پمپ آب طبقاتی لوارا

16 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ آب طبقاتی لوارا و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی شرکت دیزل ساز و بهترین قیمت نمایندگی پمپ آب طبقاتی لوارا همراه با تصاویر در مدل های عمودی  SV ، HM ، VM ، SVI  و با عايق حرارتی الکتروموتور کلاس F  و درجه محافظت  با الکتروموتور استاندارد  با صرفه  اقتصادی و  عدم اشغال فضا ، IP55را مشاهده و بررسی نمایی...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ آب طبقاتی لوارا و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی شرکت دیزل ساز و بهترین قیمت نمایندگی پمپ آب طبقاتی لوارا همراه با تصاویر در مدل های عمودی  SV ، HM ، VM ، SVI  و با عايق حرارتی الکتروموتور کلاس F  و درجه محافظت  با الکتروموتور استاندارد  با صرفه  اقتصادی و  عدم اشغال فضا ، IP55را مشاهده و بررسی نمایید .

مشخصات خرید هوشمندانه پمپ آب طبقاتی لوارا  - LOWARA

شركت پمپ‌ سازی لوارا (Lowara) ایتالیا زیر مجموعه گروه صنعتی Xylem بزرگترین گروه صنعتی در زمینه تولید پمپ آب طبقاتی می باشد. همچنین این شرکت Lowara در زمینه الکتروپمپ های با کیفیت بالا جهت مصارف خانگی،صنعتی، کشاورزی تولید و عرضه می گردد. جنس پمپ آب طبقاتی لوارا استینلس استیل در حالت عمودی می‌ باشد. از کاربرد پمپ آب طبقاتی لوارا میتوان به انتقال آب سرد و گرم در سیستم های حرارتی و تهویه مطبوع، استفاده در فواره ها، کارهای مربوط به آبرسانی، تغذیه دیگ های بخار نامبرد اشاره کرد و مزایای پمپ آب طبقاتی لوارا ، صرفه اقتصادی و عدم اشغال فضا می باشد. تمامی محصولات لوارا در وب سایت دما پویا با گارانتی اصلی موجود می باشد. در ادامه به ویژگی این پمپ آب همراه با تصویر پرداخته ایم.

پمپ آب طبقاتی عمودی لوارا

پمپ آب طبقاتی عمودی لوارا شامل مدل های SV, 3SV, 5V, 10SV, 15SV, 22SV می باشد. کلیه پمپ های لوارا زیر مجموعه گروه زایلم آمریکا می باشد. جنس بدنه پمپ ، دیفیوزر پمپ ، محفظه مکانیکال سیل و جنس پروانه پمپ استاینلس استیل می باشد. حداکثر دبی پمپ عمدی لوارا حداکثر تا 120 متر مکعب در ساعت ، هد پمپ 330 متر و دمای سیال قابل پمپاژ تا 120 درجه سانتیگراد می باشد. قطر خروجی پمپ از 25 تا 100 میلی متر می باشد. 

پمپ آب طبقاتی لوارا

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ لوارا

شرکت دیزل ساز ، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات لوارا در ایران می باشد . پمپ آب طبقاتی لوارا دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند.

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پمپ آب طبقاتی لوارا ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 16 از 16 مورد

فیلتر توسط :

سازنده