پمپ آب لجن کش ابارا

پمپ آب لجن کش ابارا

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ آب لجن کش ابارا و خرید آنلاین این محصول همرا با گارانتی اصلی و خدمات پس از فروش گروه ابارا ایران، و بهترین قیمت نمایندگی پمپ آب لجن کش ابارا همراه با تصاویر در مدل های تولید شده در سری DW، RICHT، DM - DL، DVS ساخته شده طبق جدیدترین متد روز، با جنس بدنه ی استیل و چدن، ساخته شده از بهترین متریال را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه پمپ آب لجن کش ابارا - EBARA

گروه ژاپنی ابارا در زمینه تولید و توزیع انواع انواع تجهیزات آبرسانی فعالیت گسترده ای دارد. این شرکت صنعتی همواره محصولاتی طبق جدیدترین متد روز و با رعایت استانداردهای بین المللی تولید و ارائه می نماید. ابارا با توجه به نیاز بازار و درخواست مشتری پمپ آب جهت استفاده در تمامی زمینه ها تولید کرده و به سراسر دنیا از جمله ایران صادر می کند. با توجه به کیفیت و سطح کارایی مطلوب محصولات ابارا به خوبی توانسته سهم قابل توجهی از بازار فروش را طی سال ها متمادی به خود اختصاص دهد. پمپ لجن کش از سری تولیدات ابارا دارای تنوع مدل و کارایی بالا بوده و در مصارف خانگی، کشاورزی و صنعتی جهت انتقال و پمپاژ سیالاتی که حاوی ذرات جامد و ملعق هستند کاربرد گسترده ای دارد. تمامی مدل های پمپ آب لجن کش ابارا از نوع مستغرق بوده و مجهز به عایق حرارتی کلاس حفاظتی IP68 می باشند. پمپ آب لجن کش ابارا شامل مدل های DW، RICHT، DM - DL، DVS می باشد که در ادامه به ویژگی ها و خصوصیات آنها می پردازیم. محصولات ابارا با گارانتی اصلی دروبسایت دما پویا عرضه می گردد.

پمپ آب لجن کش ابارا سری –DW

این سری پمپ آب لجن کش ابارا دارای بدنه و پروانه ای از جنس استیل 304 با راندمان بالا تهیه شده است. این نوع پمپ آب لجن کش دارای دهانه خروجی 2 اینچ، و حداکثر ارتفاعی که سیال و مایعات را پمپاژ می کند به میزان 20 متر و حداکثر دمایی که پمپ آب لجن کش ابارا سری DW توانایی کارکرد دارد 40 درجه سانتی گراد می باشد. این نوع پمپ آب لجن کش ابارا از نوع فلوتر دار بوده و ذرات جامد با حداکثر 50 میلیمتر را عبور خواهد داد.

پمپ آب لجن کش ابارا سری DW

پمپ آب لجن کش ابارا سری – RICHT

جنس بدنه و پروانه ی پمپ آب لجن کش ابارا سری RICHT از جنس استیل 304 و از نوع فلوتر دار می باشد. این نوع پمپ آب لجن کش دارای دهانه خروجی 1 و 1.2 اینچ، و حداکثر ارتفاعی که سیال و مایعات را پمپاژ می کند به میزان 10 متر و حداکثر دمایی که پمپ آب لجن کش ابارا سری RICHT توانایی کارکرد دارد 50 درجه سانتی گراد می باشد. این نوع پمپ آب لجن کش ابارا از نوع فلوتر دار بوده و ذرات جامد با حداکثر 35 میلیمتر را عبور خواهد داد.

پمپ آب لجن کش ابارا سری – RICHT

پمپ آب لجن کش ابارا سری - DML,DL

این نوع پمپ آب لجن کش ابارا در سایزهای بزرگ و دارای جنس چدن می باشند. پمپ آب لجن کش ابارا در مدل های مختلف با دهانه خروجی 3،4،6،8،10 اینچ جهت پمپاژ و مصرف سیستم های فاضلاب کاربرد گسترده ای دارد. از مزایای خاص و ویژه ی این نوع پمپ آب لجن کش ابارا سری DL مجهز به خرد کن می باشند، حداکثر ارتفاعی که این نوع پمپ آب لجن کش سیالات پمپاژ می کند به میزان 48 متر بوده، و حداکثر دمایی که توانایی کارکرد تا دمای 40 درجه سانتی گراد می باشد.

پمپ آب لجن کش ابارا سری - DML,DL

پمپ آب لجن کش ابارا سری – DVS

این نوع پمپ آب لجن کش ابارا دارای بدنه ای از جنس چدن و پروانه آن از نوع ورتکس می باشد. در زمینه هایی که سیالات حاوی ذرات معلق و جامد زیادی هستند که در این خصوص پمپ آب لجن کش ابارا سری DVS کاربرد موثری دارد. این سری پمپ آب لجن کش ابارا سری DVS توانایی عملکرد در دمای 40 درجه سانتی گراد و حداکثر ارتفاعی که سیالات را پمپاژ می کند به میزان 25 متر می باشد. این نوع پمپ آب لجن کش ابارا فلوتر ندارد.

پمپ آب لجن کش ابارا سری – DVS

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ آب لجن کش ابارا

تمامی مدل های پمپ آب لجن کش ابارا دارای 12 ماه گارانتی وخدمات پس از فروش شرکت ابارا ایران می باشند، که در نمایندگی های فعال سراسر کشور با قابلیت بالا به فروش می رسند.

گارانتی پمپ لجن کش ابارا دماپویا

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پمپ لجن کش ابارا ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند.