قیمت پمپ آب خانگی ارس همراه با مشخصات و خرید

پمپ آب خانگی ارس

در این مطلب می توانید مشخصات خرید آنلاین انواع پمپ آب خانگی ارس را مطالعه کنید و پس از بررسی ویژگی های فنی و قیمت انواع آن ها انتخابی بهینه را داشته باشید. همچنین برند و شرایط گارانتی و خدمات آن را نیز بررسی خواهیم کرد تا با در نظر داشتن این فاکتورهای خرید، مدلی مناسب را از گارانتی های معتبر سفارش دهید.

اطلاعات تکمیلی در مورد خرید پمپ آب خانگی ارس - ARAS

شرکت ارس در زمینه تولید تجهیزات آبرسانی و انواع مدل های پمپ آب خانگی فعالیت گسترده ای دارد. این گروه تولیدی با بهره گیری از دانش فنی روز و بکارگیری جدیدترین ماشین آلات در خط تولید توانسته محصولاتی با بالاترین بازدهی تولید و به بازار ارائه می نماید. پمپ آب خانگی این شرکت طبق جدیدترین استانداردهای بین المللی با بالاترین سطح کیفیت تولید و در مصارف مختلف کاربرد عمده ای دارد و میتوان جهت پمپاژ و انتقال آب و دیگر سیالات در زمینه های مختلف مورد استفاده قرار داد. به دلیل تنوع در مدل های پمپ آب خانگی این کمپانی می توان در مصارف مختلف کاربرد دارند. تمامی این پمپ ها دارای استاندارد ISO 9001 می باشند. پمپ آب خانگی ارس در مدل های بشقابی، محیطی، جتی و دو پروانه در سری های CM ، CS ، CAM ، PM ، CB عرضه می گردد. محصولات ارس با بالاترین کیفیت، همراه با گارانتی اصلی در وبسایت دما پویا با امکان ارسال به سراسر کشور موجود می باشد. در ادامه انواع پمپ آب خانگی ارس همراه با تصاویر مورد بررسی قرار می گیرد. 

پمپ بشقابی ارس

پمپ بشقابی ارس شامل مدل های بشقابی CM ، CS با توان یک اسب بخار تولید و عرضه می گردد. از ویژگی های مهم اين پمپ ها جدا بودن موتور از پمپ می باشد که این قابلیت را فراهم می کند در زمینه های مختلف مورد استفاده قرار گیرند. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ آب خانگی ارس مدل بشقابی 90 درجه سانتیگراد می باشد. بدنه پمپ از جنس چدن ضد زنگ HT200 و پروانه آن از جنس برنج و جنس شفت استینلس استیل می باشد که همین آلیاژها موجب شده مقاومت بالایی در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی داشته باشند. و از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار باشد. در مدل های CM ، CS حداکثر آبدهی تا 6/5 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 32 متر است.

پمپ بشقابی ارس

پمپ محیطی ارس

پمپ محیطی ارس شامل مدل PM با توان 0.5 اسب بخار مطابق جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا طراحی و عرضه می گردد. در مدل PM حداکثر آبدهی تا 2/2 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 35 متر می باشد که می توان در زمینه های مختلف به منظور افزایش بازدهی و عملکرد آن مورد استفاده قرار داد. جنس پروانه پمپ محیطی ارس از برنج و جنس شفت آن از استینلس استیل و جنس بدنه از چدن تهیه شده است. آلیاژهای بکار رفته در این تجهیزات از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه درجه یک تهیه شده که موجب افزایش مقاومت و استحکام پمپ می شود. حداکثر دمای مایع عبوری از آن 80 درجه سانتیگراد می باشد. پمپ های محیطی ارس در ابعاد و وزن کمی طراحی شده که بدون محدودیت قابل استفاده در زمینه های مختلف هستند.

پمپ محیطی ارس

پمپ جتی ارس

پمپ جتی ارس شامل مدل CAM می باشد که با ظرفیت و آبدهی بالایی تهیه و عرضه می گردد. توان این پمپ 1 اسب بخار است. جنس پروانه از برنج و جنس بدنه از چدن ضد زنگ (HT200) تهیه شده که مقاومت بالایی در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی دارد. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 40 درجه سانتیگراد است و میتوان در مصارف مختلف به منظور پمپاژ و افزایش فشار آب و دیگر سیالات مورد استفاده قرار داد. در مدل CAM حداکثر آبدهی تا 5.4 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا46 متر می باشد.

پمپ جتی ارس

پمپ دو پروانه ارس

پمپ دو پروانه ارس شامل مدل CB با قدرت آبدهی بالا تولید و عرضه می گردد. توان آن 1/5 تا 2 اسب بخار می باشد. جنس بدنه پمپ از چدن ضد زنگ و پروانه از برنج تهیه شده که در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی مقاومت بالایی دارد و می توان در مصارف مختلف به دلیل برخورداری از حجم آبدهی بالا مورد استفاده قرار گیرد. حداکثر دمای مایع عبوری از آن 40 درجه سانتیگراد، و کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 می باشد.در مدل های CB حداکثر آبدهی تا 9/5 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 55 متر می باشد. پمپ آب خانگی ارس به دلیل برخورداری از قطعات و متریال اصلی از سطح کیفیت بالایی بهره می برد و حین عملکرد با کمترین میزان صدا بیشترین بازدهی را دارد.

پمپ دو پروانه ارس

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ آب خانگی ارس

صنایع پمپ آب خانگی ارس، نماینده فروش و خدمات پس از فروش محصولات ارس می باشد. پمپ آب خانگی ارس دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت ارس می باشند.

ارس پمپ

8 محصول وجود دارد.