مناسب ترین قیمت پمپ آب خانگی نفیس فلو + خرید و بررسی

پمپ آب خانگی نفیس فلو

در این نوشتار از تیم دماپویا به بررسی مشخصات خرید و قیمت مدل های مختلف پمپ آب خانگی نفیس فلو خواهیم پرداخت و ویژگی های فنی سری های آن را نیز معرفی کرده ایم. همچنین می توانید با مطالعه متن زیر شرایط بهره مندی از گارانتی و خدمات پس از فروش و نمایندگی های معتبر این برند را نیز بشناسید.

اطلاعات تکمیلی در مورد خرید پمپ آب خانگی نفیس فلو - NAFISFLOW

شرکت لئو پارس محصولاتی با نام تجاری نفیس فلو تولید و به بازار عرضه می نماید. این شرکت با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز پمپ آب هایی با بالاترین کیفیت طبق استانداردهای ملی تولید و به بازار ارئه می نماید. این شرکت ایرانی طی سال های فعالیت در این عرصه توانسته سهم قابل توجهی از بازار فروش را به خود اختصاص دهد و بواسطه تولید محصولاتی با سطح کیفیت بالا جایگاه ویژه ای در بازار رقابت به خود اختصاص داده است.

یکی از پرکاربردترین محصولات این کمپانی پمپ آب خانگی است که بالاترین سطح کیفیت و دوام بالا تولید و در مصارف مختلف خانگی، صنعتی و کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. پمپ آب خانگی نفیس فلو شامل مدل های بشقابی و محیطی NPm و NCm ، تک پروانه سه فاز چدنی NST ، تک پروانه سه فاز استیل NZS ، کلاس عایق حرارتی الکتروموتور B و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IP44 تولید و در بازار موجود می باشند. تمامی محصولات نفیس فلو همراه با گارانتی اصلی، بهترین قیمت و امکان ارسال به سراسر کشور در وبسایت دماپویا عرضه می گردد. در ادامه به انواع پمپ آب خانگی نفیس فلو همراه با تصاویر و ویژگی های آن ها پرداخته ایم.

پمپ بشقابی نفیس فلو

پمپ بشقابی نفیس فلو شامل مدل2.5 NPM که به صورت سه فاز تولید می شود. توان پمپ آب بشقابی نفیس فلو بر حسب اسب بخار 0.5 و 1 است. حداکثر آبدهی این مدل از پمپ نفیس فلو تا 60 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 60 متر می باشد، بدنه پمپ آب خانگی نفیس فلو بشقابی از جنس چدن ضد زنگ و پروانه این مدل پمپ برنج (Brass) تهیه شده که مقاومت بالایی در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی دارا می باشد و می توان در مصارف مختلف جهت پمپاژ و انتقال آب و سیالات مورد استفاده قرار داد. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 60 درجه سانتیگراد می باشد. همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور B و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IP44 است. که این امکان را فراهم کرده که در زمینه های مختلف کاربرد گسترده ای داشته باشند.

پمپ بشقابی نفیس فلو

پمپ محیطی نفیس فلو

پمپ محیطی نفیس فلو شامل مدل NCM با قدرت آبدهی بالا تولید و عرضه می گردد. این محصول برای انتقال آب تمیز طراحی شده و برای پمپ کردن آب بدون آلودگی و یا سیالات غیرخورنده مورد استفاده قرار می گیرد. حداکثر آبدهی پمپ تا 120 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد آن تا 32 متر و جنس پروانه از برنج تهیه شده است. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ آب خانگی نقیس فلو مدل محیطی 40 درجه سانتیگراد می باشد. همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IP44 است. باتوجه به همین ویژگی ها می توان به منظور انتقال و پمپاژ سیالات مایع مورد استفاده قرار داد.

پمپ محیطی نفیس فلو

پمپ تک پروانه نفیس فلو

پمپ تک پروانه نفیس فلو شامل مدل سه فاز چدنی NST ، سه فاز استیل NZS می باشد که دارای موتور الکتریکی با توان 0.75 کیلوواتو دارای حداکثر دبی 210 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد 89.5 متر می باشند. حداکثر دمای مایع عبوری از این پمپ ها 10- تا 120 درجه و همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IP55 می باشد. از این مدل پمپ نفیس فلو می توان برای تامین آب ساختمان ها، سیرکولاسیون و انتقال آب در مصارف صنعتی و شهری، اطفاء حریق و آب مصرفی ساختمان و پمپ های پروانه استیل در صنایع پتروشیمی، شیمیایی و دارویی، تصفیه آب و فاضلاب، تأمین آب بویلر ها، آب کنداکس، انتقال اسید و قلیایی سبک مورد استفاده قرار داد.

پمپ نفیس فلو

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ نفیس فلو

شرکت لئو پارس نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات نفیس فلو در ایران می باشد. پمپ آب خانگی نفیس فلو دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش لئو پارس می باشند.

لئو پارس

13 محصول وجود دارد.