رادیاتور برقی شارک

4 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش رادیاتور شارک و خرید آنلاین ،گارانتی اصلی و بهترین قیمت نمایندگی رادیاتور برقی شارک همراه با تصاویر در مدل پرتابل در مدل های در بلوک های 9 پره ، 11 پره ، 13  پره و 15 پره قابل حمل و کوچک ، سیستم قطع اتوماتیک ، کنترل از راه دور و دمای قابل تنظیم 18 تا 30 درجه سانتی گراد ، ایمنی بالا را مشاهده و بررسی ...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش رادیاتور شارک و خرید آنلاین ،گارانتی اصلی و بهترین قیمت نمایندگی رادیاتور برقی شارک همراه با تصاویر در مدل پرتابل در مدل های در بلوک های 9 پره ، 11 پره ، 13  پره و 15 پره قابل حمل و کوچک ، سیستم قطع اتوماتیک ، کنترل از راه دور و دمای قابل تنظیم 18 تا 30 درجه سانتی گراد ، ایمنی بالا را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده رادیاتور برقی شارک

شرکت شارک رادیاتورهای برقی خود را در چین تولید می کند. رادیاتور برقی شارک وسیله ای فلزی یا نیمه فلزی است که همواره به عنوان یک منبع حرارتی بوده و برای گرما کردن محیط استفاده می شود به این صورت که گرما را از طریق تابش و جابه جایی به هوای داخل منتقل می کنند. رادیاتور شارک برای گرم کردن محیط از انتقال گرمای آب داخل مخزن خود استفاده می کند که از طریق پکیج گرمایشی و یا بویلر و موتورخانه به رادیاتور منتقل می شود . ایمنی بالاتر نسبت به بخاری های گازی و مصرف پایین برق از مزیت های رادیاتور گرمایشی برقی شارک می باشد

رادیاتور شرکت شارک فقط شامل رادیاتور برقی می باشد که در ادامه به آن می پردازیم

رادیاتور برقی شارک 

رادیاتور برقی شارک یا همان شوفاژ برقی همانند سایر رادیاتور های برقی برای گرم کردن محیط از المنت های درون خود استفاده می کند و و بر خلاف رادیاتور های معمولی از روغن به جای آب استفاده می شود . عدم آلودگی محیط ، راه اندازی بسیار کم هزینه ، بدون نیاز به لوله کشی ، قطع و وصل کردن سریع ، قابل حمل بودن آن ، قابلیت جمع آوری در فصل گرما و عدم نیاز به فضای زیاد از مزایای مهم استفاده از رادیاتور برقی شارک می باشد.

رادیاتور شارک

گارانتی و خدمات پس از فروش رادیاتور شارک

رادیاتورهای برقی شارک دارای 12 ماه گارانتی و 3 سال خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

شارک

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های رادیاتور برقی شارک ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 4 از 4 مورد

فیلتر توسط :

سازنده