هیتر گرماتاب

هیتر گرماتاب

2 محصول وجود دارد
هیتر گرماتاب قیمت هیتر گرماتاب | مشخصات انواع هیتر گرماتاب - دماپویا
نمایش 1 - 2 از 2 مورد

ویژگی های کلی خرید هیتر گرماتاب - GarmaTab

گروه تولیدی گرماتاب در زمینه طراحی و ساخت سیستم های گرمایشی از جمله هیتر فعالیت عمده ای دارد. این شرکت با بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی ها و به منظور کاهش اتلاف و هدررفت انرژی همواره سعی بر آن داشته که محصولاتی با کیفیت و بازدهی بسیار بالا تولید و ارائه نماید. هیتر گرماتاب از نوع تابشی با موقعیت نصب سقفی مورد استفاده در سوله های صنعتی، گلخانه ها، مرغداری کارایی موثری دارد. این هیتر بواسطه ی تکنولوژی منحصر بفرد و نوع گرمادهی آن بالاترین راندمان و بازدهی را داشته و باعث توزیع یکنواخت دما در فضا می شود. در سوله ها و کارگاه های صنعتی به طریق تابشی سبب جابه جایی هوای سرد و جایگزین هوای گرم در محیط می گردد. از طریق تشعشع و تابش مادون قرمز به طور مستقیم گرما را به محیط منتقل نموده و با کمترین میزان مصرف انرژی دمای اتاق را به درجه دلخواه می رساند. هیتر گرماتاب با گارانتی اصلی در وبسایت دماپویا موجود می باشد.

هیتر تابشی گرماتاب

هیتر تابشی گرماتاب دارای راندمان حرارتی بسیار بالایی می باشد که با کمترین میزان هزینه و اتلاف انرژی هوایی گرم و مطبوع از طریق تابش به محیط منتقل می نماید. در این مدل همانطور که اشاره شد گرما از طریق تابش به محیط تابیده می شود بنابراین میزان گرد و غبار و آلودگی در محیط به حداقل می رسد استفاده از بخاری تابشی سبب کاهش مصرف سوخت و در نتیجه کاهش CO2 و گازهای گلخانه ای می گردد، که همین امر تاثیر بسزایی در کاهش اثرات مخرب زیست محیطی به همراه دارد. هیتر گرماتاب از نظر اقتصادی مقرون به صرفه بوده وهمچنین هزینه ی کمی برای نگه داری این مدل هیتر مصرف می شود. هیتر گرماتاب با نام های تجاری سری UT و SL با راندمان و بازدهی بسیار بالا تولید و ارائه می گردد. همچنین شما کاربر گرامی میتوانید برای مشاهده سایر مدل های هیتر گازی در برندهای مطرح و معتبر بازار به وبسایت دماپویا مراجعه نموده و خریدی بهینه متناسب با نیاز را تجربه کنید.

هیتر گرماتاب

گارانتی و خدمات پس از فروش هیتر گرماتاب

هیتر گرماتاب دارای 3 سال گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش شرکت گرماتاب می باشند، که با بالاترین کیفیت در نمایندگی های فعال سراسر کشور ارائه می گردد.

گرماتاب

فیلتر توسط :

سازنده