هیتر گازی

هیتر گازی

21 محصول وجود دارد
هیتر گازی خرید هیتر گازی | انواع قیمت و مشخصات فنی - دماپویا
نمایش 1 - 20 از 21 مورد

ویژگی های کلی خرید هیتر گازی

هیتر گازی یک نوع سیستم گرمایشی می باشد که با استفاده از سوخت گاز نسبت به تامین گرمایش محیط اقدام می کند در واقع این سیستم مستقل از سیستم موتورخانه ی مرکزی عمل می نمایند و عملا به همچین سیستم های بسیار گران و پر هزینه احتیاج ندارد. این سیستم گرمایشی هوا را مستقیم گرم می کند به عبارت دیگر می توان گفت عملکرد این سیستم به صورت موضعی است. با توجه به اینکه روش های بسیاری به جهت تامین گرمایش محیط وجود دارد، این سیستم گرمایشی یکی از مناسب ترین روش ها به جهت گرم نمودن محیط نیز می باشد. این نوع هیتر ها به وسیله ی فن دمنده که در قسمت پشتی آن تعبیه شده است باد گرم را به فضا پرتاب می نماید. شایان ذکر است که در برخی از این سیستم های گازی با کنترل اتوماتیک دما قادر به کنترل نمودن دمای فضا می باشد. هیتر گازی بر اساس وجود و یا عدم وجود فن به دو دسته تقسیم می شود که در موارد فن دار، جریان باد ایجاد شده به واسطه فن موجود در دستگاه باعث می شود که گرمای تامین شده از سوختن گاز مصرفی با سرعت زیادی به محیط اطراف منتقل شود. این عمل در هیترهای بدون فن با سرعت پایین تری انجام میگیرد و برای محیط کوچک که سر و صدای کمتری مد نظر است استفاده می شود.

در واقع می توان گفت از مورد اول برای مصارف صنعتی و مکان های بزرگ که نیاز به پرتاب باد با گرمای مناسب در چهار جهت را دارند استفاده می شود. عملکرد هیترهای گازی تابشی اجسام، افراد و ماشین آلات را به وسیله ی تابش گرما گرم می کنند. نحوه عملکرد این سیستم ها به این شکل است که تشعشعات فرو سرخ ارسال شده از هیتر گازی تابشی تبدیل به گرما شده و در محیط احساس گرما را ایجاد می کند. انواع دیگر این هیتر گازی را بر اساس حضور یا عدم حضور دودکش است تقسیم بندی کرد که این هیترها به لحاظ استفاده بدون دودکش و یا دارای دودکش هستند که از بدون دودکش ها با نام پرتابل یاد می شود که دارای سیستم اتوماتیک خاموش و روشن هستند که در صورت بروز مشکل جدی این سیستم به صورت اتوماتیک خاموش می شود و از این طریق از بروز آتش سوزی و آسیب های جدی جلوگیری بعمل می آورد، همچنین می توان گفت این سیستم قابل چرخش و حرکت به اطراف می باشد که این امکان استفاده آن را در موارد زیادی ممکن کرده است. در حال حاضر هیترهایی با مصرف سوخت گازی در برندهای متنوع در بازار به فروش می رسند که هریک از سطح کیفیت متفاوتی برخوردار است، از برندهای مطرح میتوان به هیتر آذر تهویه اشاره نمود که با بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا به شیوه ای مدرن تولید و موجود می باشد. از موارد استفاده این گونه سیستم ها می توان به مواردی همچون مکان های تجاری و اداری، صنعتی و در صنعت کشاورزی مخصوصا گلخانه، مرغداری، پرورش قارچ و غیره استفاده می شود. با توجه به متراژ و محل سکونت مورد نظر انواع هیترها از لحاظ نوع سوخت، نوع نصب و اندازه ها متفاوت است.

هیتر گازی

هیتر گازی یکی از تجهیزات تامین گرمایش برای محیط های مختلف صنعتی است که باد گرم این دستگاه از طریق فن قدرتمند دمنده ای که در پشت آن قرار دارد به درون فضای محیط  پرتاب می شود. در برخی از این دستگاه ها قابلیت کنترل اتوماتیک برای کنترل دمای فضا وجود دارد. از این دستگاه ها به علت داشتن فن موثر در انتقال حرارت، انتقال گرما با سرعت بیشتری انجام می گیرد. با کمترین هزینه و سریعترین زمان میتوان برای گرمایش محیط از هیتر گازی استفاده کرد. این دستگاه از اجزای مختلفی تشکیل شده است که از این اجزا می توان به مشعل اتمسفریک،کلاهک تعدیل، کنترل حدی، فن کنترل، اکسی پیلوت و فن اشاره کرد. گاز مصرفی موجود در این دستگاه ها توسط شیر تعبیه شده برای ورود گاز به مشعل اتمسفریک هیتر انتقال و ارسال شده است. نحوه عملکرد این دستگاه ها به این شکل است که با روشن شدن مشعل حرارت آن در مبدل حرارت، دستگاه حرکت کرده و گاز های سوخته از طریق دودکش خارج می شوند. با گرم شدن مبدل حرارتی (کوره هیتر) فن آکسیال با گذر از بین صفحه های خروجی مبدل، باد گرم را به بیرون پرتاب کرده و محیط را گرم میکند. یکی دیگر از تجهیزات گرمایشی پرکاربرد در این صنعت فن کویل می باشد، این سری از سیستم های گرمایشی نیز به دلیل مزایای بی شماری که دارند به خوبی توانسته جایگاه ویژه ای در بازار به خود اختصاص دهد. شما بازدیدکنندگان عزیز می توانید با مراجعه به وب سایت دما پویا نسبت به مشاهده و بررسی این محصولات اقدام کنید که لازم به گفتن است تمامی کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی دماپویا همراه با گارانتی اصلی و در انواع سایز و ظرفیت های مختلف، همچنین امکان ارسال به سراسر کشور عرضه می نماید.

فیلتر توسط :

نوع برق مصرفی
مدت گارانتی
نوع جریان مصرفی
نوع سوخت مصرفی
کشور سازنده