دیگ فولادی

4 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین بویلر دیگ فولادی و مشخصات فنی این محصولات، قیمت مناسب در ظرفیت حرارتی مختلف و همچنین اطلاعات فروش دیگ آبگرم فولادی، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با نیاز با توجه به برند های موجود از قبیل آب بند، دابو صنعت، ساحل صنعت با بالاترین سطح کیفیت همراه با گارانتی اصلی و خدمات پس از فروش را در وبسایت دماپو...

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین بویلر دیگ فولادی و مشخصات فنی این محصولات، قیمت مناسب در ظرفیت حرارتی مختلف و همچنین اطلاعات فروش دیگ آبگرم فولادی، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با نیاز با توجه به برند های موجود از قبیل آب بند، دابو صنعت، ساحل صنعت با بالاترین سطح کیفیت همراه با گارانتی اصلی و خدمات پس از فروش را در وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه دیگ فولادی

دیگ فولادی همانطور که از نامش پیداست از ورق و لوله های فولادی تهیه شده است. دیگ های فولادی در کارخانه و توسط دستگاه به صورت یکپارچه ساخته می شوند. این سری از دیگ آبگرم در دو نوع آب درلوله یا واتر تیوب، و آتش در لوله یا فایر تیوب موجود می باشند. این دو مدل بویلر آبگرم با یک هدف یعنی تامین آبگرم مورد نیاز مدار گرمایشی فعالیت دارند اما دارای تفاوت های ساختاری مختص به خود می باشند. قابل ذکر است که بویلر آبگرم فولادی به دلیل نوع آلیاژ بکار رفته در بدنه ی آن از مقاومت بالاتری در برابر شوک حرارتی بالا و نیز فشارهای خیلی بالا را دارا می باشد. همچنین این سری از دیگ آبگرم با هر نوع سوخت قابلیت عملکرد بدون محدودیت را دارند. بویلر آبگرم فولادی در ظرفیت های بالا و نامحدود تهیه می شوند که به طور عمده در پروژه های بزرگ، مجتمع های مسکونی کارایی موثری دارند. همانطور که اشاره شد بدنه ی این نوع دیگ آبگرم از فولاد تهیه شده که این آلیاژ دارای وزن سنگین تر در عین حال بازدهی و حرارت دهی مطلوبتری می باشد. 

شاید واژه ی پاس دیگ فولادی برایتان آشنا باشد و اما مفهوم آن چیست. پاس در دیگ آبگرم فولادی به معنی عبور و جابه جایی آب در بویلر آبگرم می باشد. هر بار که شعله طول دیگ را طی می کند یک پاس گویند، لوله های پاس دوم به آنهایی گفته می شود که گازهای حاصل از احتراق بعد از خارج شدن از کوره به جلو هدایت می شوند. دیگ آبگرم فولادی در مدل های تک پاس، دو پاس، سه پاس، دیگ آبگرم برگشتی تقسیم می شوند. در ادامه به اجزای دیگ های فولادی همچنین ساختار بویلر آبگرم فولادی واتر تیوب و فایر تیوب اشاره خواهیم داشت. از برندهای مطرح و معتبر بازار که از قدرت حرارت دهی بالا و سطح کیفیت مطلوبی برخوردار هستند می توان به دیگ ساحل صنعت اشاره داشت که مطابق جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا طراحی و ساخته شده است. 

انواع دیگ فولادی 

دیگ آبگرم فولادی از اجزایی شامل بدنه دیگ، لوله ها، صفحات نگهدارنده لوله ها، کوره دیگ، اتصالات لوله رفت و برگشت، اتصال لوله انبساط، شیر اطمینان و شیر تخلیه، دریچه های بازرسی، محفظه دود، درب های جلو و عقب، اتصال دودکش عایق و روکش، شاسی تشکیل شده است. 

دیگ فولادی لوله آتشی: همانطور که اشاره شد دیگ آبگرم فولادی از یک محفظه و تعدادی لوله ی فولادی تشکیل شده است. اگر درون لوله های دیگ فولادی گاز حاصل از احتراق، و درون محفظه یعنی اطراف لوله ها آب باشد به این نوع بویلر آبگرم فولادی لوله آتشی یا همان فایر تیوب گویند. از این مدل دیگ آبگرم متداول ترین نوع بویلر در صنعت تاسیسات ساختمان بشمار می آید.

دیگ فولادی لوله آبی: دیگ فولادی لوله آبی یا واتر تیوب در ظرفیت های بالا در پروژهای صنعتی کارایی دارند. این نوع دیگ آبگرم فولادی آبگرم نیز از محفظه و لوله های فولادی تهیه شده که درون لوله های آن آب درجریان بوده و اطراف آن یعنی داخل محفظه گازهای حاصل از احتراق در جریان است، وآب از این طریق گرمای لازم را دریافت می نماید.

دیگ فولادی دماپویا

پنهان کن
بیشتر
دیگ فولادی دیگ فولادی | قیمت و خرید انواع دیگ آبگرم فولادی - دماپویا
نمایش 1 - 4 از 4 مورد

فیلتر توسط :