خرید انواع پمپ آب خانگی فارمو با بهترین قیمت

پمپ آب خانگی فارمو

در این متن آنچه باید پیش از انتخاب انواع پمپ آب خانگی بدانیم را مورد بررسی قرار داده ایم و مشخصات خرید آنلاین مدل های مختلف را معرفی خواهیم کرد تا با در نظر گرفتن نکات انتخاب و مقایسه تصاویر، ویژگی های فنی و قیمت، بهترین محصول را مطابق نیاز سفارش دهید و به همراه گارانتی شرکتی درب منزل تحویل بگیرید.

اطلاعات تکمیلی در مورد خرید پمپ آب خانگی فارمو - FARMO

شرکت فارمو در زمینه تولید تجهیزات آبرسانی و انواع مدل های پمپ آب خانگی فعالیت گسترده ای دارد. این شرکت با بهره گیری از دانش فنی روز و بکارگیری نیروهای متخصص محصولاتی با کیفیت بالا طبق استانداردهای بین المللی تولید و عرضه می نماید. محصولات این شرکت شامل پمپ آب در مدل های بشقابی، محیطی، جتی و دو پروانه با کاربری های متفاوت در مصارف خانگی، صنعتی، کشاورزی تولید و به سایر کشورها از جمله ایران صادر می گردد.

به دلیل استفاده از متریال و قطعات اصلی و با سطح کیفیت بالا در ساخت پمپ آب خانگی این محصولات در رده بهترین های بازار قرار گرفته اند، همچنین به دلیل تنوع در مدل های ارائه شده می توان در زمینه های مختلف جهت افزایش هد و دبی و تامین آب مورد استفاده قرار داد. این کمپانی با بهره مندی از فناوری روز دنیا توانسته پمپ آب با بالاترین سطح کیفیت و بازدهی تولید و روانه بازار رقابت کند. تمامی محصولات فارمو در ظرفیت های متفاوت در وبسایت دماپویا با بهترین قیمت و گارانتی اصلی و امکان ارسال به سراسر کشور عرضه می گردد. در ادامه به ویژگی های انواع پمپ آب خانگی فارمو همراه با تصاویر پرداخته ایم.

پمپ بشقابی فارمو

پمپ بشقابی فارمو از سری پمپ آب خانگی پرکاربرد در صنعت آبرسانی به شمار می آید. پمپ آب های فارمو مدل بشقابی شامل مدل های CM100 با توان یک اسب بخار مطابق جدیدترین تکنولوژی روز دنیا طراحی و عرضه می گردد. جنس بدنه پمپ از چدن ضد زنگ HT200 و پروانه آن از جنس برنج تهیه شده که به دلیل نوع آلیاژ بکار رفته در ساخت این پمپ از مقاومت و کیفیت بالایی برخوردار می باشد. و میتوان در زمینه های مختلف به منظور انتقال و جابه جایی آب و سایر سیالات مورد استفاده قرار داد. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 90 درجه سانتیگراد می باشد. همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 است.

پمپ بشقابی فارمو

پمپ محیطی فارمو

پمپ آب محیطی فارمو از سری پمپ های پربازده و بی صدا نسبت به سایر مدل های مشابه به شمار می آید. این محصولات مطابق جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و مطابق استانداردهای بین المللی طراحی و ساخته می شود. پمپ محیطی فارمو شامل مدل های PM80 ، PM45 ، PM16 با توان 0.5 تا 1 اسب بخار با قدرت آبدهی بالا تولید و عرضه می گردد. جنس پروانه این پمپ از برنج و جنس بدنه از چدن تهیه شده و به واسطه جنس و آلیاژ بکار رفته در این تجهیزات می توان در مصارف مختلف و انتقال آب و دیگر سیالات مورد استفاده قرار داد. حداکثر دمای مایع عبوری از آن حداکثر 40 درجه سانتیگراد می باشد. همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 است.

پمپ محیطی فارمو

پمپ جتی فارمو

پمپ جتی فارمو شامل مدل CAM100 با قدرت آبدهی بالا تولید و عرضه می گردد. توان این پمپ 1 اسب بخار می باشد، و کلاس عایق حرارتی الکتروموتور پمپ جتی فارمو F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 است. جنس پروانه این پمپ ها از برنج و جنس بدنه از چدن ضد زنگ (HT200) تهیه شده و به دلیل آلیاژ و متریال بکار رفته در آن از مقاومت بالایی در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی دارا می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 40 درجه سانتیگراد است و با توجه به نوع و مدل آن می توان آب و سیالات دیگر را انتقال و جابه جا نمود. این محصولات به دلیل دارا بودن ابعاد و وزن کم و همچنین عملکرد بی صدا کاربرد گسترده ای در صنایع مختلف دارند.

پمپ جتی فارمو

پمپ دو پروانه فارمو

پمپ دو پروانه فارمو شامل مدل CB210 ، CB160 با راندمان و بازدهی بالا تولید و عرضه می گردد. توان آن 1/5 تا 2 اسب بخار و در ابعاد و وزن کمی طراحی و ساخته می شود. جنس بدنه از چدن ضد زنگ و پروانه ی آن از برنج تهیه شده که مقاومت بالایی در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی دارا می باشد و می توان در مصارف مختلف از این مدل پمپ آب فارمو بهره مند شد. حداکثر دمای مایع عبوری از آن 40 درجه سانتیگراد همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 می باشد. این مدل از پمپ آب دو پروانه به دلیل برخورداری از قدرت آبدهی بالا با کمترین میزان مصرف انرژی بیشترین بازدهی را دارد. و به دلیل استفاده از قطعات و متریال با کیفیت حین عملکرد با کمترین میزان صدا و لرزش عمل می کند.

پمپ دو پروانه فارمو

9 محصول وجود دارد.