هیتر صنعتی کارگاهی

9 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین هیتر صنعتی و کارگاهی با مشخصات فنی و قیمت مناسب  مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند های موجود از قبیل انرژی ، میدیا ، آذرتهویه ، شوانگ و گرماتاب در مدل های گازسوز ، گازوئیل سوز ، برقی  و...

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین هیتر صنعتی و کارگاهی با مشخصات فنی و قیمت مناسب  مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند های موجود از قبیل انرژی ، میدیا ، آذرتهویه ، شوانگ و گرماتاب در مدل های گازسوز ، گازوئیل سوز ، برقی  و نفتی را مشاهده و بررسی نمایید.

آنچه باید درباره انتخاب و خرید هیتر صنعتی و کارگاهی با گارانتی معتبر بدانیم

هیتر صنعتی و کارگاهی (بخاری صنعتی ، بخاری فن دار و هیتر فن دار نیز نامیده می شود ) وسیله ای گرمایشی می باشد که گرمای مورد نیاز برای فضاهای بزرگ را تامین می کند . گرمای تولید شده از هیتر ها با استفاده از فن به بیرون انتقال داده می شود و گرمایش آن 20 تا 30 برابر بخاری معمولی می باشد. از مزایای هیتر صنعتی و کارگاهی نسبت به سیستم گرمایشی قدیمی می توان به کنترل ایمنی هوشمند سوخت و اکسیژن اشاره کرد و همچنین این دستگاه در مجاورت هوا هیچ دودی از خود به فضا متصاعد نمی کند همانطور که میدانید زمانی که بین دو جسم اختلاف دما وجود داشته باشد، انتقال حرارت از جسمی به جسمی دیگر انجام می شود و هیتر های صنعتی از یک یا ترکیبی از سه روش انتقال حرارت یعنی رسانش، همرفت و تابش برای انتقال گرما استفاده می کنند که در ادامه با این سه روش بیشتر آشنا می شویم. از انواع هیترها کارگاهی صنعتی می توان به موارد زیر اشاره کرد که مهمترین آنها شامل هیتر نفتی، هیتر گازوئیل سوز، بخاری کارگاهی نفتی، بخاری کارگاهی گازسوز، بخاری کارگاهی گازوئیل سوز اشاره کرد که در ادامه به صورت موردی به آنها اشاره خواهد شد. از برندهای مطرح و معتبر بازار میتوان به هیتر آذر تهویه اشاره داشت که در مدل های مختلف با قدرت حرارت دهی بسیار بالا تولید و در بازار موجود می باشد. 

هیترصنعتی و کارگاهی

هیتر صنعتی نفت سوز

هیتر نفتی از طریق سوخت های مایع ایجاد حرارت می کند و گرمایش محیط را از این طریق فراهم می کند. از هیتر نفتی زمانی استفاده می شود که به گاز و یا سایر سوخت ها الکتریکی و فسیلی دسترسی وجود نداشته باشد، که با استفاده از این سری سیستم های گرمایشی میتوان فضاهایی همچون محیط های تجاری مانند تعمیرگاه، سوله ها، انبار و فضاهای صنعتی مانند کارگاه های تولیدی، کارخانه های کوچک استفاده نمود. از برندهای مطرح در این زمینه که از سطح کیفیت و کارایی بسیار مطلوبی برخوردار است میتوان به هیتر انرژی اشاره داشت. هیترهای نفتی ساختار پیچیده ای نداشته و درون محفظه از یک مخزن به عنوان ذخیره ی نفت استفاده شده است که سوخت مورد نیاز دستگاه برای ایجاد شعله را فراهم می کند. همچنین با ایجاد شعله مقداری دود حاصل می شود که لازم است از طریق دودکش مواد حاصل از احتراق را به فضای بیرونی هدایت نمود. 

بخاری صنعتی نفتی

هیتر صنعتی گازوئیل سوز 

هیتر گازوئیل سوز همانطور که از نامش پیداست حرارت و گرمای لازم را از طریق مصرف سوخت گازوئیل به دست می آورد. از هیتر های گازوئیل سوز نیز میتوان در محیط هایی که به سایر سوخت های فسیلی دسترسی وجود ندارد، از این هیترها مورد استفاده قرار داد. به دلیل ایجاد دود لازم است که از این مدل هیتر صنعتی کارگاهی در فضاهایی با تهویه کافی و متراژ های بالا همانند تعمیرگاه، سوله ها، انبار و فضاهای صنعتی مانند کارگاه های تولیدی، کارخانه های کوچک استفاده نمود. این مدل از هیتر نیز همانند مدل های نفت سوز برای تامین ماده ی سوخت دارای مخزن و محفظه با حجم مشخص می باشد. 

هیتر گازوئیلی

پنهان کن
بیشتر
هیتر صنعتی کارگاهی قیمت هیتر صنعتی | مشخصات هیتر صنعتی و کارگاهی - دماپویا
نمایش 1 - 9 از 9 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
نوع برق مصرفی
مدت گارانتی
نوع جریان مصرفی
کشور سازنده