هیتر برقی

7 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین هیتر برقی با مشخصات فنی و قیمت مناسب این محصولات، مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر، در برندهای معتبر بازار میدیا، آذرتهویه، نیرو تهویه البرز با توجه به انواع موجود در مدل های فن دار، تابشی و همرفتی دارای کانوکتور را در وبسایت دماپویا مشاهده و بررس...

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین هیتر برقی با مشخصات فنی و قیمت مناسب این محصولات، مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر، در برندهای معتبر بازار میدیا، آذرتهویه، نیرو تهویه البرز با توجه به انواع موجود در مدل های فن دار، تابشی و همرفتی دارای کانوکتور را در وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

آنچه باید درباره انتخاب و خرید هیتر برقی با گارانتی معتبر بدانیم

هیتر برقی نوع دیگری از مدل های هیتر است که در واقع از منابع برق برای ایجاد حرارت استفاده می کند این نوع از هیترها را می توان از پر مصرف ترین محصولات موجود دانست به این خاطر که از منبع برق مستقیم بهره برده و برای ایجاد گرما و تامین گرمایش در محیط استفاده می شوند. اصول عملکرد در هیتر برقی بدین گونه است که ترموستات روی دمای مناسب تنظیم می‌شود. اگر دمای اتاق کم‌تر از این مقدار بود ترموستات مدار را وصل می‌کند و باعث روشن شدن اولین مدار حرارتی موجود در کوره می‌شود پیش از آن که فن شروع به کار کند حدوداً چند ثانیه می شود. در زمستان این امر مانع از سیرکوله هوای سرد می‌شود و به همین دلیل باعث ایجاد یک هوای گرم مطبوع در محیط می شود و به همین ترتیب مدارهای دیگر هیتر روشن می شوند تا دستگاه به صورت کلی شروع به فعالیت کند. در واقع هیتر برقی جریان الکتریکی را از پریز و مدار سیم کشی دریافت و آن را به گرما  و حرارت تبدیل می کند. این گرما حاصل عبور جریان از موادی با مقاومت الکتریکی بسیار بالا است. از نظر عملکرد هیتر برقی مانند لوازم حرارتی برقی دیگر از جمله اتوهای برقی است. هیتر های برقی زیادی موجود است که اساس کار آنها به یک شکل است و همه آنها از انرژی الکتریکی برای تولید گرما استفاده می کنند

هیتر برقی

نوع برق مصرفی هیتر

برق مصرفی در هیترهای برقی هم بصورت تک فاز و هم به صورت سه فاز است. برای سیستم های تک فاز میتوان از برق خانگی برای تامین برق این سیستم استفاده کرد. سیستم هایی که از برق سه فاز استفاده میکنند تعرفه هزینه مصرفی را بسیار کاهش می دهند که مناسب برای مکان های صنعتی با استفاده بالا است. این گونه سیستم های دارای گرمایشی بسیار مناسب برای ایجاد محیطی مطبوع هستند که امکان دسترسی به سایر سوخت و انرژی ها امکان پذیر نیست این سیستم ها در واقع دارای سنسورهایی برای جلوگیری از آتش سوزی و خاموش کردن دستگاه در زمانی که احتمال بروز مشکل و ایراد وجود دارد می باشند که از این حیث آنها را می توان از ایمن ترین سیستم ها دانست. از هیترهای برقی مطرح که از سطح کیفیت بسیار بالایی برخوردار است میتوان به هیتر انرژی داشت. 

انواع هیتر برقی 

هیتر برقی همانطور که اشاره شد از طریق تبدیل انرژی الکتریکی به انرژی حرارتی گرمای لازم برای گرم کردن محیط را فراهم می کند. عمده ی تفاوت این سری از سیستم های گرمایشی اینست که نوع انتقال حرارت ایجاد شده توسط دستگاه متفاوت است، که همین نوع انتقال میتواند تاثیر بسزایی در مصرف هیتر داشته باشد. در ادامه به انواع مدل های هیتر برقی و نحوه ی ساختار و عملکرد آنها پرداخته ایم.

هیتر برقی تابشی : هیتر تابشی دارای میله های گرم کنی است، که دور آنها توسط رشته سیم هایی احاطه شده و دارای سطوح صاف و صیقلی هستند، که این ساختار موجب بازتاب انرژی گرمایی به محیط پیرامون می گردد. به طور معمول از این مدل هیتر در فضاهایی که ارتفاع سقف بلند است و یا متراژ محیط بالاست گزینه ی ایده آلی به شمار می آید. از ویژگی های منحصر بفرد این مدل هیتر می توان به ایجاد گرمایش سریع اشاره داشت.

هیتر برقی فن دار : این مدل از هیترهای برقی همانطور که از نامش پیداست برای انتقال حرارت شده توسط المنت ها، از فن های دمنده کمک می گیرند. از ویژگی های منحصر بفرد این مدل هیتر می توان گفت که راندمان بالاتری نسبت به سایر مدلهای مشابه دارد. همچنین به دلیل دارا بودن فن از انباشت هوای گرم زیر سقف جلوگیری می کند، و هوایی یکنواخت درون فضای اتاق منتشر می شود. تنها ایراد این مدل هیتر صدای زیاد دستگاه است، که برندهای مطرح از فن های استفاده می کنند که حین عملکرد صدای بسیار کمی دارند.

هیتر برقی همرفتی : هیترهای همرفتی حرارت ایجاد شده توسط المنت های برقی را به صورت همرفتی در محیط جابه جا می کنند، بنابراین نحوه ی انتقال حرارت توسط این هیترها به این صورت است که تنها محیط اطراف گرم می شود، و سطوح و اشیا مجاور دستگاه گرم نمی شود. درون قاب هیتر المنت های دستگاه تعبیه شده و بالا و پایین آنها را صفحات مشبکی قرار گرفته که جریان هوا را تسهیل می بخشد. از این مدل هیتر برقی در فضاهایی با متراژ های متوسط مورد استفاده قرار می گیرد. گرمای ایجاد شده توسط هیتر های همرفتی به صورت یکنواخت درون فضای اتاق توزیع می گردد.

پنهان کن
بیشتر
هیتر برقی قیمت هیتر برقی | مشخصات و خرید انواع هیتر برقی - دماپویا
نمایش 1 - 7 از 7 مورد

فیلتر توسط :

نوع برق مصرفی
مدت گارانتی
نوع سوخت مصرفی
کشور سازنده
نوع هیتر