رادیاتور ایران رادیاتور

رادیاتور ایران رادیاتور

17 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش رادیاتور ایران رادیاتور و خرید آنلاین ،گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی رادیاتور ایران رادیاتور همراه با تصاویر در مدل های پنلی فولادی به صورت 100 ، 120 ، 140 و 180 سانت و آلومینیومی پره ای به صورت 5 ، 7 و 10 پره ، اکو ، سولار ، کال ، ترمو ، ماکسی ، دوال و درای با تميز کردن و نظافت آسان ر...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش رادیاتور ایران رادیاتور و خرید آنلاین ،گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی رادیاتور ایران رادیاتور همراه با تصاویر در مدل های پنلی فولادی به صورت 100 ، 120 ، 140 و 180 سانت و آلومینیومی پره ای به صورت 5 ، 7 و 10 پره ، اکو ، سولار ، کال ، ترمو ، ماکسی ، دوال و درای با تميز کردن و نظافت آسان را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه رادیاتور ایران رادیاتور - IRAN RADIATOR

 از افتخارات شرکت ایران رادیاتور می توان به بزرگترین تولید کننده رادیاتور گرمایشی در خاورمیانه و یکی از سه شرکت برتر تولید کننده رادیاتور گرمایشی در سطح جهان نام برد. مدل های رادیاتور ایران رادیاتور شامل رادیاتور پنلی فولادی و رادیاتور آلومینیومی پره ای می باشد. این محصولات طبق جدیدترین استاندارد های روز با بالاترین کیفیت و بیشترین بازدهی تولید می گردد. این رادیاتور ها در ابعاد متفاوت جهت گرمایش محیط در مکان های تجاری، ادرادی، خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. شما با خرید این محصولات گرما و هوای مطبوع را در محیط مورد نظر ایجاد می نمایید. رادیاتور های ایران رادیاتور با گارانتی اصلی در وب سایت دماپویا موجود می باشد در ادامه به خصوصیات هریک همراه با تصاویر پرداخته ایم.

رادیاتور پنلی فولادی ایران رادیاتور

مراحل تولید رادیاتور پنلی فولادی ایران رادیاتور شامل ورقکاری ، جوشکاری ، پوشش دهی با رنگ و کنترل کیفیت می باشد . رادیاتور های پنلی فولادی ایران رادیاتور شامل پره ای و پنلی می باشد. از مزایای رادياتور پنلی فولادی می توان به تميز کردن و نظافت آسان ، زيبايی و شکيل بودن ، وزن پايين تر نسبت به ساير رادياتور ها می باشد .

رادیاتور فولادی

رادیاتور آلومینیومی پره ای ایران رادیاتور

رادياتور آلومينيومی پره ای ایران رادیاتور برای انتقال گرما در مصارف متفاوتی استفاده می شود . يکی از پرکاربردترين مصارف آن در سيستم های گرمايشی شوفاژ منازل و اماکن می باشد .آلومينيوم چهارمين فلز رسانايی است که در طبيعت يافت می شود . رادياتور های آلومينيومی پره ای ایران  رادیاتور سبکتر ، زيباتر و قيمت مناسبی دارند و همچنین می توان خارج از کارخانه به آن پره اضافه نمود.

رادیاتور آلومینیومی

گارانتی و خدمات پس از فروش رادیاتور ایران رادیاتور

رادیاتورهای پنلی فولادی و آلومینیومی پره ای ایران رادیاتور دارای 10 سال گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

ارم ایران رادیاتور

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های رادیاتور ایران رادیاتور ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 17 از 17 مورد

فیلتر توسط :

مدت گارانتی
کشور سازنده
جنس رادیاتور
نوع رادیاتور