پمپ آب خانگی داب

پمپ آب خانگی داب

7 محصول وجود دارد
پمپ آب خانگی داب پمپ داب | قیمت و خرید پمپ آب خانگی داب - دماپویا
نمایش 1 - 7 از 7 مورد

اطلاعات تکمیلی در مورد خرید پمپ آب خانگی داب - DAB

گروه صنعتی داب در زمینه تولید سیستم های آبرسانی فعالیت گسترده ای داردو سالانه میلیون های دستگاه تولید و روانه بازار رقابت می کند. این شرکت ایتالیایی محصولاتی با سطح کیفیت بسیار بالا طبق استاندارد های بین المللی تولید و به بازار جهانی عرضه می نماید. با توجه به کیفیت و قیمت مناسب محصولات داب، در سراسر جهان با استقبال فراوانی روبه رو شده و این شرکت طی چند سال فعالیت و حضور گسترده در این عرصه توانسته سهم خوبی از بازار فروش را به خود اختصاص دهد. پمپ آب این شرکت در مدل های بشقابی، محیطی، جتی، خودمکش، دو پروانه و همچنین سری K ، KP ، AQUAJET ، KPA مطابق جدیدترین فناوری های روز دنیا و با رعایت استانداردهای بین المللی طراحی و عرضه می گردد. پمپ آب خانگی داب دارای گواهی صرفه جویی در مصرف انرژی IE2 می باشد و به عنوان محصولاتی کم مصرف در بازار شناخته می شود. تمامی این محصولات همراه با گارانتی اصلی و امکان ارسال به سراسر کشور در وبسایت دما پویا موجود می باشد. در ادامه به ویژگی های هریک از محصولات همراه با تصاویر پرداخته ایم.

پمپ بشقابی داب

پمپ بشقابی داب در مدل های K30/70T ، K36/200T ، K40/400T ، K28/500T با قدرت آبدهی بالا تولید و در بازار موجود می باشد. توان پمپ آب خانگی داب مدل بشقابی بر حسب اسب بخار 1 است. در این مدل ها حداکثر دبی تا 120 لیتر بر دقیقه و حداکثر ارتفاع هد تا 62 متر می باشد و میتوان در زمینه های مختلف به منظور پمپاژ و جابه جایی آب و سیالات مورد استفاده قرار می گیرد. بدنه پمپ بشقابی از جنس چدن و پروانه این پمپ از برنج تهیه شده است، به همین دلیل مقاومت بالایی در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی دارا می باشد و از استحکام و دوام بالایی برخوردار می باشند. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 40 درجه سانتیگراد و کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F است.

پمپ بشقابی داب

پمپ محیطی داب

پمپ محیطی داب شامل مدل های KP60/12T ، KP38/18M ، KPF45/20M با قدرت آبدهی بالا تولید و عرضه می گردد. در این مدل ها حداکثر دبی تا 36 لیتر بر دقیقه و حداکثر ارتفاع هد تا 107 متر می باشد که می توان در مصارف مختلف به منظور افزایش جابه جایی و پمپاژ آب و دیگر سیالات می توان مورد استفاده قرار داد. توان پمپ آب محیطی داب بر حسب اسب بخار 1 می باشد. کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IP55 و حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 40 درجه سانتیگراد است. به دلیل برخوداری از قدرت آبدهی بالا از پمپ آب خانگی میتوان در مصارف مختلف مورد استفاده قرار داد.

پمپ محیطی داب

پمپ خودمکش داب

پمپ خودمکش داب شامل مدل KPA40/20M و به صورت تکفاز عرضه می گردد. توان پمپ آب خودمکش داب بر حسب اسب بخار 1 می باشد. در این مدل از پمپ آب خانگی داب حداکثر دبی تا 45 لیتر بر دقیقه و حداکثر ارتفاع هد تا 53 متر می باشد. پمپ خودمکش داب مناسب برای تامین آب مصرفی ساختمان و پمپاژ آب از منبع ذخیره، چاه کم عمق بیشترین کاربرد را دارد و به دلیل نوعی طراحی از وزن و ابعاد کمی برخوردار است که همین امر موجب شده بدون اشغال فضا و با قابلیت حمل و جابه جایی راحت مورد استفاده قرار داد.حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 40 درجه سانتیگراد می باشد که میتوان در زمینه های مختلف با کاربری متنوع از این پمپ آب بهره مند شد.

پمپ خودمکش داب

پمپ جتی داب

پمپ جتی داب شامل مدل های AQUAJET ، JET با طراحی و ساختاری منحصر بفرد تولید و عرضه می گردد. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 40 درجه سانتیگراد می باشد که میتوان به منظور پمپاژ و جابه جایی سیالات مورد استفاده قرار داد. توان پمپ آب جتی داب بر حسب اسب بخار 2 می باشد. در این مدل حداکثر دبی تا 60 لیتر بر دقیقه و حداکثر ارتفاع هد تا 53 متر است. جنس پروانه این پمپ پلی اتیلن ، جنس پوسته چدن و جنس شافت استیل می باشد، به دلیل نوع آلیاژ و متریال بکار رفته در تولید این تجهیزات می توان گفت از مقاومت بالایی در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی دارند و میتوان در مصارف مختلف مورد بهره مند شد.

پمپ جتی داب

پمپ دو پروانه داب

پمپ دو پروانه داب شامل سری K 55/50، K 66/100، K 90/100، K 70/300، K 80/300 با قدرت آبدهی بالا تولید و عرضه می گردد. جنس پروانه این پمپ از پلی اتیلن، جنس پوسته چدن و جنس شافت از استیل تهیه شده است، این مدل از پمپ آب خانگی داب از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار بوده و در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی دوام بالایی دارد. توان پمپ آب دوپروانه داب 15 اسب می باشد. و کلاس حفاظت موتور دو پروانه داب IP44 و کلاس حفاظت ترمینال باکس این پمپ IP55 است. در این مدل حداکثر دبی تا 500 لیتر بر دقیقه و حداکثر ارتفاع هد تا 97 متر می باشد. با توجه به همین ویژگی ها می توان در مصارف مختلف مورد استفاده قرار داد.

پمپ دو پروانه داب

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ آب خانگی داب

شرکت آبا دیزل ، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات داب در ایران می باشد. پمپ آب خانگی داب دارای 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند.

ابادیزل

فیلتر توسط :

سازنده
مدت گارانتی
نوع جریان مصرفی
کشور سازنده