پمپ آب خانگی لوارا

26 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ آب خانگی لوارا و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی شرکت دیزل ساز و بهترین قیمت نمایندگی پمپ آب خانگی لوارا همراه با تصاویر در مدل های محیطی PAB ، PSA ، P ، تک پروانه CEA ، FHE ، FHS ، FHF، SHS ، دو پروانه 2.5 CA ، پروانه نیمه باز CO ، کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ آب خانگی لوارا و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی شرکت دیزل ساز و بهترین قیمت نمایندگی پمپ آب خانگی لوارا همراه با تصاویر در مدل های محیطی PAB ، PSA ، P ، تک پروانه CEA ، FHE ، FHS ، FHF، SHS ، دو پروانه 2.5 CA ، پروانه نیمه باز CO ، کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IP44 و IP55 را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده پمپ آب خانگی لوارا

شركت پمپ سازی لوارا (Lowara) ایتالیا زیر مجموعه گروه صنعتی Xylem بزرگترین گروه صنعتی در زمینه تولید پمپ می باشد . همچنین این شرکت Lowara در زمینه الکتروپمپهای ساختمانی ، صنعتی ، باغی و کشاورزی ، تصفیه آب و فاضلاب بزرگترین مجموعه پمپ سازی جهان می باشد که جنس پمپ آب خانگی لوارا چدنی ، استینلس استیل و در مدل های مختلف زمینی ، طبقاتی ، سیرکولاتور ، پمپ های لجن كش و كف كش ، انواع بوستر پمپ های دور ثابت و دور متغیر هوشمند می باشد.

از انواع پمپ آب خانگی لوارا می توان به موارد زیر اشاره کرد :

پمپ محیطی لوارا

پمپ آب محیطی لوارا شامل مدل های PAB ، PSA ، P تولید می شود . این نوع پمپ ها قابلیت ایجاد فشار بالا را با استفاده از موتورهای با توان پایین دارند و برای آبرسانی خانگی ، آبیاری چمن و باغ و مدل PSA برای تغدیه دیگ کاربرد دارند . حداکثر آبدهی تا 72/3 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 82 متر و جنس بدنه پمپ از چدن و پروانه برنز ، جنس شفت استیل استنلس و سیل مکانیکی از کربن / سرامیک / NBR می باشد و دمای مایع عبوری سری P از 10- تا 80 درجه سانتیگراد و سری PSA و PAB از 10- تا 80 درجه سانتیگراد می باشد. همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IP44 و IP55 می باشد.

پمپ تک پروانه لوارا

پمپ آب تک پروانه لوارا شامل مدل CEA که از استنلس استیل 304 در ساخت بدنه و پروانه و استیل استنلس 316 برای شفت آنها استفاده شده و جنس کاسه نمد این مدل نیز از سرامیک / کربن / NBR می باشد . توان موتور الکتریکی این پمپ ها 0.5 الی 4 اسب بخار (0.37تا 3 کیلو وات) می باشند دارای حداکثر دبی 31 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد 62 متر می باشند. پسوند M در این پمپ ها نشان دهنده تک فاز بودن آنها می باشد . حداکثر دمای مایع عبوری از این پمپ ها 10- تا 85 درجه و همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IP55 می باشد . از سری پمپ های تک پروانه لوارا می توان FHE الکتروپمپ کوپله مستقیم ، FHS کوپله شده با کوپلینگ و واسطه ، FHF قابل کوپل با کوپلینگ صلب و یا انعطاف پذیر را نام برد ، جنس بدنه این پمپ ها از چدن و جنس پروانه استیل 316L ، جنس شفت پمپ ها از استیل استنلس 316 L و 420 همچنین جنس سیل مکانیکی در بعضی مدل ها کربن / سرامیک / NBR و در سایر مدل ها کربن / سیلیکون کرباید / EPDM می باشد .حداکثر آبدهی تا 700 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 100 متر و دمای مایع عبوری پمپ های تا DN80 از 10- تا 85 درجه سانتیگراد و سایر پمپ ها از 10- تا 120 درجه سانتیگراد می باشد. کاربرد این پمپ ها برای سیرکوله کردن آب داغ و سرد جهت سیستم های گرمایشی و سرمایشی ، انتقال آب صنعتی ، ساختمانی و کشاورزی ، بوستر پمپ های آتش نشانی و آبرسانی می باشد .

سری دیگر پمپ های تک پروانه لوارا SHS کوپله مستقیم ، کوپله شده با کوپلینگ و واسطه ، قابل کوپل با کوپلینگ صلب و یا انعطاف پذیر را نام برد ، جنس بدنه ، پروانه و شفت استیل استنلس 316L و همچنین جنس سیل مکانیکی در بعضی مدل ها کربن / سرامیک / FPM می باشد . حداکثر آبدهی تا 240 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 110 متر و دمای مایع عبوری از 10- تا 120 درجه سانتیگراد می باشد. کاربرد این پمپ ها برای آبرسانی و افزایش فشار ، سیستم های شستشوی صنعتی ، جهت مصارف آشامیدنی و تصفیه آب RO می باشد .

پمپ پروانه باز لوارا

پمپ آب پروانه باز لوارا شامل مدل CO که در تولید بدنه ، فلنچ و پروانه از استنلس استیل 316L استفاده شده ، جنس کاسه نمد این مدل از نوع K سیلیکون کارباید / تنگستن کارباید / FPM و جنس سیل مکانیکی استاندارد کربن / سرامیک / FPM می باشد . موتور الکتریکی این پمپ ها با توان 0.5 الی 4 اسب بخار (0.37تا 3 کیلو وات) می باشند دارای حداکثر دبی 54 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد 24 متر بصورت تک فاز و سه فاز می باشند. پروانه باز این پمپ ها قابلیت عبور اجسام معلق را نیز دارند . حداکثر دمای مایع عبوری از این پمپ ها 10- تا 110 درجه و همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IP55 می باشد.

پمپ دو پروانه لوارا

پمپ آب دو پروانه لوارا شامل مدل CA که از استنلس استیل 304 در ساخت بدنه و پروانه و استیل استنلس 304 برای شفت آنها استفاده شده و جنس کاسه نمد این مدل نیز از سرامیک / کربن / NBR می باشد . توان موتور الکتریکی این پمپ ها 1 الی 4 اسب بخار (0.75 تا 3 کیلو وات) می باشند دارای حداکثر دبی 31 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد 62 متر می باشند. پسوند M در این پمپ ها نشان دهنده تک فاز بودن آنها می باشد . حداکثر دمای مایع عبوری از این پمپ ها 10- تا 85 درجه و همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IP55 می باشد.

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ لوارا

شرکت دیزل ساز ، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات لوارا در ایران می باشد . پمپ آب خانگی لوارا دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند.

وب سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پمپ آب خانگی لوارا ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 24 از 26 مورد

فیلتر توسط :

سازنده