتی اشاره کرد.

پمپ آب کف کش سایر سری MBSX

پمپ کف کش سایر سری MBSX دارای سه مدل MBSX-4، MBSX-5 و MBSX-6 است که عمده مصرف آن در جهت انتقال آب کاربرد دارند و کاملا توسط مواد ضد زنگ ساخته شده است.کلاس عایق بندی این پمپ F و درجه حفاظت موتور آنIP 68 استبدنه پمپ آب کف کش سایر از جنس استیل ضد زنگ یا استنلس استیل می باشد و پروانه آن از جنس نوریل ساخته شده است تفاوت سه مدل این سری در میزان ارتفاع انتقال آب، میزان آبدهی، حجم خروجی و قدرت موتور پمپ است. در ضمن شافت موتور از فولاد ضد زنگ یا استنلس استیل می باشد.پمپ کف کش سایر دارای آبند یا سیل مکانیکی از نوع دوبل می باشد و بر روی آن اتوماتیک فلوتر نصب گردیده است که در زمانی که سطح آب پایین می آید پمپ را خاموش و زمانی که سطح آب بالا می رود پمپ آب را فعال می کند.حداکثر دمایی که پمپ کف کش سایر در آن قادر به فعالیت است تا 40 درجه سانتیگراد است، زیرا این پمپ ها غرق آبی بوده و از طریق آبی که در اطراف پوسته آن ها قرار دارد خنک می گردد.حداکثر قطر ذرات جامد قابل انتقال توسط پمپ کف کش سایر تا 2 میلیمتر می باشد.این پمپ دارای مصرف انرژی پایین وتوان الکتریکی بالا و همچنین کیفیت ساخت خوب است که در کنار قیمت پایین و مقرون به صرف بودن خرید ان درمقیاس با سایر برندها، آن را در زمره بهترین پمپ ها قرر داده است.

پمپ آب کف کش سایر سری MBS

پمپ کف کش سایر سری MBS با جنس بدنه استیل و پروانه ای با جنس نوریل دارای دو مدل MBS-7 وMBS-B-7 جهت انتقال سیالات کاربرد دارند. قطعات این پمپ کاملا توسط مواد ضد زنگ ساخته شده است که در کنار قطعات پلاستیکی امکان سایش و خورندگی پمپ تا حداکثر امکان کاهش می یابد.پمپ کف کش سایر دارای آبند یا سیل مکانیکی از نوع دوبل می باشد و بر روی آن فلوتر اتوماتیک نصب گردیده است که در زمانی که سطح آب پایین می آید پمپ را خاموش و زمانی که سطح آب بالا می رود پمپ آب را فعال می کند.حداکثر دمایی که پمپ کف کش سایر در آن قادر به فعالیت است تا 40 درجه سانتیگراد است، زیرا این پمپ ها غرق آبی بوده و از طریق آبی که در اطراف پوسته آن ها قرار دارد خنک می گردند.حداکثر قطر ذرات جامد قابل انتقال توسط پمپ کف کش سایر تا 2 میلیمتر می باشد اما میزان انتقال ارتفاع آب و قدرت موتور و میزان آبدهی برای مدل های این سری با هم متفاوت است.موتور این پمپ آب با دور 2900RPM، کلاس عایق بندی آنF  و درجه حفاظت آن IP 68 است، این پمپ کف کش به صورت تکفاز تولید می شود و سربندی برق آن 220V است.. این پمپ دارای مصرف انرژی پایین وتوان الکتریکی بالا و همچنین کیفیت ساخت خوب است که در کنار قیمت پایین و مقرون به صرف بودن خرید ان درمقیاس با سایر برندها، آن را در زمره بهترین پمپ ها قرر داده است.

پمپ آب کف کش سایر سری MBS-Y

پمپ کف کش سایر سری MBS-Y دارای دو مدل MBS-Y/6 و MBS-Y/7جهت انتقال آب از چاه ها، مخازن و منابع آب، استخر و باغبانی کاربرد دارند و کاملا توسط مواد ضد زنگ ساخته شده است.بدنه و قطعات پمپ آب کف کش سایر از جنس استیل و مواد پلاستیکی دیگری ساخته شده اند می باشد که مانع فرسایش و خوردگی پمپ می شوند و پروانه آن از جنس نوریل ساخته شده که استقامت و سرعت بیشتری را به آن می دهد. در ضمن شفت موتور از فولاد ضد زنگ یا استنلس استیل می باشد.پمپ کف کش سایر دارای آبند یا سیل مکانیکی از نوع دوبل می باشد و بر روی آن اتوماتیک فلوتر نصب گردیده است که در زمانی که سطح آب پایین می آید پمپ را خاموش و زمانی که سطح آب بالا می رود پمپ آب را فعال می کند.حداکثر دمایی که پمپ کف کش سایر در آن قادر به فعالیت است تا 40 درجه سانتیگراد است، زیرا این پمپ ها غرق آبی بوده و از طریق آبی که در اطراف پوسته آن ها قرار دارد خنک می گردد.حداکثر قطر ذرات جامد قابل انتقال توسط پمپ کف کش سایر تا 2 میلیمتر می باشد.همچنین تفاوت در مدلهای این سری به دلیل اختلاف در میزان آبدهی، میزان انتقال ارتفاع آب و قدرت موتو این مدلها است.موتور این پمپ آب با دور 2900RPM، کلاس عایق بندی آن F و درجه حفاظت موتور آنIP68 است، این پمپ کفکش به صورت تکفاز تولید می شود و سربندی برق آن 220V است.

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ آب کف کش سایر

پمپ کف کش سایر دارای 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت سایر ایران می باشد.

GARANTY-SAER-PUMP

وب سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پمپ آب کف کش سایر ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند.