پمپ آب خانگی نفیس فلو

13 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ آب خانگی نفیس فلو و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی شرکت لئو پارس  و بهترین قیمت نمایندگی پمپ آب خانگی نفیس فلو همراه با تصاویر در مدل های بشقابی و محیطی NPm و NCm ، تک پروانه سه فاز چدنی NST ، تک پروانه سه فاز استیل  NZS ، کلاس عایق حرارتی الکتروموتور B و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IP44 را ...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ آب خانگی نفیس فلو و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی شرکت لئو پارس  و بهترین قیمت نمایندگی پمپ آب خانگی نفیس فلو همراه با تصاویر در مدل های بشقابی و محیطی NPm و NCm ، تک پروانه سه فاز چدنی NST ، تک پروانه سه فاز استیل  NZS ، کلاس عایق حرارتی الکتروموتور B و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IP44 را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده پمپ آب خانگی نفیس فلو

شرکت نفیس فلو زیر مجموعه شرکت لئو پارس می باشد و شرکت لئو پارس با معرفی برند NafisFlow (نفیس فلو ) پمپ های این برند را به بازار عرضه می نماید. پمپ آب خانگی نفیس فلو شامل مدل های بشقابی و محیطی NPm و NCm ، تک پروانه سه فاز چدنی NST ، تک پروانه سه فاز استیل  NZS ، کلاس عایق حرارتی الکتروموتور B و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IP44 می باشد. 

از انواع پمپ آب خانگی نفیس فلو می توان به موارد زیر اشاره کرد :

پمپ بشقابی نفیس فلو 

پمپ آب بشقابی نفیس فلو از سری پمپ آب خانگی شامل مدل NPM که به صورت سه فاز تولید می شود. توان پمپ آب بشقابی نفیس فلو بر حسب اسب بخار 0.5 و 1 می باشد. حداکثر آبدهی تا 60 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 60 متر می باشد بدنه پمپ بشقابی از جنس چدن ضد زنگ و کیفیت بالایی دارند و همچنین جنس پروانه این مدل پمپ برنج (Brass) می باشد و حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 60 درجه سانتیگراد می باشد. همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور B و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IP44 می باشد. 

پمپ بشقابی نفیس فلو

پمپ محیطی نفیس فلو 

پمپ آب محیطی نفیس فلو شامل مدل NCM تولید می شود. این محصول برای انتقال آب تمیز طراحی شده و برای پمپ کردن آب تمیز و یا سیالات عیر خورنده استفاده می شوند. حداکثر آبدهی تا 120 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 32 متر و جنس پروانه این پمپ برنج می باشد و حداکثر دمای مایع عبوری از آن 40 درجه سانتیگراد می باشد. همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IP44 می باشد. 

پمپ محیطی نفیس فلو

پمپ تک پروانه نفیس فلو 

پمپ آب تک پروانه نفیس فلو شامل مدل سه فاز چدنی NST ، سه فاز استیل  NZS می باشد که دارای موتور الکتریکی با توان 0.75 کیلوواتو دارای حداکثر دبی 210 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد 89.5 متر می باشند. حداکثر دمای مایع عبوری از این پمپ ها 10- تا 120 درجه و همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IP55 می باشد.  کاربرد این پمپ های چدنی برای تامین آب ساختمان ها ، سیرکولاسیون و انتقال آب در مصارف صنعتی و شهری ، اطفاء حریق و آب مصرفی ساختمان و پمپ های پروانه استیل در صنایع پتروشیمی ، شیمیایی و دارویی ، تصفیه آب و فاضلاب ، تامین آب بویلر ها ، آب کنداکس ، انتقال اسید و قلیایی سبک استفاده می شود .

پمپ نفیس فلو

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ نفیس فلو

شرکت لئو پارس نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات نفیس فلو در ایران می باشد . پمپ آب خانگی نفیس فلو دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش لئو پارس می باشند.

لئو پارس

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پمپ آب خانگی نفیس فلو ارائه شده را با بهترین قیمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید.

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 13 از 13 مورد
  • 3f3e5c0bbb9dbd94710234fced182cdc.jpg
  • 50e0bdd5df48fd5c55367cecceb4c8e4.jpg
  • 061df5a697e98569ea935d71354f42b0.jpg
  • 4044c6fd9edeadfe415f70954bd2426b.jpg

فیلتر توسط :

سازنده