رادیاتور پره ای آلومینیومی

رادیاتور پره ای آلومینیومی

21 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید قیمت رادیاتور پره ای آلومینیومی و اطلاعات فروش ، مشخصات انواع رادیاتور آلومینیومی و خرید آنلاین و بهترین برند پره ای همراه با گارانتی و تصاویر بلوک های 5 پره ، 7 پره ، و 10 پره و روش محاسبه ظرفیت رادیاتور پره ای آلومینیومی ، با نصب آسان ، با مقاومت و استحکام بالا در برند های ایران رادیاتور ، گرم ایران ، ای...

با مطالعه مطالب زیر می توانید قیمت رادیاتور پره ای آلومینیومی و اطلاعات فروش ، مشخصات انواع رادیاتور آلومینیومی و خرید آنلاین و بهترین برند پره ای همراه با گارانتی و تصاویر بلوک های 5 پره ، 7 پره ، و 10 پره و روش محاسبه ظرفیت رادیاتور پره ای آلومینیومی ، با نصب آسان ، با مقاومت و استحکام بالا در برند های ایران رادیاتور ، گرم ایران ، ایران نوین و بوتان را مشاهده و بررسی نمایید .

آنچه باید درباره انتخاب و خرید رادیاتور پره ای آلومینیومی با گارانتی معتبر بدانیم

یکی از روش های ایجاد گرما در محیط های مختلف نظیر آپارتمان ها ، ادارات ، فروشگاه ها استفاده از رادیاتور های گرمایشی می باشد . رادیاتور از طریق تابش و جا به جایی گرما را به محیط انتقال می دهد ، اساس کار رادیاتور ها به این صورت است که آب ناقل حرارت در شوفاژ ها می باشد توسط یک سیستم حرارت مرکزی مانند موتور خانه ، پکیج گرمایشی ، بویلر گرم شده و از طریق لوله کشی به رادیاتور میرسد و به این طریق به محیط گرما می دهد. رادیاتور پره ای آلومینیومی نوع اول رادیاتورهای گرمایشی می باشند ، این نوع رادیاتور به صورت پره ای ساخته شده که جنس پره های آن آلومینیوم است به همین دلیل دارای وزن سبک تری نسبت به شوفاژهای دیگر بوده و هر کدام از پره ها دارای توان حرارتی می باشند به تعداد چند پره رادیاتور آلومینیومی بلوک گویند ، این نوع شوفاژ های گرمایشی دارای طول عمر بالا و مقاوم در برابر زنگ زدگی و خوردگی می باشند .

چگونه برند مناسب رادیاتور پره ای آلومینیومی را انتخاب نماییم

امروزه بسیاری از شرکت ها شوفاژ با برند های متنوع و سطح کیفیت متفاوت در بازار تولید شده و به بازار عرضه می نمایند . برای انتخاب رادیاتور پره ای آلومینیومی باید به موقعیت جغرافیایی ، محل نصب ، متراژ محل مورد نظر، میزان گرمادهی شوفاژ و همچنین تعداد پره ها و عرض آنها توجه نمود هرچه عرض پره ها بیشتر باشد گرما و حرارت بیشتری به محیط انتقال می دهند . برای خرید برند مناسب رادیاتور پره ای علاوه بر برند شرکت سازنده باید به گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت تولید کننده رادیاتور توجه نمود . این محصولات در برندهای مختلف از قبیل رادیاتور آلومینیومی ایران رادیاتور، بوتان، ایرتورپن، گرم ایران، ایران نوین تولید و در بازار موجود می باشند. باید توجه داشت که مارک های معروف نیز به صورت تقلبی با کیفیت پایین تر و بدون گارانتی در بازار عرضه می شوند، شما مشتریان عزیز می توانید رادیاتور پره ای آلومینیومی با گارانتی اصلی از وب سایت دما پویا خریدداری نمایید همچنین برای مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرد و از صحت کالای مورد نظر با خبر شوید .

