خرید تجهیزات و لوازم سونا | قیمت و مشخصات فنی

لوازم سونا

در این متن آنچه باید پیش از خرید اینترنتی لوازم سونا و نکات انتخاب آن را معرفی کرده ایم و به بررسی برندهای سازنده معتبر آن پرداخته ایم تا تجربه انتخاب بهینه را با گارانتی شرکتی داشته باشید و با مشخصات و کاربرد هر مدل آشنا شوید. مزیت و مدل های مختلف این محصول را می توانید در این متن مطالعه کنید. 

معرفی و آشنایی با لوازم سونا

بسیاری از ورزشکاران تا افراد عادی به نوعی با سونا و مزایای استفاده از آن آشنا هستند. سونا فضایی است که از چوب ساخته شده و در دو نوع خشک و سونای بخار یا مرطوب تقسیم بندی می شوند. در سالهای اخیر استفاده از سونا به طور چشمگیری افزایش یافته و به همین منظور سازندگان تجهیزات سونا سعی بر آن داشته که وسایل و ابزارهای کاربردی بیشتری تولید و عرضه کنند. استفاده از تاسیسات نوری و یا صوتی در سونا های عمومی و خصوصی میتواند یکی از جدیدترین ابداع ها در دنیای مدرن امروزی باشد. درجه حرارت سونای خشک حدود 80 تا 130 درجه سانتیگراد است، و در سوناهای بخار درجه حرارت حداکثر 50 درجه است. بنابراین تجهیزاتی که در این فضاها بکار گرفته می شوند لازم است که در برابر حرارت خیلی زیاد فضای سونا مقاوم باشند. همچنین در صورت استفاده در محیط های مرطوب از سطح دوام بالایی برخوردار باشند. در ادامه به لوازم سونا اشاره خواهیم داشت.

لوازم سونا

معرفی و آشنایی با لوازم سونا

همانطور که اشاره شد دمای اتاق سونا بالای 80 درجه سانتی گراد است، بنابراین سراسر اتاق از چوب سرو پوشانده می شود. دلیل استفاده از چوب سرو در ساخت دیواره های اتاق سونا اینست که مقاومت بالایی در برابر حرارت دارند، و مدت زمان طولانی بدون آسیب پذیری قابل استفاده هستند. از دیگر تجهیزاتی که در سونا میتوان مورد استفاده قرار داد مواردی همچون هیترها، رطوبت سنج، تایمر، سطل و ملاقه چوپی، اسانس ها و رایحه های معطر، زیرپایی، ماساژور ها، دماسنج، آویز حوله و دهها لوازم جانبی که استراحت و ماندن در فضای سونا را راحتتر و دلپذیرتر می کند.

هیچ محصولی در دسترس نیست

به گوش باشید! محصولات بیشتری در این قسمت به نمایش درخواهد آمد چرا که در حال اضافه شدن به سایت هستند.