دیگ شوفاژکار

دیگ شوفاژکار

6 محصول وجود دارد
دیگ شوفاژکار دیگ چدنی شوفاژکار | قیمت و خرید + مشخصات فنی - دماپویا
نمایش 1 - 6 از 6 مورد

خرید دیگ شوفاژکار و ویژگی های آن در یک نگاه

دیگ شوفاژکار (Chauffagkar) به عنوان یکی از پرکاربردترین نوع این سیستم ها بشمار می آید. از دیرباز یکی از روش های گرم کردن محیط و ایجاد هوایی مطبوع استفاده از سیستم گرمایش مرکزی بوده و تا به امروز نیز در اکثر سازه های ساختمانی این سیستم و تجهیزات بهره می برند. موتورخانه های مرکزی از اجزا و تجهیزات متفاوتی تشکیل شده اند که دیگ آبگرم یکی از مهمترین آنها می باشد. در حال حاضر شرکت های بسیاری در ساخت و طراحی دیگ آبگرم فعالیت دارند که هریک روش و شیوه ی تولیدی مختص به خود را دارا می باشد. گروه تولیدی شوفاژکار بیش از نیم قرن است که در تولید و طراحی سیستم های گرمایشی از جمله انواع دیگ فعالیت دارد، و با بهره مندی از جدیدترین فناوری های روز محصولاتی تحت لیسانس آلمان تولید و روانه بازار رقابت می نماید. این مدل دیگ آبگرم در مدل چدنی با راندمان و بازدهی بالا و ظاهری مدرن زیرنظر مدیران و مهندسین مجرب شوفاژکار تولید می گردد. این سری از دیگها در ظرفیت حرارت دهی 18000 الی 1300000 کیلوکالری بر ساعت ساخته از بهترین متریال مورد استفاده در پروژه های مسکونی، مصارف صنعتی عرضه می شوند. انواع دیگ های ذکر شده تحمل فشار 4،6 و 10 بار را داشته و در دمایی با حداکثر 105 درجه سانتی گراد قابلیت کارکرد و عملکرد مطلوبی دارا می باشد. در ادامه به ویژگی ها و مدل های دیگ چدنی همراه با تصاویر پرداخته ایم. تمامی مدل های دیگ شوفاژکار با گارانتی اصلی در وب سایت دماپویا موجود می باشد.

دیگ چدنی شوفاژکار

دیگ چدنی شوفاژکار از کنارهم قرار گرفتن تعداد مشخصی پره با توجه به ظرفیت حرارت دهی مورد نیاز مشتری تولید و ارائه می گردد. شرکت شوفاژکار به جهت توزیع مناسب آب در بین تمامی پره های و گردش آب با دمای یکسان از لوله آب پخش کن پلی آمیدی بهره می برد، تعداد پره های بکار رفته در دیگ مدل چدنی از تعداد 5 تا 20 پره متغییر می باشد و هرچه میزان پره ها بیشتر باشد ظرفیت حرارت دهی بویلر افزایش می یابد. چدن بکار رفته در این مدل از دیگ های آبگرم از نوع چدن آتش خوار تهیه شده که در برابر شوک حرارتی و همچنین خوردگی مقاومت بالایی دارند. این شرکت به جهت افزایش راندمان حرارتی و همچنین کاهش اتلاف وهدررفت انرژی از فین های متعددی در سطح داخلی محفظه بهره می برند. این سری از محصولات وظیفه ی تامین آبگرم مدار گرمایشی را به عهده دارد بنابراین به طور دائم آب سرد و گرم درون محفظه ی دیگ چدنی در حال چرخش است، بنابراین این شرکت برای محافظت از بدنه ی دیگ آبگرم از شاسی فلزی مقاوم در برابر انبساط و انقباض ناشی از تغییرات دما، همچنین از پوشش عایق مناسب جهت ایزوله کردن حرارت بکار گرفته اند. دیگ شوفاژکار چدنی از نوع پره عقب WET – BACK با راندمان و بازدهی بالا طراحی و ارائه می گردد.

دیگ چدنی شوفاژکار

گارانتی و خدمات پس از فروش دیگ شوفاژکار

تمامی مدل های دیگ شوفاژکار دارای 10 سال گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند که با بالاترین کیفیت در نمایندگی های فعال سراسر کشور قابل ارائه می باشند.

گارانتی شوفاژکار دماپویا

فیلتر توسط :

سازنده