لوازم استخر

لوازم استخر

8 محصول وجود دارد
لوازم استخر تجهیزات و لوازم استخر | انواع قیمت و خرید - دماپویا
نمایش 1 - 8 از 8 مورد

نکات مهم درباره خرید لوازم استخر با گارانتی اصلی

برای خرید لوازم استخر بهتر است در ابتدا نگاهی به ساختار کلی و ملزومات مورد نیاز در استخرها داشته باشیم. استخرها به صورت روباز و مسقف در ابعاد و طرح های مختلفی به صورت عمومی و خصوصی طراحی و ساخته می شوند. برای داشتن یک استخر ایده آل لازم است که تجهیزات و ابزار مختلفی بکار گرفته شوند. از لوازم لوکس تزیینی گرفته تا تجهیزاتی که عمل گردش و تامین آب استخر را فراهم می کنند. و یا سیستم های تصفیه کننده، بنابراین برای احداث استخر تنها به مصالح ساختمانی و آب نیاز نیست بلکه دهها لوازم کاربردی مورد استفاده قرار می گیرد و در نهایت محیطی برای شنا کردن شما فراهم می گردد. لوازم استخر در چند دسته تقسیم بندی می شوند که در ادامه به این تجهیزات و کاربرد آنها در استخر پرداخته ایم. با توجه به تنوع و تعدد کالا در این زمینه و همچنین برندهای مختلفی که در بازار عرضه می شوند، شاید انتخاب بهترین لوازم استخر کمی دشوار به نظر برسد، که ما در وبسایت دماپویا سعی بر آن داریم با ارائه بهترین های بازار خریدی بهینه و مقرون به صرفه را برای شما فراهم کنیم. در مقاله ای مجزا به معرفی بهترین نردبان استخری موجود در بازار پرداخته ایم که میتوانید بهترین برندهای موجود را شناسایی و با آگاهی کامل خریدی هوشمندانه را تجربه کنید.

لوازم استخر

معرفی و آشنایی با لوازم استخر

همانطور که اشاره شد استخر ها از کنار هم قرار گرفتن چندین لوازم و تجهیزات مختلف تشکیل می شوند. که عملکرد هر یک به نوعی در این زمینه ضروری محسوب می شود و برای ایجاد محیطی تمیز و همچنین شنا کردن راحت لازم است که این اجزا مورد استفاده قرار گیرند. در ادامه به این تجهیزات اشاره خواهیم داشت.

سیستم تصفیه استخر : سیستم تصفیه استخر از آن جهت حائز اهمیت است که آب استخر را به روش های شیمایی و فیزیکی تصفیه کرده و استخری با آب تمیز و زلال را فراهم میکند. همچنین از راکد ماندن آب استخر مانع می شود. این لوازم شامل پمپ ها و فیلترهای تصفیه می باشد.

تجهیزات ضدعفونی استخر: ضدعفونی استخر یکی از مهمترین مراحل در تمامی استخرهای روباز و مسقف به شمار می آید. ذرات و میکروب هایی درون استخر هستند که طی تصفیه از بین نرفته و در صورت عدم حذف این میکروارگانیزم ها موجب بیماری های متعددی در شناگران شده و به علاوه اینکه آب استخر نیز بدبو و تیره می شود. بنابراین تمامی استخرها به لوازمی برای ضدعفونی نیاز دارند. این پکیج میتواند شامل کلر زن ها، پمپ های تزریق، دوزینگ پمپ ها، قرص کلر، تست کیت، افزایش و یا کاهش دهنده PH آب استخر باشد. که هریک به طریقی موجب حذف شیمایی میکروب های درون آب استخر می شوند.

سیستم گرمایش و رطوبت گیر استخر : آب استخر های عمومی و خصوصی با درجه حرارت ملایمی وارد کاسه استخر می شود. سیستم های گرمایشی مورد استفاده در استخر ها میتواند از مواردی همچون دیگ ها، مبدل های حرارتی، گرمکن های برقی، پکیج های گرمایشی، سیستم سولار مورد استفاده قرار گیرد. که این تجهیزات آب گرم مورد نیاز مدار را تامین می نمایند. وجود رطوبت زیاد در استخرها موجب ایجاد جلبک های سمی در فضای استخر می شود و به مرور موجب تخریب سایر تجهیزات و همچنین دیواره ها می گردد به همین منظور با استفاده از سیستم های رطوبت گیر میتوان این مشکل را حل نمود.

وسایل تزیینی و جانبی استخر : یک استخر ایده آل و لوکس علاوه بر سیستم ها و تجهیزات مذکور نیاز به ملزومات جانبی نیز برای تامین آسایش و رفاه شناگران دارد. از این تجهیزات می توان به نرده بان، دستیگره ها، چراغ های تزیینی اشاره داشت که علاوه بر کاربرد موثری که دارند، نمایی شیک و منحصر بفرد نیز به استخر هدیه می بخشند.

فیلتر توسط :

سازنده