پمپ آب خانگی مورگن

پمپ آب خانگی مورگن

11 محصول وجود دارد
پمپ آب خانگی مورگن پمپ مورگن | قیمت و خرید پمپ آب خانگی مورگن - دماپویا
نمایش 1 - 11 از 11 مورد

اطلاعات تکمیلی در مورد خرید پمپ آب خانگی مورگن - MORGEN

شرکت آلمانی مورگن یکی از بزرگترین و مطرح ترین تولید کننده های تجهیزات آبرسانی و انواع مدل های پمپ آب در این عرصه به شمار می آید. این گروه صنعتی با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا، محصولاتی با سطح کیفیت بالا طبق استانداردهای بین المللی تولید و عرضه می نماید. پمپ آب خانگی جهت مصارف خانگی، کشاورزی، صنعتی کاربرد عمده ای دارند، این کمپانی به منظور پوشش بازار انواع مدل های پمپ آب را با ظرفیت های متفاوت با راندمان و بازدهی بالا عرضه می کند. پمپ آب خانگی مورگن در مدل های بشقابی، محیطی، خودمکش، جتی، دو پروانه در سری های CM ، PM ، CAB ، CAM ، CB ، MB می باشد با کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F تولید می شود. تمامی این محصولات با گارانتی اصلی در وبسایت دما پویا با بهترین قیمت و امکان ارسال به سراسر کشور عرضه می گردد. در ادامه به ویژگی هریک از این محصولات همراه به تصاویر پرداخته ایم.

پمپ بشقابی مورگن

پمپ بشقابی مورگن شامل مدل های CM100 و CM160 که به صورت تک فاز و سه فاز تولید می شود. توان پمپ آب بشقابی مورگن 1 و 1.5 بر حسب اسب بخار است . در این مدل ها حداکثر آبدهی تا 6.3 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 40.5 متر می باشد بدنه پمپ بشقابی از جنس چدن، و پروانه این پمپ از آلیاژ برنج تهیه شده است. به دلیل نوع و متریال بکار رفته در این تجهیزات، از مقاومت بالایی در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی دارا می باشند و میتوان به منظور جابه جایی و انتقال سیالات متفاوت می توان مورد استفاده قرار دارد. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 40 درجه سانتیگراد می باشد. همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 است. این مدل پمپ آب در ابعاد و وزن کمی طراحی شده که می توان براحتی آنرا جابه جا نمود.

پمپ بشقابی مورگن

پمپ محیطی مورگن

پمپ محیطی مورگن شامل مدل های PM80 ، PM45 ، PM16 با قدرت آبدهی بالا و بهترین سطح کیفیت طراحی و ساخته می شود. توان پمپ آب بشقابی مورگن 1.5 اسب بخار و به صورت تک فاز عرضه می گردد. حداکثر آبدهی تا 3 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 61 متر است که حین خرید این مدل پمپ لازم است که شرایط و نوع سیال را مورد توجه داشت. جنس بدنه چدن و پروانه این پمپ از جنس برنج تهیه شده است، که مقاومت بالایی در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی دارد. حداکثر دمای مایع عبوری از آن 40 درجه سانتیگراد می باشد. همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 است.

پمپ محیطی مورگن

پمپ خودمکش مورگن

پمپ خودمکش مورگن سانتریفیوژ شامل مدل CAB 200 و CAB 300 می باشدکه به این پمپ ها به واسطه طراحی و ساختاری که دارند به عنوان کله گلابی هم در بازار شناخته می شوند. قدرت این پمپ ها 2.2 و 3 اسب بخار، و حداکثر آبدهی آنها تا 8.4 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 64 متر می باشد. به دلیل نوع ساختاری که دارد می توان در مصارف مختلف جهت پمپاژ و انتقال آب و دیگر سیالات مورد استفاده قرار داد. بدنه این پمپ ها از جنس چدن ضد زنگ و پروانه آنها از جنس برنج تهیه شده است که به دلیل نوع آلیاژ آن مقاومت بالایی در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی دارد. همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ خودمکش 40 درجه است. که با توجه به همین ویژگی ها زمینه ی کاربری آن نیز تعیین می گردد.

پمپ خودمکش مورگن

پمپ جتی مورگن

پمپ جتی مورگن شامل مدل CAM 100 که مطابق جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و با قدرت آبدهی بالایی تهیه می شود. قدرت این پمپ ها 1 اسب بخار، حداکثر آبدهی این پمپ ها تا 5.4 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 23 متر می باشد. بدنه این پمپ ها از جنس چدن ضد زنگ و پروانه از جنس برنج تهیه شده که به دلیل استفاده از آلیاژهای مرغوب و درجه یک از مقاومت بالایی در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی دارد. همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ خودمکش 40 درجه است.

پمپ جتی مورگن

پمپ دو پروانه مورگن

پمپ دو پروانه مورگن شامل مدل های CB100 ، CAB160 ، CAB210 ، CAB310 ، MB200 با قدرت آبدهی بالا و سطح کیفیت مطلوبی تولید و عرضه می گردد. برق مصرفی این پمپ ها از نوع تک فاز، مدل CBT310 برق مصرفی سه فاز می باشد، و توان آن 1 تا 3 اسب بخار است. همچنین حداکثر ارتفاع (هد) این پمپ ها 64 متر و میزان آبدهی تا حداکثر 9 متر مکعب در ساعت می باشد که می توان به منظور پمپاژ و انتقال سیالات در مصارف مختلف مورد استفاده قرار داد. این پمپ بدنه ای از جنس چدن و پروانه از برنج تهیه شده است که مقاومت بالایی در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی دارا می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از آن 40 درجه سانتیگراد همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 است.

پمپ دو پروانه مورگن

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ مورگن

شرکت بازرگانی نیک نام پارس، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات مورگن در ایران می باشد. پمپ آب خانگی مورگن دارای 18 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند.

  • fb2c2f322e880c94f306cf8ef0f1a947.gif

فیلتر توسط :

برند سازنده
بیشتر... کمتر
فیلتر