رادیاتور برقی VOX

3 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش رادیاتور ووکس خرید آنلاین ، گارانتی اصلی و بهترین قیمت نمایندگی رادیاتور برقی ووکس همراه با تصاویر در مدل پرتابل و در سایزها و بلوک های 9 پره ، 11 پره و 13 پره قابل حمل و کوچک ، بدون نیاز به لوله کشی ، سیستم قطع اتوماتیک ، کنترل از راه دور و قدرت گرمایش 1900 وات ، 2400 وات و 2700 وات را مشاهده و بررس...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش رادیاتور ووکس خرید آنلاین ، گارانتی اصلی و بهترین قیمت نمایندگی رادیاتور برقی ووکس همراه با تصاویر در مدل پرتابل و در سایزها و بلوک های 9 پره ، 11 پره و 13 پره قابل حمل و کوچک ، بدون نیاز به لوله کشی ، سیستم قطع اتوماتیک ، کنترل از راه دور و قدرت گرمایش 1900 وات ، 2400 وات و 2700 وات را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده رادیاتور ووکس

رادیاتور ووکس وسیله ای فلزی یا نیمه فلزی است که همواره به عنوان یک منبع حرارتی بوده و برای گرما کردن محیط استفاده می شود به این صورت که گرما را از طریق تابش و جابه جایی به هوای داخل منتقل می کنند. رادیاتور ووکس برای گرم کردن محیط از انتقال گرمای آب داخل مخزن خود استفاده می کند که از طریق پکیج گرمایشی و یا بویلر و موتورخانه به رادیاتور منتقل می شود . قدرت رادیاتور 9 پره ووکس 1900 وات ، 11 پره 2400 وات و همینطور 13 پره با قدرت 2700 می باشد. برق مصرفی رادیاتور ووکس 220 ولت می باشد. 

رادیاتور شرکت ووکس فقط شامل رادیاتور برقی می باشد که در ادامه به آن می پردازیم

رادیاتور برقی ووکس

رادیاتور برقی ووکس که به آن شوفاژ برقی ووکس هم گفته می شود نوعی بخاری به حساب می آید  که المنت های درون آن باعث گرم شدن محیط می شود و بجای استفاده از آب از روغن استفاده می شود که روغن آن هم نیاز نمی باشد تعویض گردد. عدم آلودگی محیط ، هزینه راه اندازی بسیار پایین ، بدون نیاز به لوله کشی ، وصل کردن و قطع کردن سریع آن ، قابل حمل بودن آن ، جمع کردن آن در فصل گرما و در نتیجه زیبایی آن و عدم نیاز به فضای زیاد از مزایای مهم استفاده از رادیاتور گرمایشی برقی می باشد.

رادیاتور ووکس

گارانتی و خدمات پس از فروش رادیاتور ووکس

رادیاتور ووکس دارای یکسال گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت ووکس می باشند.

ووکس

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های رادیاتور برقی VOX ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 3 از 3 مورد

فیلتر توسط :

سازنده