پمپ آب خانگی داب

7 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ آب خانگی داب و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی شرکت آبا دیزل و بهترین قیمت نمایندگی پمپ آب خانگی داب همراه با تصاویر در مدل های بشقابی K ، محیطی KP ، جتی AQUAJET ، خودمکش KPA ، دو پروانه K ، کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IP55 و دارای استاندارد کیفی و ...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ آب خانگی داب و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی شرکت آبا دیزل و بهترین قیمت نمایندگی پمپ آب خانگی داب همراه با تصاویر در مدل های بشقابی K ، محیطی KP ، جتی AQUAJET ، خودمکش KPA ، دو پروانه K ، کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IP55 و دارای استاندارد کیفی و ایمنی معتبر را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه پمپ آب خانگی داب - DAB

گروه صنعتی داب در زمینه تولید سیستم های آبرسانی فعالیت گسترده ای دارد. این شرکت ایتالیایی محصولاتی با کیفیت بسیار بالا طبق استاندارد های بین المللی تولید و به بازار جهانی عرضه می نماید. با توجه به کیفیت و قیمت مناسب محصولات داب، در سراسر جهان با استقبال فراوانی روبه رو شده و این شرکت طی چند سال فعالیت و حضور گسترده در این عرصه توانسته سهم خوبی از بازار فروش را به خود اختصاص دهد. پمپ آب این شرکت در مدل های بشقابی، محیطی، جتی، خودمکش، دو پروانه و همچنین سری K ، KP ، AQUAJET ، KPA می باشد. پمپ  آب خانگی داب دارای گواهی صرفه جویی در مصرف انرژی IE2 می باشد، تمامی این محصولات با گارانتی اصلی در وب سایت دما پویا موجود می باشد. در ادامه به ویژگی های هریک از محصولات همراه با تصاویر پرداخته ایم.

پمپ بشقابی داب

پمپ آب خانگی بشقابی داب از سری پمپ آب خانگی شامل مدل های K30/70T ، K36/200T ، K40/400T ، K28/500T می باشد. توان پمپ آب بشقابی داب 1 بر حسب اسب بخار می باشد. در این مدل ها حداکثر دبی  تا 120 لیتر بر دقیقه و حداکثر ارتفاع هد تا 62 متر می باشد. بدنه پمپ بشقابی از جنس چدن و دارای کیفیت بالایی می باشد و جنس پروانه این پمپ برنج می باشد و حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 40 درجه سانتیگراد می باشد. همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F می باشد. 

پمپ بشقابی داب

پمپ محیطی داب

پمپ آب خانگی محیطی داب شامل مدل های KP60/12T ، KP38/18M ، KPF45/20M می باشد. در این مدل ها حداکثر دبی  تا 36 لیتر بر دقیقه و حداکثر ارتفاع هد تا 107 متر می باشد. توان پمپ آب محیطی داب 1 بر حسب اسب بخار می باشد. کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IP55 و حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 40 درجه سانتیگراد می باشد.

پمپ محیطی داب

پمپ خودمکش داب

پمپ آب خانگی خودمکش داب شامل مدل KPA40/20M و به صورت تکفاز می باشد. توان پمپ آب خودمکش داب 1 بر حسب اسب بخار می باشد.  در این مدل حداکثر دبی  تا 45 لیتر بر دقیقه و حداکثر ارتفاع هد تا  53 متر می باشد.پمپ خودمکش داب مناسب برای تامین آب مصرفی ساختمان و انواع اماکن از منبع ذخیره ، چاه کم عمق می باشد.حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 40 درجه سانتیگراد می باشد.

پمپ خودمکش داب

پمپ جتی داب

پمپ آب خانگی جتی داب شامل مدل های AQUAJET ، JET می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 40 درجه سانتیگراد می باشد. توان پمپ آب جتی داب 2 بر حسب اسب بخار می باشد.  در این مدل حداکثر دبی  تا 60 لیتر بر دقیقه و حداکثر ارتفاع هد تا  53 متر می باشد. جنس پروانه این پمپ پلی اتیلن ، جنس پوسته چدن و جنس شافت استیل می باشد.

پمپ جتی داب

پمپ دو پروانه داب

پمپ آب خانگی دو پروانه داب شامل سری K 55/50، K 66/100، K 90/100، K 70/300، K 80/300 می باشد. جنس پروانه این پمپ پلی اتیلن ، جنس پوسته چدن و جنس شافت استیل می باشد. توان پمپ آب دوپروانه داب 15 اسب می باشد. کلاس حفاظت موتور دو پروانه داب IP44 و کلاس حفاظت ترمینال باکس این پمپ IP55 می باشد. در این مدل حداکثر دبی تا 500 لیتر بر دقیقه و حداکثر ارتفاع هد تا 97 متر می باشد.

پمپ دو پروانه داب

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ آب خانگی داب 

شرکت آبا دیزل ، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات داب در ایران می باشد. پمپ آب خانگی داب دارای 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند.

ابادیزل

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پمپ آب خانگی داب ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 7 از 7 مورد

فیلتر توسط :

سازنده