پمپ آب خانگی سایر

30 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ آب خانگی سایر و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی شرکت ایران سایر و بهترین قیمت نمایندگی پمپ آب خانگی سایر همراه با تصاویر در مدل های بشقابی CMP و CM ، محیطی KF0 ، KF1 ، KF2 ، جتی M80 ، M50 ، تک پروانه IR40 ، IR50 ، IR85 ، دو پروانه FC با کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ آب خانگی سایر و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی شرکت ایران سایر و بهترین قیمت نمایندگی پمپ آب خانگی سایر همراه با تصاویر در مدل های بشقابی CMP و CM ، محیطی KF0 ، KF1 ، KF2 ، جتی M80 ، M50 ، تک پروانه IR40 ، IR50 ، IR85 ، دو پروانه FC با کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IP44 را مشاهده و بررسی نمایید .

مشخصات خرید هوشمندانه پمپ آب خانگی سایر - SAER

شرکت سایر در زمینه تولید تجهیزات آبرسانی فعالیت گسترده ای دارد. این شرکت ایتالیایی با استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات در خط تولید و بهره گیری از ایده های نوآورانه همواره محصولاتی طبق جدیدترین تکنولوژی تولید و ارائه می نماید. محصولات این شرکت در مصارف خانگی، تجاری، اداری و کشاورزی کاربرد دارد و آب مورد نیاز را با هد و دبی بالا تأمین می نمایند. پمپ آب خانگی سایر شامل مدل های پمپ بشقابی، پمپ محیطی، پمپ جتی، پمپ تک پروانه، دو پروانه و در سری CMP ، KF ، M ، IR ، FC می باشد. تمامی این محصولات با گارانتی اصلی در وب سایت دما پویا موجود می باشد. در ادامه به انواع آنها همراه با تصاویر پرداخته ایم.

پمپ بشقابی سایر

پمپ آب خانگی بشقابی سایر شامل مدل های CMP و CM که به صورت تک فاز تولید می شود. بدنه پمپ آب بشقابی از جنس چدن ضد زنگ HT200 و دارای مقاومت و کیفیت بالایی می باشد و همچنین پروانه این مدل از نوع باکالیت می باشد. توان پمپ آب بشقابی سایر بر حسب اسب بخار یک می باشد. در مدل های CMP و CM حداکثر آبدهی تا 6 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 35 متر می باشد و حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 70 درجه سانتیگراد می باشد. همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IP44 می باشد.

پمپ بشقابی سایر

پمپ محیطی سایر

پمپ آب خانگی محیطی سائر شامل مدل های KF0 ، KF1 ، KF2 که به صورت تک فاز تولید می شود . توان این پمپ نیم اسب بخار می باشد . در مدل KF حداکثر آبدهی تا 2.4 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 30 متر می باشد و حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ70 درجه سانتیگراد می باشد.بدنه پمپ محیطی از جنس چدن ضد زنگ HT200 و دارای مقاومت و کیفیت بالایی با کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F می باشد و همچنین پروانه این مدل از نوع برنج می باشد.

پمپ محیطی سایر

پمپ جتی سایر

پمپ آب خانگی جتی سائر شامل مدل های M80 ، M50 که به صورت تک فاز تولید می شود . در مدل M حداکثر آبدهی تا 3 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 55 متر می باشد و حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 50 درجه سانتیگراد می باشد. توان این پمپ تا 3 اسب بخار می باشد. .بدنه پمپ جتی سایر از جنس چدن ضد زنگ HT200 و دارای مقاومت و کیفیت بالایی با کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F می باشد و همچنین پروانه این مدل از نوع برنج می باشد و شافت این پمپ استنلس استیل AISI 304 می باشد. 

پمپ جتی سایر

پمپ تک پروانه سایر

پمپ آب خانگی تک پروانه سائر شامل مدل های IR40 ، IR50 ، IR85 می باشد. این سری از پمپ های شرکت سائر بسیار کم صدا می باشد. بدنه پمپ تک پروانه سایر از جنس چدن ضد زنگ HT200 و دارای مقاومت و کیفیت بالایی می باشد و همچنین پروانه این مدل از نوع برنج می باشد . در مدل IR حداکثر آبدهی تا 21 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 63 متر می باشد و حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 70 درجه سانتیگراد با کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F می باشد.

پمپ تک پروانه سایر

پمپ دو پروانه سایر

پمپ آب خانگی دو پروانه سائر شامل مدل FC می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 40 درجه سانتیگراد می باشد . در مدل FC حداکثر آبدهی تا 8 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 61 متر با کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F می باشد.بدنه پمپ دو پروانه سایر از جنس چدن و همچنین پروانه این مدل از نوع برنج می باشد.

پمپ دو پروانه سایر

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ سایر

شرکت ایران سایر ، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات سایر در ایران می باشد. پمپ آب خانگی سایر دارای 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت ایران سایر می باشند.

سایر

وب سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پمپ آب خانگی سایر ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقتبا ضمانت و گارانتی اصلی شرکت های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند.

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 20 از 30 مورد

فیلتر توسط :

سازنده