پمپ آب خانگی مورگن

11 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ آب خانگی مورگن و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی شرکت بازرگانی نیک نام پارس و بهترین قیمت نمایندگی پمپ آب خانگی مورگن همراه با تصاویر در مدل های بشقابی CM100 و CM160 ، محیطی PM80 ، PM45 ، PM16 ، خودمکش CAB200 و CAB300 ، جتی CAM100 ، دو پروانه CB100 ، CAB160 ، CAB210 ، CAB310 ، CBT310 ، MB200 ، کلاس ع...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ آب خانگی مورگن و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی شرکت بازرگانی نیک نام پارس و بهترین قیمت نمایندگی پمپ آب خانگی مورگن همراه با تصاویر در مدل های بشقابی CM100 و CM160 ، محیطی PM80 ، PM45 ، PM16 ، خودمکش CAB200 و CAB300 ، جتی CAM100 ، دو پروانه CB100 ، CAB160 ، CAB210 ، CAB310 ، CBT310 ، MB200 ، کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F را مشاهده و بررسی نمایید .

مشخصات خرید هوشمندانه پمپ آب خانگی مورگن - MORGEN

شرکت آلمانی مورگن یکی از بزرگترین تولید کننده های بزرگ تجهیزات آبرسانی در دنیا می باشد. این گروه صنعتی با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی روز محصولاتی با کیفیت بسیار بالا طبق استانداردهای بین المللی تولید و عرضه می نماید. پمپ آب خانگی مورگن جهت مصارف خانگی، کشاورزی، صنعتی با ظرفیت های متفاوت با راندمان و بازدهی بالا ارائه می گردد. پمپ آب خانگی مورگن در مدل های بشقابی، محیطی، خودمکش، جتی، دو پروانه در سری های CM ،  PM ، CAB ، CAM ،  CB ، MB می باشد با کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F  تولید می شود. تمامی این محصولات با گارانتی اصلی در وب سایت دما پویا موجود می باشد. در ادامه به ویژگی هریک همراه به تصاویر می پردازیم.

پمپ بشقابی مورگن 

پمپ آب بشقابی مورگن از سری پمپ آب خانگی شامل مدل های CM100 و CM160 که به صورت تک فاز و سه فاز تولید می شود. توان پمپ آب بشقابی مورگن 1 و 1.5 بر حسب اسب بخار می باشد. در این مدل ها حداکثر آبدهی تا 6.3 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 40.5 متر می باشد بدنه پمپ بشقابی از جنس چدن و دارای کیفیت بالایی می باشد و جنس پروانه این پمپ برنج می باشد و حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 40 درجه سانتیگراد می باشد. همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 می باشد.  

پمپ بشقابی مورگن

پمپ محیطی مورگن 

پمپ آب محیطی مورگن شامل مدل های   PM80 ، PM45 ، PM16 تولید می شود . توان پمپ آب بشقابی مورگن 1.5 اسب بخار و به صورت تک فاز می باشد حداکثر آبدهی تا 3 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 61 متر و جنس بدنه چدن و جنس پروانه این پمپ برنج می باشد و حداکثر دمای مایع عبوری از آن 40 درجه سانتیگراد می باشد. همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 می باشد. 

پمپ محیطی مورگن

پمپ خودمکش مورگن

پمپ آب خودمکش مورگن سانتریفیوژ شامل مدل CAB 200  و CAB 300 می باشدکه به این پمپ ها کله گلابی هم گفته می شود . قدرت این پمپ ها 2.2 و 3 اسب بخار ، حداکثر آبدهی این پمپ ها تا 8.4 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 64 متر می باشد، بدنه این پمپ ها از جنس چدن ضد زنگ و پروانه از جنس برنج می باشد . همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ خودمکش 40 درجه می باشد.

پمپ خودمکش مورگن

پمپ جتی مورگن

پمپ آب جتی مورگن شامل مدل CAM 100 می باشد. قدرت این پمپ ها 1 اسب بخار ، حداکثر آبدهی این پمپ ها تا 5.4 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 23 متر می باشد، بدنه این پمپ ها از جنس چدن ضد زنگ و پروانه از جنس برنج می باشد . همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ خودمکش 40 درجه می باشد.

پمپ جتی مورگن

پمپ دو پروانه مورگن

پمپ آب دو پروانه مورگن شامل مدل های CB100 ، CAB160 ، CAB210 ، CAB310 ، MB200 و با برق مصرفی تک فاز و مدل CBT310  با برق مصرفی سه فاز می باشد و توان آن 1 تا 3 اسب بخار می باشد همچنین حداکثر ارتفاع (هد) این پمپ ها 64 متر و میزان آبدهی تا حداکثر 9 متر مکعب در ساعت می باشد .این پمپ بدنه ای از جنس چدن و پروانه از برنج ساخته شده است. حداکثر دمای مایع عبوری از  آن 40 درجه سانتیگراد همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 می باشد.  

پمپ دو پروانه مورگن

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ مورگن

شرکت بازرگانی نیک نام پارس، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات مورگن در ایران می باشد. پمپ آب خانگی مورگن دارای 18 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند.

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پمپ آب خانگی مورگن ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند.

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 11 از 11 مورد

فیلتر توسط :

سازنده