دیگ شوفاژکار

30 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش دیگ شوفاژکار و خرید آنلاین ،گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی دیگ شوفاژکار همراه با تصاویر در مدل چدنی سوپر، سوپر هیت، توربو، سولار، استار به صورت 5 پره، 6 پره، 7 پره تا 13 پره، مصرف سوخت گازوییل و گاز طبیعی، مقاوم در برابر گرما و پوسیدگی با قابلیت افزایش توان حرارتی را مشاهده و بررسی نمای...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش دیگ شوفاژکار و خرید آنلاین ،گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی دیگ شوفاژکار همراه با تصاویر در مدل چدنی سوپر، سوپر هیت، توربو، سولار، استار به صورت 5 پره، 6 پره، 7 پره تا 13 پره، مصرف سوخت گازوییل و گاز طبیعی، مقاوم در برابر گرما و پوسیدگی با قابلیت افزایش توان حرارتی را مشاهده و بررسی نمایید .

مشخصات خرید هوشمندانه دیگ شوفاژکار - CHAUFFAGEKAR

 گروه تولیدی شوفاژ کار در زمینه تولید انواع سیستم گرمایشی فعالیت گسترده ای دارد. سهامداران شرکت با رویکرد تولید داخلی و بومی سازی دانش تأسیسات اقدام به تأسیس شرکت صنعتی شوفاژکار نمودند و ساخت بویلر و دیگ شوفاژکار را به تولیدات خود اضافه نمودند.. طراحی سه پاس جهت افزایش حداکثری راندمان، دارای سپر حرارتی جهت جلوگیری از برخورد شعله با پره ها، استفاده از چدن آتش خوار با ترکیبی جهت محافظت در برابر خوردگی و شوک حرارتی، لوله آب پخش کن به منظور توزیع مناسب آب در گردش دیگ، عایق کاری مناسب جهت به حداقل رساندن اتلاف انرژی طراحی پره با حداکثر تبادل حرارتی از طریق ایجاد فین در سطح، شاسی فلزی متناسب با انبساط و انقباض ناشی از تغییرات دما، طراحی بصورت تک پره های قابل مونتاژ در موتورخانه به منظور سهولت حمل و نقل، دارای چهار درب در جلوی دیگ جهت انجام سوریس های دوره ای، دارای درب مشعل گیر لولایی با قابلیت باز شدن به دو طرف ، سهولت سرویس و هزینه تعمیر و نگهداری پایین از مزیت های دیگ شوفاژکار می باشد. نوع سوخت مصرفی دیگ شوفاژکار گاز طبیعی یا گازوییل از جنس چدن می باشد که طبق استاندارد های موجود تولید و با بالاترین بازدهی عرضه می گردد. این محصولات با گارانتی اصلی در وب سایت دما پویا موجود می باشد. در ادامه به خصوصیات آنها همراه با تصاویر پرداخته ایم.

دیگ چدنی شوفاژکار

به دلیل گذر شعله و دود از سه پاس در روند احتراق با حداکثر انتقال حرارت ، پره عقب WET – BACK و خنک کاری بوسیه آب گردشی انجام می شود ، در کلیه پره ها گردش آب به صورت مناسب توزیع شده ، از اختلاف دما در تمام نقاط دیگ به واسطه وجود لوله آب پخش کن جلوگیری شده ، امکان تعبیه نخ نسوز ( یا خمیر درز گیری ) در فضای بین پره ها جهت دودبندی دیگ ، افزایش چشمگیر سطح حرارتی نسبت به دیگ های یکپارچه به جهت وجود فین های در سطح داخلی محفظه احتراق و پاس ها ، استفاده از چدن آتش خوار  مقاوم در برابر خوردگی و شوک حرارتی ،حداقل اتلاف حرارت بوسیله عایق روپوش ، سهولت حمل و نقل و مونتاژ در موتورخانه به جهت تک پره  بودن آن، سهولت سرویس و هزینه تعمیر و نگهداری پایین می باشد .

دیگ شوفاژکار

گارانتی و خدمات پس از فروش دیگ شوفاژکار

دیگ های چدنی شوفاژکار دارای 10 سال گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

شوفاژکار

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های دیگ شوفاژکار ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 24 از 30 مورد

فیلتر توسط :

سازنده