هیتر صنعتی و کارگاهی

6 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین هیتر صنعتی و کارگاهی با مشخصات فنی و قیمت مناسب  مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند های موجود از قبیل انرژی ، میدیا ، آذرتهویه ، شوانگ و گرماتاب در مدل های گازسوز ، گازوئيل سوز ، برقی  و نفتی را مشاهده...

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین هیتر صنعتی و کارگاهی با مشخصات فنی و قیمت مناسب  مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند های موجود از قبیل انرژی ، میدیا ، آذرتهویه ، شوانگ و گرماتاب در مدل های گازسوز ، گازوئيل سوز ، برقی  و نفتی را مشاهده و بررسی نمایید.

آنچه باید درباره انتخاب و خرید هیتر صنعتی و کارگاهی با گارانتی معتبر بدانیم

هیتر صنعتی و کارگاهی (بخاری صنعتی ، بخاری فن دار و هیتر فن دار نیز نامیده می شود ) وسیله ای گرمایشی می باشد که گرمای مورد نیاز برای فضاهای بزرگ را تامین می کند . گرمای تولید شده از هیتر ها با استفاده از فن به بیرون انتقال داده می شود و گرمایش آن 20 تا 30 برابر بخاری معمولی می باشد و مزايای هيتر صنعتی و کارگاهی نسبت به سيستم گرمايشی قديمی عبارتند از : کنترل ايمنی هوشمند سوخت و اکسيژن و همچنين اين دستگاه در مجاورت هوا هيچ دودی از خود به فضا متصاعد نمی کند همانطور که میدانید زمانی که بین دو جسم اختلاف دما وجود داشته باشد ، انتقال حرارت از جسمی به جسمی دیگر انجام می شود و هیتر های صنعتی از یک یا ترکیبی از سه روش انتقال حرارت یعنی رسانش ، همرفت و تابش برای انتقال گرما استفاده می کنند که در ادامه با این سه روش بیشتر آشنا می شویم .

هیترصنعتی و کارگاهی

انتقال حرارت به روش رسانش

رسانش که به آن هدایت نیز گفته می شود و اجسام جامد برای انتقال حرارت از روش رسانش استفاده می کنند. زمانی که دمای یک جسمی بالا می رود ، سرعت مولکول هایش به سرعت افزایش پیدا می کند . رسانش در جامدات بیشتر از مایعات و در مایعات بیشتر از گازها می باشد. (بدلیل اختلاف داشتن ساختمان مولکولی) .اختلاف حرارت از طریق این روش به مساحت جسم ، ضخامت جسم ، زمان عبور گرما ، قابلیت گرما رسانی ، اختلاف دمای بین سطح گرم و سرد ، بستگی دارد.

انتقال حرارت به روش همرفت 

روش دیگر برای انتقال حرارت همرفت می باشد که به آن جابجایی نیز گفته می شود. انتقال حرارت در مایعات و گازها از طریق این روش می باشد . انتقال گرما در این روش به وسیله حرکت مولکول ها از یک محل به محلی دیگر است و گرما از این طریق جا به جا می شود. نمونه های طبیعی از همرفت می توان به جریان باد کره زمین، گرمایی که از روی شعله بالا می رود، مکش دودکش بخاری اشاره کرد.

انتقال حرارت به روش تابش

انتقال حرارت به این روش که غیر مستقیم می باشد از طریق حرکت موج ها (نظیر امواج نور) است و ماده در آن دخالتی ندارد . امواج گرمایی ممکن است قابل رویت باشند. اختلاف دما از طریق این روش به دمای منبع و نوع سطح بستگی ( هرچه سطح تیره تر باشد جذب کنندگی آن بالاتر می رود) دارد. هیترهای صنعتی که از این طریق برای انتقال حرارت استفاده می کنند ، به وسیله مادون قرمز ، گرما را انتشار می دهند.

