هیتر برقی

7 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین هیتر برقی با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به انواع موجود در مدل های فن دار، تابشی و دارای کانوکتور  را مشاهده و بررسی نمایید.

آنچه باید درباره انتخاب و خرید هیتر برقی با گارانتی معتبر بدانیم

هیتر برقی نوع دیگری از مدل های هیتر است که در واقع از منابع برق برای ایجاد حرارت استفاده می کند این نوع از هیترها را می توان از پر مصرف ترین محصولات موجود دانست به این خاطر که از منبع برق مستقیم بهره برده و برای ایجاد گرما و تامین گرمایش در محیط استفاده می شوند. اصول عملکرد در هیتر برقی بدین گونه است که ترموستات روی دمای مناسب تنظیم می‌شود. اگر دمای اتاق کم‌تر از این مقدار بود ترموستات مدار را وصل می‌کند و باعث روشن شدن اولین مدار حرارتی موجود در کوره می‌شود پیش از آن که فن شروع به کار کند حدوداً چند ثانیه می شود. در زمستان این امر مانع از سیر کوله هوای سرد می‌شود و به همین دلیل باعث ایجاد یک هوای گرم مطبوع در محیط می شود و به همین ترتیب مدارهای دیگر هیتر روشن می شوند تا دستگاه به صورت کلی شروع به فعالیت کند. در واقع هیتر برقی با دریافت جریان الکتریکی را از پریز و مدار سیم کشی آن را به گرما تبدیل می کند. این گرما حاصل عبور جریان از موادی با مقاومت الکتریکی بسیار بالا است. از نظر عملکرد هیتر برقی مانند لوازم حرارتی برقی دیگر از جمله اتوهای برقی است. هیتر های برقی زیادی موجود است که اساس کار آنها به یک شکل است و همه آنها از انرژی الکتریکی برای تولید گرما استفاده می کنند و از این دست موارد می توان به هیتر تابشی که از امواج فروسرخ برای انتقال گرما استفاده می کند که تا فواصل دور و در محیط احساس می شود. از دیگر موارد می توان به هیتر فن دار و همچنین هیتر همرفتی اشاره کرد.

هیتر برقی

برق مصرفی در هیترهای برقی هم بصورت تک فاز و هم به صورت سه فاز است. برای سیستم های تک فاز میتوان از برق خانگی برای تامین برق این سیستم استفاده کرد. سیستم هایی که از برق سه فاز استفاده میکنند تعرفه هزینه مصرفی را بسیار کاهش می دهند که مناسب برای مکان های صنعتی با استفاده بالا است. این گونه سیستم های دارای گرمایشی بسیار مناسب برای ایجاد محیطی مطبوع هستند که امکان دسترسی به سایر سوخت و انرژی ها امکان پذیر نیست این سیستم ها در واقع دارای سنسورهایی برای جلوگیری از آتش سوزی و خاموش کردن دستگاه در زمانی که احتمال بروز مشکل و ایراد وجود دارد می باشند که از این حیث آنها را می توان از ایمن ترین سیستم ها دانست. 

هیتر برقی قیمت هیتر برقی | مشخصات و خرید انواع هیتر برقی - دماپویا
نمایش 1 - 7 از 7 مورد

فیلتر توسط :