پمپ آب خانگی ابارا

پمپ آب خانگی ابارا

17 محصول وجود دارد
پمپ آب خانگی ابارا پمپ ابارا | قیمت و خرید پمپ آب خانگی ابارا - دماپویا
نمایش 1 - 17 از 17 مورد

اطلاعات تکمیلی در مورد خرید پمپ آب خانگی ابارا - EBARA

شرکت ژاپنی ابارا در زمینه تولید انواع آب فعالیت گسترده ای دارد. محصولات ابارا طبق جدیدترین تکنولوژی تولید و به سراسر دنیا صادر می شود. با توجه به استقبال فراوان از این محصولات، این شرکت اقدام به تولید انواع پمپ در سایر کشورها مانند ایتالیا، چین، ایران، تایوان نمود. شرکت ابارا ایتالیا در زمینه پمپ های صنعتی و آب و فاضلاب و تولید انواع الکتروپمپ های استیل و چدنی استاندارد فعالیت گسترده ای دارد. پمپ آب خانگی ابارا شامل مدل های بشقابی، محیطی، تک پروانه، خودمکش، جتی، دو پروانه و همچنین شامل سری CDA ، CMA ، AGA ، CD ، CDXM ، FSA ، CMC و با حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 40 درجه سانتیگراد می باشد. در هنگام انتخاب و خرید پمپ آب خانگی ابارا علاوه بر موارد گفته شده به راهنمای محاسبه پمپ آب خانگی که در مجله دماپویا به آن اشاره شده می توان خریدی بهینه و مقرون به صرفه را تجربه نمایید. این محصولات با گارانتی اصلی در وب سایت دماپویا موجود می باشد. در ادامه همراه با تصاویر به ان پرداخته ایم.

پمپ بشقابی ابارا

پمپ آب خانگی بشقابی ابارا از سری پمپ آب خانگی شامل مدل های CMC ، CMD ، CMA می باشد. توان پمپ بشقابی ابارا بر حسب کیلو وات از 0.75تا 1.1 می باشد . در مدل های CMC ، CMD ، CMA حداکثر آبدهی تا 6متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا34.5 متر می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 40 درجه سانتیگراد می باشد. بدنه پمپ بشقابی ابارا از چدن ضد زنگ ، جنس پروانه پمپ از باکالیت و جنس شافت استیل می باشد. جنس متریال از بهترین و مرغوب ترین آلیاژها استفاده شده که مقاومت بالایی در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی دارند.

پمپ بشقابی ابارا

پمپ محیطی ابارا

پمپ آب خانگی محیطی ابارا شامل مدل PRA می باشد. در این نوع پمپ ها موتور از پمپ جدا می باشد بدنه پمپ و متعلقات از چدن با پوشش ضد زنگ و همچنین جنس پروانه برنج و جنس شفت از کربن استیل می باشد. در مدل های PRA حداکثر آبدهی تا 2.1متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا37 متر می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ آب خانگی محیطی ابارا 40 درجه سانتیگراد می باشد. توان این پمپ بر حسب کیلو وات از0.37 تا1.5متغییر می باشد. پمپ آب تولیدی این کمپانی به دلیل قابلیت و عملکرد مناسب در زمینه های مختلف قابل استفاده می باشند.

پمپ محیطی ابارا

پمپ تک پروانه ابارا

پمپ تک پروانه ابارا شامل مدل های CMB ، CDX ، CMC می باشد.حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 90 درجه سانتیگراد است که میتوان در مصارف مختلف از این مدل پمپ آب بهره مند شد. جنس بدنه پمپ ابارا مدل تک پروانه از جنس چدن، جنس پروانه پمپ برنج و جنس شفت پمپ آب خانگی تک پروانه ابارا استیل 304 تهیه شده است. توان این پمپ بر حسب کیلو وات از 0.5 تا 4 می باشد. در مدل های CMC ، CMB ، CDX حداکثر آبدهی تا 17 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا22.5 متر می باشد. پمپ آب تولید شده این توسط کمپانی ابارا می توان به عنوان پمپاژ و انتقال آب و سایر سیالات مورد استفاده قرار داد.

پمپ تک پروانه ابارا

پمپ خودمکش ابارا

پمپ آب خانگی خودمکش ابارا شامل مدل های JEM ،AGE ، AGC قابل استفاده در مصارف مختلف تولید و عرضه می گردد. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 45 درجه سانتیگراد می باشد. جنس بدنه پمپ از چدن، جنس پروانه از ترموپلاستیک و جنس شفت از استیل 316 تهیه شده است. در مدل های JEM ،AGE ، AGC حداکثر آبدهی تا 4.5 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا56 متر می باشد. که با توجه به بهره مندی از ویژگی های مختلف می توان در زمینه های متعدد به منظور تامین و افزایش هد و دبی آب و دیگر سیالات مورد استفاده قرار داد.

پمپ خودمکش ابارا

پمپ جتی ابارا

پمپ آب خانگی جتی ابارا شامل مدل های AGA می باشد. جنس بدنه پمپ از چدن، جنس پروانه از تکنو پلیمر و جنس شفت از استیل 304 تهیه شده است. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 45 درجه سانتیگراد می باشد. حداکثر آبدهی تا3.6 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 47 متر بوده که می توان در مصارف مختلف خانگی، کشاورزی و صنعتی از این تجهیزات بهره مند شد. توان این پمپ بر حسب کیلو وات 0.75 است.

پمپ جتی ابارا

پمپ دو پروانه ابارا

پمپ آب خانگی دو پروانه ابارا شامل مدل های 2CDX ، CDA می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 45 درجه سانتیگراد بوده که با توجه به نوع سیال و درجه حرارت آن از مدل دو پروانه ابارا مورد استفاده قرار داد. حداکثر آبدهی تا 8.4 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 70 متر می باشد. توان این پمپ بر حسب کیلو وات 0.75 تا 3.7 می باشد. بدنه پمپ دو پروانه ابارا از چدن ضد زنگ، جنس پروانه پمپ از استیل 304 و جنس شافت استیل 304 می باشد.

پمپ دو پروانه ابارا

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ ابارا

شرکت ابارا ایران، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات ابارا در ایران می باشد. پمپ آب خانگی ابارا دارای 12ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت ابارا ایران عرضه می گردد.

ابارا

فیلتر توسط :

برند سازنده
بیشتر... کمتر
فیلتر