پمپ آب خانگی پنتاکس

64 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ آب خانگی پنتاکس و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی شرکت دیزل ساز  و بهترین قیمت نمایندگی پمپ آب خانگی پنتاکس همراه با تصاویر در مدل های بشقابی CM ، CMT ، محیطی PM ، MD ، تک پروانه  AP , CAB , CH , CS ، خودمکش AP75 ، AP100 ، AP150 ، AP200 ، جتی CAM ، INOX ، دو پروانه CB و MB ، کلاس عایق حرارتی الکتر...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ آب خانگی پنتاکس و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی شرکت دیزل ساز  و بهترین قیمت نمایندگی پمپ آب خانگی پنتاکس همراه با تصاویر در مدل های بشقابی CM ، CMT ، محیطی PM ، MD ، تک پروانه  AP , CAB , CH , CS ، خودمکش AP75 ، AP100 ، AP150 ، AP200 ، جتی CAM ، INOX ، دو پروانه CB و MB ، کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده پمپ آب خانگی پنتاکس

شرکت پنتاکس که ساخت ایتالیا می باشد چند دهه یکی از معروف ترین تولید کننده پمپ آب خانگی می باشد. پمپ آب خانگی پنتاکس شامل مدل های  بشقابی ، محیطی ، تک پروانه ، خودمکش ، جتی ، دو پروانه و همچنین شامل سری CM ، CH ، PM ، CS ، CB می باشد. شرکت آرمان صنعت نماینده انحصاری محصولات تولیداتی شرکت پنتاکس ایتالیا در ایران می باشد که با بیش از 30 سال سابقه در زمینه تامین پمپ پنتاکس فعالیت می نماید.

از انواع پمپ آب خانگی پنتاکس می توان به موارد زیر اشاره کرد :

پمپ بشقابی پنتاکس

پمپ بشقابی پنتاکس از سری پمپ آب خانگی شامل مدل CM ، CMT که مدل CM تکفاز و مدل CMT  سه فاز ( حرف T نشان دهنده سه فاز )  می باشد  و معمولا بالاتر از نیم اسب می باشد. توان پمپ بشقابی پنتاکس بر حسب کیلو وات از 0.5 تا 5.5 می باشد. بدنه پمپ بشقابی پنتاکس از چدن ضد زنگ ، جنس پروانه پمپ از برنج و جنس شافت استیل می باشد. در مدل های CMT و CM حداکثر آبدهی تا 21 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 40 متر می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 90 درجه سانتیگراد می باشد. 

پمپ پنتاکس بشقابی

پمپ محیطی پنتاکس

پمپ محیطی پنتاکس شامل مدل PM و MD می باشد که حرف T کنار مدل نشان دهنده سه فاز و معمولا بالاتر از نیم اسب می باشد. توان پمپ محیطی پنتاکس بر حسب کیلو وات از 0.37 تا 5.5 می باشد.بدنه پمپ محیطی پنتاکس از چدن ضد زنگ ، جنس پروانه پمپ از برنج و جنس شافت استیل AISI416 می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از این پمپ 90 درجه سانتیگراد می باشد. در مدل های PM و MD حداکثر آبدهی تا 21 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 35 متر می باشد. کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 می باشد.  

پمپ محیطی پنتاکس

پمپ تک پروانه پنتاکس

پمپ تک پروانه پنتاکس شامل مدل های AP , CAB , CH , CS می باشد.  توان پمپ تک پروانه پنتاکس بر حسب کیلو وات از 0.5 تا 5 می باشد. کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از این پمپ 50 درجه سانتیگراد می باشد و همچنین  حداکثر آبدهی تا 46 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 60 متر می باشد.  بدنه پمپ تک پروانه پنتاکس از چدن ضد زنگ ، جنس پروانه پمپ از برنج و جنس شافت استیل می باشد.

پمپ خودمکش پنتاکس

پمپ خودمکش پنتاکس شامل مدل های AP75 ، AP100 ، AP150 ، AP200 می باشد. توان پمپ بر حسب کیلو وات از 0.59 تا 1.5  و به صورت سه فاز و تک فاز تولید می شود. حداکثر دمای مایع عبوری از این پمپ 50 درجه سانتیگراد می باشد. کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 می باشد. همچنین حداکثر آبدهی تا 46 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 80 متر می باشد. بدنه پمپ خودمکش پنتاکس از چدن ضد زنگ ، جنس پروانه پمپ از برنج و جنس شافت استیل می باشد.

پمپ خودمکش پنتاکس

پمپ جتی پنتاکس

پمپ جتی پنتاکس شامل مدل های CAM ، INOX می باشد. بدنه پمپ و متعلقات از چدن با پوشش ضد زنگ و جنس پروانه باکالیت می باشد.  کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از این پمپ 90 درجه سانتیگراد می باشد. توان پمپ بر حسب کیلو وات از 0.74 تا 1.5  و به صورت سه فاز و تک فاز تولید می شود. همچنین حداکثر آبدهی تا 46 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 60 متر می باشد. 

پمپ جتی پنتاکس

پمپ دو پروانه پنتاکس

پمپ آب خانگی دو پروانه پنتاکس شامل مدل های CB و MB می باشد. در مدل CB هد بالاتری نسبت به مدل MB  دارد و در نتیجه مناسب بوستر پمپ های آبرسانی و آتشنشانی می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ دو پروانه پنتاکس از 0 تا 90 درجه سانتیگراد می باشد. بدنه پمپ و متعلقات از چدن با پوشش ضد زنگ و جنس پروانه باکالیت می باشد. حداکثر آبدهی تا 36 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 90 متر می باشد. توان پمپ بر حسب کیلو وات از 0.74 تا 11.8 و به صورت سه فاز و تک فاز تولید می شود . 

پمپ دو پروانه

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ پنتاکس

شرکت دیزل ساز ، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات پنتاکس در ایران می باشد . پمپ آب خانگی پنتاکس دارای 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت دیزل ساز می باشند.

دیزل ساز

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پمپ آب خانگی پنتاکس ارائه شده را با بهترین قیمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید.

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 24 از 64 مورد
  • 3f3e5c0bbb9dbd94710234fced182cdc.jpg
  • 50e0bdd5df48fd5c55367cecceb4c8e4.jpg
  • 061df5a697e98569ea935d71354f42b0.jpg
  • 4044c6fd9edeadfe415f70954bd2426b.jpg

فیلتر توسط :

سازنده