ساختار رادیاتور پره ای آلومینیومی

رادیاتور پره ای آلومینیومی به سه روش تمام دایکاست ، اکسترود ، دایکاست - اکسترود تولید می شوند . در روش دایکاست ، هر پره از شوفاژ به صورت یکپارچه در قالب دایکاست تولید و بهم متصل می شوند و به صورت بلوک های 5 پره ، 7 پره و 10 پره در بسته بندی قرار می گیرند و در هنگام نصب رادیاتور آلومینیومی می توان به تعداد پره ها اضافه یا کم نمود اما در روش اکسترود تعداد پره ها ثابت و غیر قابل تغییر می باشند در رادیاتورهای آلومینیومی دایکاست اکسترود روش تولید تلفیقی از هر دو روش فوق می باشد ، به این ترتیب که قسمت بالا و پایین هر پره به روش دایکاست تولید می شود و قسمت وسط هر پره به روش اکسترود و سپس قطعه بالا ، وسط و پایین به هم متصل می شوند.

مزایای استفاده از رادیاتور پره ای آلومینیومی

آلومینیوم قابل بازیافت بوده به همین دلیل رادیاتور پره ای سازگار با محیط و هچنین سبک می باشد در صورت آسیب دیدن یا سوراخ شدن هر کدام از پره ها میتوان آنها را تعویض نمود همچنین می توان به تعداد آنها با توجه به موقعیت نصب کم یا اضافه نمود  ، رادیاتور پره ای دارای ظاهری زیبا بوده و بدنه آن از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار است رادیاتور پره ای سطح تبادل حرارت بیشتری با هوای اطراف دارد و گرمای بیشتری به محیط میدهد . این نوع رادیاتور ها برای نصب در محیط هایی که رطوبت دارند مناسب تر می باشد .

نصب و لوازم مورد نیاز رادیاتور پره ای آلومینیومی

شرایط نصب رادیاتور پره ای آلومینیومی که باید به آن توجه نمود این است که برای چرخش بهتر هوا و بازدهی شوفاژ ، اطراف آن باز باشد و در فاصله ی 5 سانتی متری از دیوار و 10 سانتی متری از کف اتاق نصب شوند و نکته ی دیگر که باید به آن توجه نمود اینکه از طریق جداره ها قبیل کف ، سقف ، درز پنجره ها تلفات حرارتی صورت می گیرد برای کاهش اتلاف انرژی و حرارت بهتر است رادیاتور آلومینیومی را زیر پنجره نصب نمایید تا مقداري از حرارت رادياتور صرف تلفات پنجره و جدارها شود ، پره های رادیاتور آلومینیومی در دو سایز 6 و 8 سانتی متری تولید می شوند و هرچه عرض پره بیشتر باشد رادیاتور از لحاظ ظاهری شکیل تر خواهد بود . برای افزایش عمر رادیاتور آلومینیومی بهتر از شیر هواگیری اتوماتیک استفاده کنید تا عمل هواگیری به راحتی انجام شود . 

رادیاتور-پره-ای-آلومینیومی

روش محاسبه و انتخاب رادیاتور پره ای آلومینیومی بر اساس متراژ فضای مورد نظر

در رادیاتور آلومینیومی هر پره توان حرارتی مشخصی دارد ، برای محاسبه تعداد پره های رادیاتور پره ای آلومینیومی ایده آل با ظرفیت مناسب برای محل مورد نظر باید متراژ ساختمان ، شرایط جغرافیایی منطقه در نظر گرفته شود . برای محاسبه تعداد پره های رادیاتور آلومینیومی با توجه به موقعیت جغرافیایی ، متراژ واحد مسکونی را در میزان بار حرارتی ( متر مربع بر ساعت ) ضرب میکنیم . میزان بار حراراتی برای هر متر مربع در مناطق معتدل 95 و برای مناطق سرد سیر 110 ، و به طور میانگین برای هر پره 8 سانتی متری 130 کیلوکالری توان حرارتی در نظر گرفته شده است . در جدول زیر تعداد پره های مورد نیاز با متراژ محیط مورد نظر در منطقه ی سردسیر محاسبه شده است .

رادیاتور پره ای آلومینیومی مورد نیازمتراژ محیط مورد نظر

رادیاتور 7 پره ای

فضای 10 متر

رادیاتور 12 پره ای

فضای 15 متر

رادیاتور 15 پره ای

فضای 20 متر

رادیاتور 20 پره ای

فضای 25 متر

دو عدد رادیاتور 15 پره ای

فضای 40 متر

سه عدد رادیاتور 15 پره ای

فضای 60 متر

چهار عدد رادیاتور 15 پره ای

فضای 80 متر
پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 21 از 21 مورد

فیلتر توسط :

مدت گارانتی
کشور سازنده
جنس رادیاتور
نوع رادیاتور