نردبان و دستگیره استخر

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین نردبان و دستگیره استخر، ویژگی ها و مشخصات فنی، و  قیمت مناسب همراه با گارانتی اصلی، انواع مدل های جارو نردبان و دستگیره شامل  همچنین اطلاعات فروش این محصولات در برندهای مطرح و پرفروش بازار با کمترین قیمت و بالاترین سطح کیفیت، همراه با تصاویر و ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را در وبسایت دماپویا ...

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین نردبان و دستگیره استخر، ویژگی ها و مشخصات فنی، و  قیمت مناسب همراه با گارانتی اصلی، انواع مدل های جارو نردبان و دستگیره شامل  همچنین اطلاعات فروش این محصولات در برندهای مطرح و پرفروش بازار با کمترین قیمت و بالاترین سطح کیفیت، همراه با تصاویر و ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را در وبسایت دماپویا را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه نربان و دستگیره استخری

استخر میتواند جنبه سرگرمی، ورزشی، پزشکی و درمان نیز داشته باشد. بنابراین بدیهی است که در ابعاد و اندازه های متفاوتی طراحی و ساخته می شوند. استخرها تنها از یک حوضچه که درون آن از آب پر شده تشکیل نشده اند، بلکه ملزومات و تجهیزات متعددی نیز مورد استفاده قرار می گیرند تا موجبات شنا و گذارندن ساعتی از روز را بدون دغدغه برای شما میسر کنند. یکی از این تجهیزات که در اکثر استخرهای روباز و یا سرپوشیده مورد استفاده قرار می گیرد، میتوان به نربان یا دستگیره های استخری اشاره داشت. که در ادامه به انواع این تجهیزات و اهمیت کاربرد آنها در استخر اشاره خواهیم داشت.

با نصب پله و یا نردبان درون استخر ورود و خروج به داخل استخر بسیار راحت تر شده و میتوان زمانیکه از آب پرباشد و یا اینکه خالی باشد به راحتی وارد استخر شد. وجود نردبان استخری، دسترسی به داخل براحتی امکان پذیر است. دستگیره های استخری نیز که به عنوان هندریل استخر نیز شناخته می شوند، دستگیره ها در جاهای مختلف استخر نصب می شوند که موجب سهولت ورود و خروج شناگران می شود. به دلیل قرار گرفتن مستقیم درون آب، لازم است که از متریال و آلیاژی ساخته شوند که در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی مقاوم باشند. همچنین از ملاک های دیگر در انتخاب این تجهیزات دوام، کارایی و در عین حال زیبایی آنها می باشد. در ادامه به انواع نردبان و دستگیره استخری اشاره خواهیم داشت.

انواع نردبان استخری

نردبان و پله های استخری به طور عمده از جنس استینلس استیل ساخته می شوند، که روکش پله ها برای سهولت در رفت و آمد، و عدم لیزخوردگی از جنس پلاستیک ABS پوشانده می شوند. تعداد پله ها نیز عمدتا 2، 3، 5، و یا 7 عددی تولید و در بازار موجود می باشند. فاصله ی بین پله ها نیز 25 یا 30 سانتی متر است. پله های استخری در انواع کلاپ، دو تیکه، شیبدار ساخته می شوند. که ملاک مهم برای انتخاب میتوان به مواردی همچون کاربری استخر، وجود سرریز، میزان لبه ها، و ارتفاع دیواره ها اشاره داشت. بیشترین مدل پرکاربرد که در اکثر استخرها مورد استفاده قرار می گیرد مدل استاندارد است.

نردبان و دستگیره استخر دماپویا

انواع دستگیره استخری

دستگیره های استخری همانطور که اشاره شد برای سهولت در رفت و آمد شناگران در جاهای مختلفی از استخر نصب و اجرا می شود. شناگران در مواقع ضروری و یا هنگام خستگی با تیکه به دستگیره ها میتوانند برای رفع خستگی اقدام کنند. و یا اینکه سطح ایمنی برای ورود و خروج به استخر را تامین می کند. به طور معمول جنس دستگیره ها از جنس فولاد ضد زنگ به ضخامت های متفاوت از قبیل 2 میلیمتر و یا 5 سانتیمتر عرضه می شود. دستگیره ها به صورت لوله ای و از طریق اتصالات به لبه های استخر متصل می شوند.

نردبان و دستگیره استخر دماپویا

پنهان کن
بیشتر
نردبان و دستگیره استخر قیمت و خرید انواع نردبان و دستگیره استخر - دماپویا