پمپ آب خانگی ارس

8 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ آب خانگی ارس و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی پمپ آب خانگی ارس همراه با تصاویر در مدل های بشقابی CM ، CS ، محیطی PM ، جتی CAM , دو پروانه CB کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IP44 و دارای استاندارد ISO 9001 را مش...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ آب خانگی ارس و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی پمپ آب خانگی ارس همراه با تصاویر در مدل های بشقابی CM ، CS ، محیطی PM ، جتی CAM , دو پروانه CB کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IP44 و دارای استاندارد ISO 9001 را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده پمپ آب خانگی ارس

شرکت ارس در سال 1368 شمسی ، 1989 میلادی تاسیس شد. پمپ آب خانگی این شرکت دارای استاندارد ISO 9001 می باشد. پمپ آب خانگی ارس شامل مدل های بشقابی ، محیطی ، جتی و دو پروانه و سری های CM ، CS ، CAM ، PM ، CB می باشد.

از انواع پمپ آب خانگی ارس می توان به موارد زیر اشاره کرد :

پمپ بشقابی ارس

پمپ آب خانگی بشقابی ارس از سریپمپ آب خانگی شامل مدل های بشقابی CM ، CS  با توان یک اسب بخار می باشد. از ویژگی های مهم اين پمپ ها جدا بودن موتور از پمپ می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 90 درجه سانتیگراد می باشد . بدنه پمپ بشقابی از جنس چدن ضد زنگ HT200 ، پروانه آن از جنس برنج و جنس شفت استینلس استیل می باشد. همچنین دارای مقاومت و کیفیت بالایی می باشد . در مدل های CM ، CS حداکثر آبدهی تا 6/5 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 32 متر می باشد

پمپ بشقابی ارس

پمپ محیطی ارس

پمپ آب خانگی محیطی ارس شامل مدل PM با توان 0.5 اسب بخار تولید می شود. در مدل PM حداکثر آبدهی تا 2/2 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 35 متر می باشد. جنس پروانه این پمپ برنج ، جنس شفت از استینلس استیل و جنس بدنه چدن می باشد و حداکثر دمای مایع عبوری از آن 80 درجه سانتیگراد می باشد.

پمپ محیطی ارس

پمپ جتی ارس

پمپ آب خانگی جتی ارس شامل مدل CAM می باشد. توان این پمپ 1 اسب بخار می باشد. جنس پروانه این پمپ ها از برنج و جنس بدنه پمپ از چدن ضد زنگ (HT200) می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 40 درجه سانتیگراد می باشد . در مدل CAM حداکثر آبدهی تا 5.4 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا46 متر می باشد.

پمپ جتی ارس

پمپ دو پروانه ارس

پمپ آب خانگی دو پروانه ارس شامل مدل CB می باشد. توان آن 1/5 تا 2 اسب بخار می باشد. جنس بدنه پمپ نیز از چدن ضد زنگ می باشد . حداکثر دمای مایع عبوری از آن 40 درجه سانتیگراد می باشد همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 می باشد. جنس پروانه پمپ آب خانگی دو پروانه ارس از برنج می باشد.در مدل های CB حداکثر آبدهی تا 9/5 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 55 متر می باشد.

پمپ دو پروانه ارس

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ آب خانگی ارس

صنایع پمپ آب خانگی ارس ، نماینده فروش و خدمات پس از فروش محصولات ارس می باشد. پمپ آب خانگی ارس دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت ارس می باشند.

ارس پمپ

وبسایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پمپ آب خانگی ارس ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 8 از 8 مورد

فیلتر توسط :

سازنده