دیگ دابو صنعت

یک محصول وجود دارد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش دیگ دابو صنعت و خرید آنلاین ،گارانتی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی دابو صنعت همراه با تصاویر در مدل های فولادی ، آبگرم ، چگالشی ، نمک مذاب ، روغن داغ  و ظرفیت 40 تا 15000 کیلوگرم با استانداردهای DIN آلمان ، B.S انگلیس ، راندمان حرارتی و مقاومت بالا و کمترین افت فشار در محفظه احتراق را مشاهده و برر...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش دیگ دابو صنعت و خرید آنلاین ،گارانتی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی دابو صنعت همراه با تصاویر در مدل های فولادی ، آبگرم ، چگالشی ، نمک مذاب ، روغن داغ  و ظرفیت 40 تا 15000 کیلوگرم با استانداردهای DIN آلمان ، B.S انگلیس ، راندمان حرارتی و مقاومت بالا و کمترین افت فشار در محفظه احتراق را مشاهده و بررسی نمایید .

مشخصات خرید هوشمندانه دیگ دابو صنعت

شرکت دانش بنیان مخزن فولاد رافع با نام تجاری دابو صنعت در زمینه تولید سیستم های گرمایشی مانند دیگ دابو صنعت فعالیت گسترده ای دارد که این شرکت توانسته است با دقت نظر عالی و استفاده از کارشناسان و متخصصان خبره و کاربلد نسبت به تولید یکی از بهترین محصولات دیگ در کشور اقدام بکنند. تمامی محصولات دابو صنعت به لحاظ صرفه جویی در مصرف انرژی و همچنین ایجاد راندمان بالا نسبت به سایر دیگ های موجود در بازار دارای برتری های محسوس است همچنین لازم به ذکر است به لحاظ توجه به مسائل زیست محیطی و در نظر گرفتن استاندارد های گوناگون مانند DIN آلمان، B.S انگلیس، 4231 و 7911 ملی ایران تولید می گردند. شرکت دابو صنعت دارای انواع دیگ می باشد که شامل مواردی همچون دیگ فولادی دابو صنعت آب گرم سه پاس، دیگ فولادی دابو صنعت دو پاس کوره برگشتی، دیگ فولادی دابو صنعت سه پاس فایر باکس و دیگ فولادی دابو صنعت عمودی می باشد که از مزایای دیگ دابو صنعت می توان به سهولت تعمیر و نگهداری، امکان استفاده از هرگونه مشعل استاندارد، دارای کمترین افت فشار در محفظه احتراق، بالاترین کیفیت جوش و یکپارچگی، راندمان بالا حرارتی و مقاومت بالا در برابر شوک حرارتی اشاره کرد که این محصول را در کنار سایر مزایا مانند مصرف کم سوخت و انرژی به نسبت سایر دیگ های موجود و همچنین استفاده از جدیدترین مکانیزم های حرارتی ماننده بهره گیری از لوله های بیشتر آتش و آب در جهت بالابردن راندمان و توانایی دیگ اقدام کرده است که آن را به این لحاظ از بهترین محصولات قرار داده است. دیگ فولادی دابو صنعت در قسمت های تحت فشار از فولاد MN174 طبق استاندارد DIN 171155 و در نقاط غیر تحت فشار S232JR طبق استاندارد EN10025 استفاده می کند لوله های انتقال حرارت در دیگ دابو صنعت از جنس فولاد ST3508 طبق استاندارد DIN17175 طراحی و ساخته می شوند. دیگ دابو صنعت در مدل دیگ فولادی با ظرفیت های متفاوت تولید می شود. این محصولات در وب سایت دما پویا با گارانتی اصلی موجود می باشد. در ادامه همراه با تصویر به آن پرداخته ایم.

دیگ فولادی دابو صنعت 

دیگ فولادی دابو صنعت به عنوان یکی از مجموعه محصولات تامین گرمایش، شرکت مخزن فولاد رافع می باشد که جنس آن از ورق و لوله فولادی آلیاژی آتشخوار تولید می گردد. این دیگ ها در ظرفیت های ۳۱٫۷۵۰ تا ۵۰ کیلوگرم بر ساعت (kg/hr) و با فشارهای کاری ۲۵-۳ بار (bar) ساخته می شوند. طراحی دیگ ها از نوع فایرتیوب، فولادی، افقی، سه پاس و وت بک بوده که قابلیت کار با سوخت های مختلف مانند گاز، گازوئیل، مازوت و سوخت های جامد را دارا می باشند. فاکتورهایی مانند مصرف بهینه و راندمان بالا، سهولت تعمیر و نگهداری، کم حجم بودن و استحکام بالا از ویژگی های ممتاز دیگ فولادی دابو صنعت می باشند. همچنین به جرات می توان گفت که طراحی و تولید این محصولات بر اساس استانداردهای اروپا انجام گرفته است که به همین لحاظ امکان استفاده از هرگونه مشعل استاندارد جهت ایجاد گرمایش در درون بویلر را برای آن امکان پذیر کرده است این دیگ دارای کمترین افت فشار در محفظه احتراق، بالاترین کیفیت جوش و یکپارچگی این مهم است و همچنین راندمان بالای حرارتی تا 92درصد مقاومت بالا در برابر شوک حرارتی برای فشار و دبی کم تا زياد کاربرد دارند در این سیستم انتقال حرارت توسط سیال آب انجام می شود برای اینکه بتوان انتقال انرژی حرارتی را از سوخت مشتعل شده به محیط مورد نظر انجام می شود. قابلیت تحمل شوک های حرارتی، طول عمربالای این دیگه ها، ظرفیت نا محدود و قابلیت تطابق با هر نوع سوخت از مزیت های این نوع دیگ می باشد. دیگ فولادی دابو صنعت با رعایت استاندارد های گوناگون مانند استانداردهای EN12953، BS2790 اروپا و ISIR4231، ISIR7911 ملی ایران طراحی و ساخته می شوند که آن را می توان مزیت بسیار مهمی برای این محصول دانست . همچنین تمامی مراحل تولید این دیگ ها توسط موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و همچنین شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران تحت نظارت و بازرسی دقیق قرار می گیرند. فولاد مصرفی در ساخت مناطق تحت فشار از جنس DIN17155-17mn4 و غیر تحت فشار از جنس EN10025-S235JR و لوله های انتقال حرارت از جنس DIN17175-ST35.8 می باشد که از معتبرترین تامین کنندگان اروپایی تهیه شده و مورد استفاده قرار می گیرد که استفاده از این قطعات با کیفیت در کنار بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی ها و دانش بروز آن را تبدیل به یکی از برترین دیگ های موجود در ایران کرده است.

دابو صنعت

گارانتی و خدمات پس از فروش دیگ دابو صنعت

دیگ های فولادی دابو صنعت دارای 7 سال گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

garanty-dabo-sanat

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های دیگ دابو صنعت ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر

فیلتر توسط :

سازنده