هیتر شوانک

هیتر شوانک

3 محصول وجود دارد
هیتر شوانک هیتر شوانک | قیمت و خرید انواع هیتر شوانک - دماپویا
نمایش 1 - 3 از 3 مورد

ویژگی های کلی خرید هیتر شوانک - Schwank

گروه تولیدی شوانک با بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و همچنین به کار گیری فناوری های جدید توانسته محصولاتی با سطح کیفیت بسیار بالا تولید و روانه بازار رقابت نماید. این مدل هیتر از نوع تابشی با راندمان و بازدهی 100 درصدی طراحی و تولید شده که در فضاهایی از قبیل سالن های صنعتی، ورزشی، مساجد می توان به منظور تامین گرمایش محیط از هیتر شوانک بهره مند شد. مصرف سوخت این هیترها از نوع گاز طبیعی و یا مایع می باشد که با کمترین میزان مصرف انرژی از طریق جریان تابشی گرمای ایجاد شده را به محیط داخلی منتقل می نماید. هیتر شوانک با گارانتی اصلی در وبسایت دماپویا موجود می باشد و با بالاترین کیفیت ارائه می گردد.

هیتر تابشی شوانک

هیتر تابشی شوانک طبق جدیدترین تکنولوژی های روز به شیوه ای مدرن و خاص طراحی و تولید می گردد. اساس کار این مدل هیتر شوانک به این صورت است که به روش غیر مستقیم و از طریق حرکت موج ها که همان اشعه مادون قرمز می باشد، گرما را به محیط منتقل می نماید. هیترهای صنعتی تابشی شوانک انرژی لازم برای ایجاد حرارت را از طریق اتصال برق دریافت می کنند، و اساس کار آنها به این صورت است که به وسیله مادون قرمز، گرما را انتشار می دهند. از مزایای هیتر تابشی شوانک می توان به بازدهی انرژی بالا، هزینه نگهداری پایین، گرمای راحت و متعادل در کمترین زمان ممکن، جلوگیری از هدر رفتن گرما در زیر سقف، نصب آسان، قابلیت تامین گرمایش در مناطق مختلف با دماهای متفاوت و عدم اشتغال فضای زیاد اشاره کرد. یکی دیگر از مزایای این روش انتقال گرما اینست که دمایی یکنواخت و مطبوع در محیط توزیع می نماید، و با کمترین میزان مصرف انرژی دمای اتاق را به درجه دلخواه می رساند.

هیتر شوانگ

گارانتی و خدمات پس از فروش هیتر صنعتی کارگاهی شوانک

هیتر صنعتی کارگاهی شوانک دارای 2 سال گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند، که با بالاترین سطح کیفیت در فروشگاه های معتبر سراسر کشور به فروش می رسند.

شوانگ