پمپ آب خانگی فارمو

9 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش ، گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ آب خانگی فارمو و خرید آنلاین و بهترین قیمت نمایندگی پمپ آب خانگی فارمو همراه با تصاویر در مدل های بشقابی CM100 ، محیطی PM16 ، PM45 ، PM80، جتی CAM100 ، دو پروانه CB210 ، CB160 ، با نوع کاربری متفاوت ، کلاس عایق حرارتی الکتروموتور Fکلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ ...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش ، گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ آب خانگی فارمو و خرید آنلاین و بهترین قیمت نمایندگی پمپ آب خانگی فارمو همراه با تصاویر در مدل های بشقابی CM100 ، محیطی PM16 ، PM45 ، PM80، جتی CAM100 ، دو پروانه CB210 ، CB160 ، با نوع کاربری متفاوت ، کلاس عایق حرارتی الکتروموتور Fکلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه پمپ آب خانگی فارمو - FARMO

شرکت فارمو در زمینه تولید تجهیزات آبرسانی فعالیت گسترده ای دارد. این شرکت با بهره گیری از دانش فنی روز و بکارگیری نیروهای متخصص محصولاتی با کیفیت بالا طبق استانداردهای بین المللی تولید و عرضه می نماید. محصولات این شرکت شامل پمپ آب خانگی در مدل های بشقابی، محیطی، جتی و دو پروانه با کاربری های متفاوت در مصارف خانگی، صنعتی، کشاورزی تولید و به سایر کشورها از جمله ایران صادر می گردد. تمامی محصولات فارمو در ظرفیت های متفاوت در وب سایت دما پویا موجود می باشد. به ویژگی های انواع پمپ آب خانگی فارمو همراه با تصاویر پرداخته ایم.

پمپ بشقابی فارمی

پمپ آب خانگی بشقابی فارمو از سری پمپ آب خانگی شامل مدل های CM100 با توان یک اسب بخار می باشد . بدنه پمپ بشقابی از جنس چدن ضد زنگ HT200 و پروانه آن از جنس برنج و همچنین دارای مقاومت و کیفیت بالایی می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 90 درجه سانتیگراد می باشد. همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 می باشد.

پمپ بشقابی فارمو

پمپ محیطی فارمو

پمپ آب خانگی محیطی فارمو شامل مدل های PM80 ، PM45 ، PM16 با توان 0.5 تا 1 اسب بخار تولید می شود. جنس پروانه این پمپ برنج و جنس بدنه چدن می باشد و حداکثر دمای مایع عبوری از آن 40 درجه سانتیگراد می باشد. همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 می باشد.

پمپ محیطی فارمو

پمپ جتی فارمو

پمپ آب خانگی جتی فارمو شامل مدل CAM100 می باشد. توان این پمپ 1 اسب بخار می باشد. کلاس عایق حرارتی الکتروموتور پمپ جتی فارمو F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 می باشد. جنس پروانه این پمپ ها از برنج و جنس بدنه پمپ از چدن ضد زنگ (HT200) می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 40 درجه سانتیگراد می باشد.

پمپ جتی فارمو

پمپ دو پروانه فارمو

پمپ آب خانگی دو پروانه فارمو شامل مدل CB210 ، CB160 می باشد. توان آن 1/5 تا 2 اسب بخار می باشد. جنس بدنه پمپ نیز از چدن ضد زنگ می باشد . حداکثر دمای مایع عبوری از آن 40 درجه سانتیگراد همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 می باشد. جنس پروانه پمپ آب خانگی دو پروانه فارمو از برنج می باشد.

پمپ دو پروانه فارمو

وب سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پمپ آب خانگی فارمو ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند.

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 9 از 9 مورد

فیلتر توسط :

سازنده