پمپ آب طبقاتی ویلو

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ آب طبقاتی ویلو  و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی شرکت سوپرپایپ و بهترین قیمت نمایندگی پمپ آب طبقاتی ویلو همراه با تصاویر در مدل عمودی MVI 114-1 ، MVI 118-2 ، MVI 214-2 ، MVI 220-4  و مدل افقی MHIL105-E ، MHI804-1 ، MHIL900 با کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و با حداکثر فشار کاری 10 بار ، را...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ آب طبقاتی ویلو  و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی شرکت سوپرپایپ و بهترین قیمت نمایندگی پمپ آب طبقاتی ویلو همراه با تصاویر در مدل عمودی MVI 114-1 ، MVI 118-2 ، MVI 214-2 ، MVI 220-4  و مدل افقی MHIL105-E ، MHI804-1 ، MHIL900 با کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و با حداکثر فشار کاری 10 بار ، را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده پمپ آب طبقاتی ویلو 

شرکت ویلو در سال 1872میلادی ، 1251 شمسی در شهر دورتموند آلمان توسط لوییس اوپلندر تاسیس شد. نام گذاری این شرکت بر اساس نام پسر اوپلندر (ویلیام) می باشد. در سال 1953 میلادی شرکت ویلو شرکت پمپ‌ سازی فرانسه Pompes Salmson که بزرگترین تولید کننده های پمپ فرانسه محسوب می شود را خریداری کرد. این شرکت در سال ۱۹۲۸ میلادی نخستین شتاب‌دهنده سیرکولاتور را در دنیا اختراع کرد. در سال 1988 این شرکت اولین  پمپ آب طبقاتی ویلو را در بازار عرضه کرده و در سال 2001 ویلو ، نخستین پمپ آب طبقاتی با کارآیی بالای جهان (مصرف انرژی رده A) را به بازار عرضه کرد – Stratos حتی تاکنون به عنوان یک محصول مرجع به شمار می‌رود. 

انواع پمپ آب طبقاتی ویلو با توجه به نوع کارایی و موارد استفاده در انواع مختلف نظیر موارد زیر تولید می شود

پمپ طبقاتی عمودی ویلو 

پمپ طبقاتی عمودی ویلو از سری پمپ آب طبقاتی می باشد که شامل مدل های   MVI 118-2 ، MVI 214-2 ، می باشد. دور موتور الکتروموتور این سری از پمپ 2900rpm ، کلاس عایق بندی پمپ کلاس F ، حداکثر فشار کاری 10 بار ، قدرت الکتروموتور حداکثر 10 کیلو وات می باشد. جنس بدنه پمپ این سری پمپ از جنس استنلس استیل با پوسته و با قطر فلنچ حداکثر 2 اینچ ، حداکثر هد 220 متر با دبی حداکثر 15 متر مکعب می باشد.  

پمپ عمودی ویلو

پمپ طبقاتی افقی ویلو 

پمپ طبقاتی افقی ویلو از سری پمپ آب طبقاتی می باشد که شامل مدل های  MHIL105-E ، MHI804-1 ، MHIL900 می باشد. دور موتور الکتروموتور این سری از پمپ 2900rpm ، کلاس عایق بندی پمپ کلاس F ، جنس بدنه پمپ این سری پمپ از جنس استنلس استیل با پوسته ، حداکثر فشار ورودی 6 بار ، حداکثر فشار کاری 10 بار ، قدرت الکتروموتور حداکثر 10 کیلو وات با قطر فلنچ حداکثر 1/5 اینچ می باشد.  

پمپ افقی ویلو

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پمپ آب طبقاتی ویلو ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ طبقاتی ویلو 

شرکت سوپرپایپ ، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات ویلو در ایران می باشد. پمپ طبقاتی ویلو دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت سوپرپایپ می باشند.

سوپرپایپ

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پمپ طبقاتی ویلو ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر