پمپ آب خانگی گراندفوس

12 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ آب خانگی گراندفوس و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی شرکت آبتین و بهترین قیمت نمایندگی پمپ آب خانگی گراندفوس همراه با تصاویر در مدل های MQ ، JPC ، CMBE ، کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IP44 و IP54 دهانه مکش به موازات زمین و دهانه دهش آن به سمت بالا ، دارای یک اجکت...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ آب خانگی گراندفوس و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی شرکت آبتین و بهترین قیمت نمایندگی پمپ آب خانگی گراندفوس همراه با تصاویر در مدل های MQ ، JPC ، CMBE ، کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IP44 و IP54 دهانه مکش به موازات زمین و دهانه دهش آن به سمت بالا ، دارای یک اجکتور را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده پمپ آب خانگی گراندفوس

شرکت گراندفوس تولید کننده پمپ آب خانگی در مدل های MQ-3-25 ، JPC ، CMBE-5-31 می باشد. پمپ آب خانگی گراندفوس نصب آسان و کیفیت بالا در مقایسه با پمپ های مشابه در بازار می باشد و همچنین دارای خود مکش ، طراحی مقاوم دربرابر خورندگی ، دارای یک اجکتور (Ejector) درونی ، قطر دهانه مکش و دهش G1، به عبارت دیگر 1/2 اینچ و برابر با 15 میلی متر می باشد. دهانه مکش به موازات زمین (محوری) و دهانه دهش آن به سمت بالا (شعاعی) می باشد .

از انواع پمپ آب خانگی گراندفوس می توان به موارد زیر اشاره کرد :

پمپ MQ 3-25 گراندفوس 

پمپ آب خانگی MQ-3-25 گراندفوس دارای توان بین 720 تا 1130 وات می باشد. آبدهی حداکثر تا 5 متر مکعب بر ساعت و ارتفاع هد تا 48 متر و همچنین کارکرد در دمای محیط صفر تا 45 درجه سانتی گراد ، مکش عمق 8 متر ، فشار ورودی 3 بار ، حداکثر فشار کار درون سیستم حداکثر 7.5 بار ، جنس بدنه پمپ از چدن ضد زنگ و جنس پروانه این مدل پمپ برنج می باشد و کلاس عایق حرارتی الکتروموتور B و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IP54 می باشد . کاربرد این پمپ ها در آبرسانی ساختمان ، منازل شخصی و ویلاها ، آبرسانی مزارع و گل خانه ها ، باغ ها است.

پمپ mq

پمپ JPC گراندفوس 

پمپ آب خانگی JPC گراندفوس دارای توان بین 720 تا 1130 وات می باشد. آبدهی حداکثر تا 4.5 متر مکعب بر ساعت و ارتفاع هد تا 50 متر و همچنین کارکرد در دمای محیط صفر تا 45 درجه سانتی گراد ، مکش از عمق 8 متر ، 3 بار فشار ورودی ، 6 بار حداکثر فشار کار درون سیستم ، جنس بدنه پمپ از چدن ضد زنگ و جنس پروانه این مدل پمپ برنج می باشد و کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IP44 و 20 بار حداکثر روشن و خاموش شدن مجاز در ساعت می باشد . این پمپ ها به غیر از آبرسانی خانگی و مخصوص آبیاری باغ ها و کشاورزی در مقیاس کوچک می باشند .

jpc

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ گراندفوس 

شرکت آبتین ، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات گراندفوس در ایران می باشد. پمپ آب خانگی گراندفوس دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت آبتین می باشند.

ابتین

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پمپ آب خانگی گراندفوس ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 12 از 12 مورد
  • fb2c2f322e880c94f306cf8ef0f1a947.gif

فیلتر توسط :

سازنده