رادیاتور ایران رادیاتور

17 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش رادیاتور ایران رادیاتور و خرید آنلاین ،گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی رادیاتور ایران رادیاتور همراه با تصاویر در مدل های پنلی فولادی به صورت 100 ، 120 ، 140 و 180 سانت و آلومینیومی پره ای به صورت 5 ، 7 و 10 پره ، اکو ، سولار ، کال ، ترمو ، ماکسی ، دوال و درای با تميز کردن و نظافت آسان ر...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش رادیاتور ایران رادیاتور و خرید آنلاین ،گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی رادیاتور ایران رادیاتور همراه با تصاویر در مدل های پنلی فولادی به صورت 100 ، 120 ، 140 و 180 سانت و آلومینیومی پره ای به صورت 5 ، 7 و 10 پره ، اکو ، سولار ، کال ، ترمو ، ماکسی ، دوال و درای با تميز کردن و نظافت آسان را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده رادیاتور ایران رادیاتور

گروه صنعتی ایران رادیاتور با مدیریت نادر شکیب درسال 1982 میلادی ، 1358 هجری شمسی شروع به فعالیت در زمینه انواع رادیاتورهای آلومینیومی و پنلی فولادی نموده است. اين شرکت اولين دارنده استاندارد جهت صادرات محصولات خود در ايران می باشد. کارخانه ايران رادياتور واقع در رشت می باشد و دفتر مرکزی آن در تهران فعاليت دارند. این شرکت درسال 1359 اولین رادیاتور آلومینیومی پره ای را وارد بازار گردید و همچنین درسال 1393 رادیاتورهای پنلی فولادی را تولید کرده است . از افتخارات شرکت ایران رادیاتور می توان به بزرگترین تولید کننده رادیاتور گرمایشی در خاورمیانه و یکی از سه شرکت برتر تولید کننده رادیاتور گرمایشی در سطح جهان نام برد. مدل های رادیاتور ایران رادیاتور شامل رادیاتور پنلی فولادی و رادیاتور آلومینیومی پره ای می باشد.

انواع رادیاتورهای شرکت ایران رادیاتور شامل موارد زیر می باشد

رادیاتور پنلی فولادی ایران رادیاتور

مراحل تولید رادیاتور پنلی فولادی ایران رادیاتور شامل ورقکاری ، جوشکاری ، پوشش دهی با رنگ و کنترل کیفیت می باشد . رادیاتور های پنلی فولادی ایران رادیاتور شامل پره ای و پنلی می باشد. از مزایای رادياتور پنلی فولادی می توان به تميز کردن و نظافت آسان ، زيبايی و شکيل بودن ، وزن پايين تر نسبت به ساير رادياتور ها می باشد .

رادیاتور فولادی

رادیاتور آلومینیومی پره ای ایران رادیاتور

رادياتور آلومينيومی پره ای ایران رادیاتور برای انتقال گرما در مصارف متفاوتی استفاده می شود . يکی از پرکاربردترين مصارف آن در سيستم های گرمايشی شوفاژ منازل و اماکن می باشد .آلومينيوم چهارمين فلز رسانايی است که در طبيعت يافت می شود . رادياتور های آلومينيومی پره ای ایران  رادیاتور سبکتر ، زيباتر و قيمت مناسبی دارند و همچنین می توان خارج از کارخانه به آن پره اضافه نمود.

رادیاتور آلومینیومی

گارانتی و خدمات پس از فروش رادیاتور ایران رادیاتور

رادیاتورهای پنلی فولادی و آلومینیومی پره ای ایران رادیاتور دارای 10 سال گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

ارم ایران رادیاتور

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های رادیاتور ایران رادیاتور ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 17 از 17 مورد

فیلتر توسط :