دیگ ساحل صنعت

دیگ ساحل صنعت

یک محصول وجود دارد.

خرید دیگ ساحل صنعت و ویژگی های آن در یک نگاه

بویلر و دیگ آبگرم یکی از ضروری ترین تجهیزات و وسایل در سیستم گرمایشی مرکزی بشمار می آید. آبگرم یکی از نیازهای ضروری و مورد نیاز سازه های ساختمانی می باشد. دیگ ساحل صنعت مخزن تحت فشاری است که در آن آب و آتش درحال تبادل اند. بویلر ها وظیفه ی تامین آبگرم مورد نیاز مدار گرمایشی ساختمان را به عهده دارند. در حال حاضر شرکت های داخلی و خارجی بسیاری در این زمینه فعالیت داشته و سالانه میلیون ها دیگ آبگرم را تولید و روانه بازار رقابت می کنند. گروه تولیدی ساحل صنعت یکی از سازنده های مطرح ایرانی است که طی سالهای متمادی مفتخر است با بهره مندی از خلق ایده و بکارگیری فناوری های روز دنیا دیگ آبگرم با بازدهی و راندمان بالا تولید و عرضه نماید. به واسطه ی کیفیت بسیار بالای دیگ ساحل صنعت علاوه بر بازار ایران با سایر کشورهای خاورمیانه نیز صادر می گردد. این شرکت در ساخت و طراحی دیگ ساحل صنعت بهترین متریال را بکار برده و میزان آلودگی زیست محیطی را به حداقل رسانده است. گروه صنعتی ساحل صنعت با توجه به نیاز بازار بویلر هایی با کارایی مطلوب در دو نوع دیگ آبگرم و دیگ آب داغ در ظرفیت حرارت دهی متنوع از نوع فولادی با طراحی و تکنولوژی مدرن تولید و در نمایندگی های فعال سراسر کشور ارائه می نماید. در ادامه به ویژگی های این مدل دیگ ساحل صنعت همراه با ویژگی های ساختاری و تولیدی اشاره خواهیم داشت. تمامی مدل های دیگ ساحل صنعت با گارانتی اصلی در وب سایت دماپویا موجود می باشند.

دیگ فولادی ساحل صنعت

دیگ فولادی ساحل صنعت مدل فولادی از نوع آبگرم و آب داغ در سیستم های گرمایش مرکزی نظیر مجتمع های مسکونی، تاسیسات بیمارستان، پروژه های ساختمانی جهت تامین آبگرم فوری با دمای یکنواخت کارایی دارند. این گروه تولیدی دیگ ساحل صنعت را در در ظرفیت 85000 تا 5000000 کالری با رعایت استانداردهای بین المللی تولید و ارائه می نماید. از ویژگی های دیگ ساحل صنعت اینست که توانایی کارکرد و عملکرد با مشعل های گازی،گازوئیلی و یا دوگانه سوز را دارا می باشند. همانطور که اشاره شد این نوع دیگ ها دارای بدنه ای جنس فولاد مقاوم در برابر زنگ زدگی و پوسیدگی هستند، که به واسطه ی آلیاژ بکار رفته در بدنه دارای راندمان و بازدهی بسیار بالایی می باشند. اگر در سیستم گرمایش مرکزی ساختمان از این مدل دیگ آبگرم بهره می برید لازم به ذکر است آب وردی به این مدل دیگ الزامیست که بدون املاح و سختی باشد، و به جهت جلوگیری از رسوب گیری بدنه و لوله های بکار رفته در دیگ ساحل صنعت بهتر است از دستگاه سختی گیر استفاده نمود. لوله های آتش خوار دیگ ساحل صنعت به صورت جوشکاری توسط الکترود 7018 به بدنه ی دیگ متصل شده اند. دیگ فولادی ساحل صنعت در مدل های شعله برگشتی دو پاس و سه پاس طراحی و تولید می شوند، همچنین گروه تولیدی ساحل صنعت به جهت دسترسی راحت کاربر و تکنسین متخصص برای انجام اموری از قبیل بازدید، سرویس دوره ای، و یا تعمیرات احتمالی از دریچه های Hand Hole در ساخت دیگ ساحل صنعت بهره برده است. گروه تولیدی ساحل صنعت جهت ایزوله حرارتی و همچنین افزایش بازدهی دیگ ساحل صنعت از عایق پشم سنگ و روکش ورق استنلس استیل در بدنه ی آن بکار می گیرد. همچنین فلنج های مصرفی در ساخت و طراحی دیگ فولادی ساحل صنعت از نوع استاندارد PN16 میباشد.

دیگ بخار ساحل صنعت

گارانتی و خدمات پس از فروش دیگ ساحل صنعت

تمامی مدل های دیگ ساحل صنعت دارای 3 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش این شرکت می باشند، که در نمایندگی های فعال سراسر کشور با بالاترین کیفیت ارائه می گردد.

garanty-sahel-sanat

فیلتر توسط :

سازنده