مشعل ایران رادیاتور

66 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش مشعل ایران رادیاتور و خرید آنلاین ،گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی مشعل ایران رادیاتور همراه با تصاویر در مدل گازسوز F55 ، F88 ، RAN25 ، JGN ، PGN ، گازوییل سوز JPE ، RA2 ، PDE و دوگانه سوز DR ، DJ ، DP ، دارای تکنولوژی LOW EXCESS AIR ، راندمان حرارتی بالا و صدای کم را مشاهده و بررسی نما...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش مشعل ایران رادیاتور و خرید آنلاین ،گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی مشعل ایران رادیاتور همراه با تصاویر در مدل گازسوز F55 ، F88 ، RAN25 ، JGN ، PGN ، گازوییل سوز JPE ، RA2 ، PDE و دوگانه سوز DR ، DJ ، DP ، دارای تکنولوژی LOW EXCESS AIR ، راندمان حرارتی بالا و صدای کم را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده مشعل ایران رادیاتور

گروه صنعتی ایران رادیاتور با مدیریت نادر شکیب درسال 1982 میلادی ، 1358 هجری شمسی شروع به فعالیت نموده است. مشعل ایران رادیاتور وسیله ای است که برای گرمایش استفاده می شود و سوخت آن برای تولید انرژی گرمایشی گاز ، گازوئیل و یا سایر سوخت ها می باشد و روش کار آن به این صورت است که سوخت و هوا باهم ترکیب شده و انرژی گرمایشی تولید میکند. مشعل گرمایشی ایران رادیاتور دارای شعله شش شاخه می باشد. از مزایای مشعل ایران رادیاتور می توان به کم صدا بودن آن ، دارای تکنولوژی LOW EXCESS AIR ، راندمان حرارتی بالا و تحت لیسانس شرکت در رایزلر آلمان می باشد.

انواع مشعل شرکت ایران رادیاتور شامل موارد زیر می باشد

مشعل گازسوز ایران رادیاتور

مشعل های گاز سوز ایران رادیاتور برای احتراق گاز طبیعی ساخته میشود. دبی سوخت گازی این مشعل ها به وسیله شیر برقی کنترل شده اند و هوای مورد نیاز برای احتراق آنها به وسیله یک دمنده که روی محور موتور نصب شده است تامین میشود. دبی این به وسیله دمیدن هوایی که در ساختمان مشعل نصب شده است کنترل میشود. جریان گاز از یک فیلتر عبور میکند و با هوای احتراق مخلوط شده و آماده احتراق میشود و در آخر به وسیله شعله در مسیر خروجی قرار میگیرد و متحرق میشود در این فرآیند احتراق توسط یک سنسور به نام (میله یونیزاسیون ) در مسیر شعله استفاده میشود و با برقرار شدن شعله و وجود حرارت یک جریان الکتریکی بر قرار میشود و رله شعله با دریافت این جریان به کار خود ادامه می دهد. 

مشعلل گازسوز ایران رادیاتور

مشعل گازوییل سوز ایران رادیاتور

مشعل گازوییل سوز ایران رادیاتور مشعل هایی هستند که از گازوئیل برای احتراق استفاده می کنند که با نام مشعل پودرکننده ی فشار قوی تفنگی هم شناخته می شود. اجزای تشکیل دهنده این نوع مشعل ها شامل موتور ، باد زن ، پمپ گازوئیل ، شیربرقی ، نازل ، الکترودها ، شعله پخش کن ، چشم الکتریکی می باشد .

مشعل گازوییل سوز ایران رادیاتور

مشعل دوگانه سوز ایران رادیاتور

مشعل دوگانه سوز ایران رادیاتور که دو سوخته هم نامیده میشود از گاز و گازوئیل برای احتراق استفاده می کنند . از این نوع مشعل برای مشکلات قطعی گاز در کارخانجات ، ادارات و ساختمان های مسکونی استفاده می شود. در نتیجه از مشعل دوگانه سوز در موتورخانه های تاسیساتی برای جلوگیری از این مشکلات بکار می رود و با استفاده از این نوع مشعل در زمان قطعی گاز سوخت مشعل تغییر کرده و از گازوئیل برای گرم کردن آب استفاده می شود.

مشعل دوگانه سوز

گارانتی و خدمات پس از فروش مشعل ایران رادیاتور

مشعل ایران رادیاتور دارای 1 سال گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

ایران رادیاتور

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های مشعل ایران رادیاتور ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید.

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 24 از 66 مورد