پمپ آب طبقاتی ویلو

پمپ آب طبقاتی ویلو

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ آب طبقاتی ویلو و خرید آنلاین این محصولات، همراه با گارانتی اصلی شرکت سوپرپایپ و بهترین قیمت نمایندگی پمپ آب طبقاتی ویلو همراه با تصاویر در مدل عمودی MVI 114-1 ، MVI 118-2 ، MVI 214-2 ، MVI 220-4  و مدل افقی MHIL105-E ، MHI804-1 ، MHIL900 با کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و با حداکثر فشار کاری 10 بار، را وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه پمپ آب طبقاتی ویلو  - WILO

پمپ هایی طبقاتی از تعدادی پروانه که به صورت متوالی قرار گرفته اند، ساخته می شوند، به همین دلیل نسبت به سایر مدل های مشابه از قدرت آبدهی بالاتری برخوردار هستند. پمپ های طبقاتی جز پمپ های سانتریفیوژ محصوب می شود، و دارای بدنه از استیل یا چدن تهیه می شوند. پمپ آب طبقاتی معمولا در مصارف کشاورزی و صنعتی کاربرد فراوانی دارد. در پمپ های طبقاتی ویلو تعداد پروانه و دیفیوزر روی محور قرار گرفته به طوری که سیال از خروجی پروانه اول وارد، ورودی پروانه دوم می شود و به فشار بیشتری دست پیدا می کند. شما با خرید پمپ طبقاتی در مصارف مختلف آبی با هد و دبی بیشتر را تأمین می نماید. کمپانی ویلو با رعایت استانداردهای بین المللی و با بالاترین سطح کیفیت و دوام طراحی و ساخته می شوند. تمامی محصولات ویلو با گارانتی اصلی در وب سایت دما پویا موجود و در اختیار شما عزیزان ارائه می گردد. در ادامه ویژگی انواع پمپ با موقعیت نصب متفاوت همراه با تصاویر پرداخته ایم. 

پمپ طبقاتی عمودی ویلو 

پمپ طبقاتی عمودی ویلو از سری پمپ های پرکاربرد در صنایع مختلف به شمار می آید. به دلیل استفاده از متریال و آلیاژهای درجه یک و مرغوب از سطح کیفیت بالایی برخوردار بوده و میتوان در مصارف مختلف مورد استفاده قرار داد. شامل مدل های   MVI 118-2 ، MVI 214می باشد. دور موتور الکتروموتور این سری از پمپ 2900rpm ، کلاس عایق بندی پمپ کلاس F ، حداکثر فشار کاری 10 بار ، قدرت الکتروموتور حداکثر 10 کیلو وات می باشد. جنس بدنه پمپ از استنلس استیل با پوسته و با قطر فلنچ حداکثر 2 اینچ، حداکثر هد 220 متر با دبی حداکثر 15 متر مکعب تهیه شده که کارایی مطلوبی در صنایع مختلف دارا می باشد.  

پمپ عمودی ویلو

پمپ طبقاتی افقی ویلو 

پمپ طبقاتی افقی ویلو از سری پمپ های پرکاربرد و با سطح کیفیت بالا در مصارف مختلف قابل استفاه می باشند. پمپ طبقاتی ویلو مدل افقی شامل مدل های MHIL105-E ، MHI804-1 ، MHIL900 می باشد. دور موتور الکتروموتور این سری از پمپ 2900rpm ، کلاس عایق بندی پمپ کلاس F، جنس بدنه پمپ این سری پمپ از استنلس استیل با پوسته تهیه شده که مقاومت بالایی در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی دارد و میتوان در زمینه های مختلف به منظور پمپاژ و انتقال مایعات و دیگر سیالات مورد استفاده قرار داد. حداکثر فشار ورودی 6 بار، حداکثر فشار کاری 10 بار، قدرت الکتروموتور حداکثر 10 کیلو وات با قطر فلنچ حداکثر 1/5 اینچ از مشخصات فنی این محصولات می باشد.  

پمپ افقی ویلو

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ طبقاتی ویلو

شرکت سوپرپایپ ، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات ویلو در ایران می باشد. پمپ طبقاتی ویلو دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت سوپرپایپ می باشند.

سوپرپایپ

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پمپ طبقاتی ویلو ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند.