هیتر صنعتی کارگاهی

9 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین هیتر صنعتی و کارگاهی با مشخصات فنی و قیمت مناسب  مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند های موجود از قبیل انرژی ، میدیا ، آذرتهویه ، شوانگ و گرماتاب در مدل های گازسوز ، گازوئیل سوز ، برقی  و نفتی را مشاهده و بررسی نمایید.

آنچه باید درباره انتخاب و خرید هیتر صنعتی و کارگاهی با گارانتی معتبر بدانیم

هیتر صنعتی و کارگاهی (بخاری صنعتی ، بخاری فن دار و هیتر فن دار نیز نامیده می شود ) وسیله ای گرمایشی می باشد که گرمای مورد نیاز برای فضاهای بزرگ را تامین می کند . گرمای تولید شده از هیتر ها با استفاده از فن به بیرون انتقال داده می شود و گرمایش آن 20 تا 30 برابر بخاری معمولی می باشد. از مزایای هیتر صنعتی و کارگاهی نسبت به سیستم گرمایشی قدیمی می توان به کنترل ایمنی هوشمند سوخت و اکسیژن اشاره کرد و همچنین این دستگاه در مجاورت هوا هیچ دودی از خود به فضا متصاعد نمی کند همانطور که میدانید زمانی که بین دو جسم اختلاف دما وجود داشته باشد ، انتقال حرارت از جسمی به جسمی دیگر انجام می شود و هیتر های صنعتی از یک یا ترکیبی از سه روش انتقال حرارت یعنی رسانش ، همرفت و تابش برای انتقال گرما استفاده می کنند که در ادامه با این سه روش بیشتر آشنا می شویم .

هیترصنعتی و کارگاهی

از انواع هیترها کارگاهی صنعتی می توان به موارد زیر اشاره کرد که مهمترین آنها شامل هیتر نفتی، هیتر گازوئیل سوز، بخاری کارگاهی نفتی، بخاری کارگاهی گازسوز، بخاری کارگاهی گازوئیل سوز اشاره کرد که در ادامه به صورت موردی به آنها اشاره خواهد شد

هیتر نفتی

هیتر نفتی از طریق سوخت های مایع تولید حرارت را انجام می دهد. از هیتر نفتی زمانی استفاده  می شود که به گاز و یا سایر سوخت ها الکتریکی و فسیلی دسترسی وجود نداشته باشد که در این موارد از هیتر نفتی در فضای تجاری مانند تعمیرگاه، سوله ها، انبار و فضاهای صنعتی مانند کارگاه های تولیدی، کارخانه های کوچک استفاده میشود.

بخاری صنعتی نفتی

هیتر گازوئیل سوز 

هیتر گازوئیل سوز از طریق گازوئیل تولید حرارت را انجام می دهد. از هیتر گازوئیل سوز زمانی استفاده  می شود که به گاز دسترسی نداشته و از هیتر گازوئیل سوز در فضای تجاری مانند تعمیرگاه، سوله ها، انبار و فضاهای صنعتی مانند کارگاه های تولیدی، کارخانه های کوچک استفاده میشود . 

هیتر گازوئیلی

بخاری کارگاهی نفتی 

بدنه بخاری کارگاهی نفتی از جنس فلز می باشد .سوخت مصرفی بخاری کارگاهی نفتی نفت سفید می باشد و  گرما در اطراف آن انتشار می باید. از بخاری کارگاهی نفتی زمانی استفاده  می شود که به گاز دسترسی نداشته و از بخاری کارگاهی نفتی در ساختمان های مسکونی و تجاری، رستوران، باشگاه ورزشی، بانک، مساجد و کارگاه ها  استفاده می شود.

بخاری کارگاهی نفتی

بخاری کارگاهی گازسوز 

سوخت مصرفی این بخاری گاز مایع یا گاز شهری می باشد. حرارت ایجاد شده مشعل پس از برخورد با صفحات مانع چدنی مقاوم به حرارت از طریق بدنه مبدل حرارتی توسط فین های موجود روی بدنه بخاری به صورت 360 درجه به دلیل مدور بودن بدنه به محیط اطراف منتقل می شود و از بخاری کارگاهی گازسوز در ساختمان های مسکونی و تجاری، رستوران، باشگاه ورزشی، بانک، مساجد و کارگاه ها  استفاده می شود .

بخاری صنعتی گازسوز

بخاری کارگاهی گازوئیل سوز 

بخاری کارگاهی گازوئیل سوز از طریق گازوئیل تولید حرارت را انجام می دهد. از بخاری کارگاهی گازوئیل سوز زمانی استفاده می شود که به گاز دسترسی نداشته و از بخاری کارگاهی گازوئیل سوز در فضای تجاری مانند تعمیرگاه، سوله ها، انبار و فضاهای صنعتی مانند کارگاه های تولیدی، کارخانه های کوچک استفاده میشود. 

بخاری صنعتی گازوئیل سوز

هیتر صنعتی کارگاهی قیمت هیتر صنعتی | مشخصات هیتر صنعتی و کارگاهی - دماپویا
نمایش 1 - 9 از 9 مورد

فیلتر توسط :

سازنده