پمپ آب طبقاتی ویلو

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ آب طبقاتی ویلو  و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی شرکت سوپرپایپ و بهترین قیمت نمایندگی پمپ آب طبقاتی ویلو همراه با تصاویر در مدل عمودی MVI 114-1 ، MVI 118-2 ، MVI 214-2 ، MVI 220-4  و مدل افقی MHIL105-E ، MHI804-1 ، MHIL900 با کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و با حداکثر فشار کاری 10 بار ، را...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ آب طبقاتی ویلو  و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی شرکت سوپرپایپ و بهترین قیمت نمایندگی پمپ آب طبقاتی ویلو همراه با تصاویر در مدل عمودی MVI 114-1 ، MVI 118-2 ، MVI 214-2 ، MVI 220-4  و مدل افقی MHIL105-E ، MHI804-1 ، MHIL900 با کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و با حداکثر فشار کاری 10 بار ، را مشاهده و بررسی نمایید .

مشخصات خرید هوشمندانه پمپ آب طبقاتی ویلو  - WILO

پمپ هایی طبقاتی از تعدادی پروانه بر روی یکدیگر که به صورت متوالی قرار گرفته اند، ساخته می شوند. پمپ های طبقاتی جز پمپ های سانتریفیوژ هستند و دارای بدنه از استیل یا چدن می باشند. پمپ آب طبقاتی معمولا در مصارف کشاورزی و صنعتی کاربرد فراوانی دارد. در پمپ های طبقاتی ویلو تعداد پروانه و دیفیوزر روی محور قرار گرفته به طوری که سیال از خروجی پروانه اول وارد، ورودی پروانه دوم می شود و به فشار بیشتری دست پیدا می کند. شما با خرید پمپ آب طبقاتی در مصارف مختلف آبی با هد و دبی بیشتر را تأمین می نماید. تمامی محصولات ویلو با گارانتی اصلی در وب سایت دما پویا موجود و در اختیار شما عزیزان ارائه می گردد. در ادامه ویژگی انواع پمپ با موقعیت نصب متفاوت همراه با تصاویر پرداخته ایم. 

پمپ طبقاتی عمودی ویلو 

پمپ طبقاتی عمودی ویلو از سری پمپ آب طبقاتی می باشد که شامل مدل های   MVI 118-2 ، MVI 214-2 ، می باشد. دور موتور الکتروموتور این سری از پمپ 2900rpm ، کلاس عایق بندی پمپ کلاس F ، حداکثر فشار کاری 10 بار ، قدرت الکتروموتور حداکثر 10 کیلو وات می باشد. جنس بدنه پمپ این سری پمپ از جنس استنلس استیل با پوسته و با قطر فلنچ حداکثر 2 اینچ ، حداکثر هد 220 متر با دبی حداکثر 15 متر مکعب می باشد.  

پمپ عمودی ویلو

پمپ طبقاتی افقی ویلو 

پمپ طبقاتی افقی ویلو از سری پمپ آب طبقاتی می باشد که شامل مدل های  MHIL105-E ، MHI804-1 ، MHIL900 می باشد. دور موتور الکتروموتور این سری از پمپ 2900rpm ، کلاس عایق بندی پمپ کلاس F ، جنس بدنه پمپ این سری پمپ از جنس استنلس استیل با پوسته، حداکثر فشار ورودی 6 بار، حداکثر فشار کاری 10 بار، قدرت الکتروموتور حداکثر 10 کیلو وات با قطر فلنچ حداکثر 1/5 اینچ می باشد.  

پمپ افقی ویلو

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ طبقاتی ویلو

شرکت سوپرپایپ ، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات ویلو در ایران می باشد. پمپ طبقاتی ویلو دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت سوپرپایپ می باشند.

سوپرپایپ

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پمپ طبقاتی ویلو ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند.

پنهان کن
بیشتر