رطوبت گیر

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین رطوبت گیر استخر، ویژگی ها و مشخصات فنی، و  قیمت مناسب همراه با گارانتی اصلی، انواع مدل های ثابت و پرتابل مناسب استفاده در استخری های خانگی و عمومی همچنین اطلاعات فروش این محصولات در برندهای مطرح و پرفروش بازار با کمترین قیمت و بالاترین سطح کیفیت، همراه با تصاویر و ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را در...

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین رطوبت گیر استخر، ویژگی ها و مشخصات فنی، و  قیمت مناسب همراه با گارانتی اصلی، انواع مدل های ثابت و پرتابل مناسب استفاده در استخری های خانگی و عمومی همچنین اطلاعات فروش این محصولات در برندهای مطرح و پرفروش بازار با کمترین قیمت و بالاترین سطح کیفیت، همراه با تصاویر و ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را در وبسایت دماپویا را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه رطوبت گیر استخر

رطوبت گیر استخر از دیگر ملزومات اساسی و مهم در صنعت تجهیزات استخر، سونا و جکوزی به شمار می آید. با استفاده از این دستگاه میتوان میزان رطوبت موجود در استخر را در حد متعادل نگهداشت. زمانیکه حوضچه استخر پر از آب باشد، در اثر اختلاف فشار بخار بین هوای اطراف و آب استخر، تبخیر صورت گرفته و میزان رطوبت به طور چشمگیری افزایش می یابد، همچنین در فصل های گرم سال و استفاده از سیستم های تهویه مطبوع نیز، مقدار رطوبت را زیاد می کند. همچنین از موارد دیگری که موجب افزایش رطوبت استخر می گردد میتوان به حضور افراد اشاره داشت. بنابراین با این موارد میزان رطوبت استخر از حد معمول افزایش یافته که میتواند موجب مشکلاتی از قبیل تسریع روند خوردگی و آسیب دیدن سازه، واکنش شیمایی مواد درون استخر، رشد و تکثیر قارچ ها و ویروس ها، را به همراه دارد. بنابراین وجود درصد رطوبت بالا در استخر مشکلات متعددی به همراه دارد. به همین دلیل برای رفع این مشکل میتوان با استفاده از دستگاه های رطوبت گیر میزان رطوبت استخر را در حد تعادل نگهداشت و مشکلات ناشی از این امر را تحت کنترل قرار داد.

رطوبت گیر استخر دماپویا

انواع رطوبت گیر استخر

رطوبت گیر های استخر به نوعی طراحی شده اند که با قرار گرفتن در فضای استخر رطوبت را جذب و حذف می نماید. به طور معمول جنس آنها از فایبرگلاس و آلومینیوم تهیه می شود، که در برابر رطوبت و زنگ زدگی مقاومت بالایی دارد. به طور کلی برای انتخاب رطوبت گیر استخر لازم است به مواردی همچون میزان رطوبت محیط، نوع تهویه مطبوع، گرمایش استخر، سطح آن اشاره داشت. ساختار رطوبت گیر به این صورت است که درون آن کویل های خنک کننده اواپراتور قرار گرفته و موجب افزایش سرعت تقطیر می گردد، و همین امر موجب تبدیل قطرات آب سرد می شود. سپس هوای سرد از بین کویل های کندانسور عبور کرده، و گرما بازیابی می شود هوای گرم شده و هوای محیط با رطوبت کمتر باز می گردد. از رطوبت گیر ها میتوان علاوه بر استخر، در رختکن ها، تجهیزات الکترونیکی، مجموعه های ورزشی، اتاق های رختکن، مراکز ذخیره سازی، انبارها مورد استفاده قرار داد. همانطور که اشاره شد دستگاه های رطوبت گیر در دو مدل ثابت و پرتابل طراحی و ساخته شده اند. مدل های پرتابل همانطور که از نامشان پیداست قابل جابه جایی هستند و میتوان در هر نقطه از استخر آنها را قرار داد. مدل های ثابت نیز حین اجرا و ساخت استخر در جای مشخص نصب می گردد. 

پنهان کن
بیشتر
رطوبت گیر رطوبت گیر استخر | قیمت و خرید انواع رطوبت گیر - دماپویا