از انواع هیترها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

هیتر گاز سوز

هیتر گاز سوز به وسیله گاز طبیعی یا سایر گاز تولید حرارت را انجام می دهد و يکی از بهترين روش ها برای گرمايش محيط های صنعتی و تجاری می باشد .در هیتر گازسوز گرمای تولید شده از هیتر ها با استفاده از فن به بیرون انتقال داده می شود و به سرعت محیط را گرم میکند و قابلیت جابه جایی را دارد استفاده از هيتر گازی ایمنی بالایی دارد و باعث صرفه جويی در مصرف انرژی می شود که شامل برند هیتر انرژی می باشد .

هیترصنعتی گازسوز

هیتر برقی

هیتر برقی از طریق عبور جریان الکتریکی تولید حرارت را انجام می دهد و دارای ترموستات می باشد که اگه دمای محيط کمتر از مقدار تنظيم شده باشد ترموستات مدار را وصل کرده و باعث روشن شدن اولين مدار حرارتی موجود مي شود تا هنگامی که دما به حد مطلوب برسد.

هیتر برقی

هیتر نفتی

هیتر نفتی از طریق سوخت های مایع تولید حرارت را انجام می دهد. از هیتر نفتی زمانی استفاده  می شود که به گاز دسترسی نداشته و از هیتر نفتی در فضای تجاری مانند تعميرگاه، سوله ها، انبار و فضاهای صنعتی مانند کارگاه های توليدی، کارخانه های کوچک استفاده میشود . 

بخاری صنعتی نفتی

هیتر گازوئيل سوز 

هیتر گازوئیل سوز از طریق گازوئیل تولید حرارت را انجام می دهد . از هیتر گازوئیل سوز زمانی استفاده  می شود که به گاز دسترسی نداشته و از هیتر گازوئیل سوز در فضای تجاری مانند تعميرگاه، سوله ها، انبار و فضاهاي صنعتي مانند کارگاه هاي توليدي، کارخانه هاي کوچک استفاده میشود . 

هیتر گازوئیلی

بخاری کارگاهی نفتی 

بدنه بخاری کارگاهی نفتی از جنس فلز می باشد .سوخت مصرفی بخاری کارگاهی نفتی نفت سفید می باشد و  گرما در اطراف آن انتشار مي بايد. از بخاری کارگاهی نفتی زمانی استفاده  می شود که به گاز دسترسی نداشته و ازبخاری کارگاهی نفتی در ساختمان های مسکونی و تجاری ، رستوران ، باشگاه ورزشی ، بانک ، مساجد و کارگاه ها  استفاده می شود .

بخاری کارگاهی نفتی

بخاری کارگاهی گازسوز 

سوخت مصرفی اين بخاری گاز مايع يا گاز شهری می باشد. حرارت ايجاد شده مشعل پس از برخورد با صفحات مانع چدنی مقاوم به حرارت از طريق بدنه مبدل حرارتی توسط فين های موجود روی بدنه بخاری به صورت 360 درجه به دليل مدور بودن بدنه به محيط اطراف منتقل می شود و از بخاری کارگاهی گازسوز در ساختمان های مسکونی و تجاری ، رستوران ، باشگاه ورزشی ، بانک ، مساجد و کارگاه ها  استفاده می شود .

بخاری صنعتی گازسوز

بخاری کارگاهی گازوئيل سوز 

بخاری کارگاهی گازوئيل سوز از طریق گازوئیل تولید حرارت را انجام می دهد . از بخاری کارگاهی گازوئيل سوز زمانی استفاده  می شود که به گاز دسترسی نداشته و از بخاری کارگاهی گازوئيل سوز در فضای تجاری مانند تعميرگاه، سوله ها، انبار و فضاهای صنعتی مانند کارگاه های توليدی، کارخانه های کوچک استفاده میشود . 

بخاری صنعتی گازوئیل سوز

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 6 از 6 مورد

فیلتر توسط :

سازنده