پمپ آب خانگی ارس

8 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ آب خانگی ارس و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی پمپ آب خانگی ارس همراه با تصاویر در مدل های بشقابی CM ، CS ، محیطی PM ، جتی CAM , دو پروانه CB کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IP44 و دارای استاندارد ISO 9001 را مش...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ آب خانگی ارس و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی پمپ آب خانگی ارس همراه با تصاویر در مدل های بشقابی CM ، CS ، محیطی PM ، جتی CAM , دو پروانه CB کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IP44 و دارای استاندارد ISO 9001 را مشاهده و بررسی نمایید .

مشخصات خرید هوشمندانه پمپ آب خانگی ارس - ARAS

شرکت ارس در زمینه تولید تجهیزات آبرسانی فعالیت گسترده ای دارد. این گروه تولیدی با بهره گیری از دانش فنی روز و بکارگیری جدیدترین ماشین آلات در خط تولید محصولاتی با بالاترین بازدهی تولید و  به بازار ارائه می نمایند. پمپ آب خانگی این شرکت طبق جدیدترین استانداردهای بین المللی ساخته می شود و تمامی این پمپ ها دارای استاندارد ISO 9001 می باشند. پمپ آب خانگی ارس در مدل های بشقابی، محیطی، جتی و دو پروانه در سری های CM ، CS ، CAM ، PM ، CB عرضه می گردند. محصولات ارس با بالاترین کیفیت و با گارانتی اصلی در وب سایت دما پویا موجود می باشد. در ادامه انواع پمپ آب خانگی ارس همراه با تصاویر هریک بررسی شده و مشاهده می نمایید.

پمپ بشقابی ارس

پمپ آب خانگی بشقابی ارس از سری پمپ آب خانگی شامل مدل های بشقابی CM ، CS  با توان یک اسب بخار می باشد. از ویژگی های مهم اين پمپ ها جدا بودن موتور از پمپ می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 90 درجه سانتیگراد می باشد. بدنه پمپ بشقابی از جنس چدن ضد زنگ HT200 ، پروانه آن از جنس برنج و جنس شفت استینلس استیل می باشد. همچنین دارای مقاومت و کیفیت بالایی می باشد. در مدل های CM ، CS حداکثر آبدهی تا 6/5 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 32 متر می باشد.

پمپ بشقابی ارس

پمپ محیطی ارس

پمپ آب خانگی محیطی ارس شامل مدل PM با توان 0.5 اسب بخار تولید می شود. در مدل PM حداکثر آبدهی تا 2/2 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 35 متر می باشد. جنس پروانه این پمپ برنج ، جنس شفت از استینلس استیل و جنس بدنه چدن می باشد و حداکثر دمای مایع عبوری از آن 80 درجه سانتیگراد می باشد.

پمپ محیطی ارس

پمپ جتی ارس

پمپ آب خانگی جتی ارس شامل مدل CAM می باشد. توان این پمپ 1 اسب بخار می باشد. جنس پروانه این پمپ ها از برنج و جنس بدنه پمپ از چدن ضد زنگ (HT200) می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 40 درجه سانتیگراد می باشد . در مدل CAM حداکثر آبدهی تا 5.4 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا46 متر می باشد.

پمپ جتی ارس

پمپ دو پروانه ارس

پمپ آب خانگی دو پروانه ارس شامل مدل CB می باشد. توان آن 1/5 تا 2 اسب بخار می باشد. جنس بدنه پمپ نیز از چدن ضد زنگ می باشد . حداکثر دمای مایع عبوری از آن 40 درجه سانتیگراد می باشد همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 می باشد. جنس پروانه پمپ آب خانگی دو پروانه ارس از برنج می باشد.در مدل های CB حداکثر آبدهی تا 9/5 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 55 متر می باشد.

پمپ دو پروانه ارس

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ آب خانگی ارس

صنایع پمپ آب خانگی ارس ، نماینده فروش و خدمات پس از فروش محصولات ارس می باشد. پمپ آب خانگی ارس دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت ارس می باشند.

ارس پمپ

وبسایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پمپ آب خانگی ارس ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند.

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 8 از 8 مورد

فیلتر توسط :

سازنده