دیگ دابو صنعت

دیگ دابو صنعت

یک محصول وجود دارد.

خرید دیگ دابو صنعت و ویژگی های آن در یک نگاه

شرکت دانش بنیان مخزن فولاد رافع با نام تجاری دابو صنعت در زمینه تولید سیستم های گرمایشی مانند دیگ دابو صنعت فعالیت گسترده ای دارد که این شرکت توانسته است با دقت نظر عالی و استفاده از کارشناسان و متخصصان خبره و کاربلد نسبت به تولید یکی از بهترین محصولات دیگ در کشور اقدام بکنند. تمامی محصولات دابو صنعت به لحاظ صرفه جویی در مصرف انرژی و همچنین ایجاد راندمان بالا نسبت به سایر دیگ های موجود در بازار دارای برتری های محسوس است همچنین لازم به ذکر است به لحاظ توجه به مسائل زیست محیطی و در نظر گرفتن استاندارد های گوناگون مانند DIN آلمان، B.S انگلیس، 4231 و 7911 ملی ایران تولید می گردند. این گروه تولیدی دارای انواع دیگ می باشد که شامل مواردی همچون دیگ دابو صنعت فولادی، آب گرم سه پاس، دو پاس کوره برگشتی، سه پاس فایر باکس ، عمودی می باشد که از مزایای دیگ دابو صنعت می توان به سهولت تعمیر و نگهداری، امکان استفاده از هرگونه مشعل استاندارد، دارای کمترین افت فشار در محفظه احتراق، بالاترین کیفیت جوش و یکپارچگی، راندمان بالا حرارتی و مقاومت بالا در برابر شوک حرارتی اشاره کرد که این محصول را در کنار سایر مزایا مانند مصرف کم سوخت و انرژی به نسبت سایر دیگ های موجود و همچنین استفاده از جدیدترین مکانیزم های حرارتی ماننده بهره گیری از لوله های بیشتر آتش و آب در جهت بالابردن راندمان و توانایی دیگ دابو صنعت اقدام کرده است که آن را به این لحاظ از بهترین محصولات قرار داده است. دیگ دابو صنعت مدل فولادی در قسمت های تحت فشار از فولاد MN174 طبق استاندارد DIN 171155 و در نقاط غیر تحت فشار S232JR طبق استاندارد EN10025 استفاده می کند لوله های انتقال حرارت در دیگ دابو صنعت از جنس فولاد ST3508 طبق استاندارد DIN17175 طراحی و ساخته می شوند. دیگ دابو صنعت در مدل دیگ فولادی با ظرفیت های متفاوت تولید می شود. دیگ دابو صنعت در وبسایت دما پویا با گارانتی اصلی موجود می باشد، در ادامه به ویژگی های این محصولات همراه با تصویر به آن پرداخته ایم.

دیگ فولادی دابو صنعت

دیگ فولادی دابو صنعت به عنوان یکی از مجموعه محصولات تامین گرمایش، شرکت مخزن فولاد رافع می باشد که جنس آن از ورق و لوله فولادی آلیاژی آتشخوار تولید می گردد. دیگ دابو صنعت مدل فولادی در ظرفیت های ۳۱٫۷۵۰ تا ۵۰ کیلوگرم بر ساعت (kg/hr) و با فشارهای کاری ۲۵-۳ بار (bar) ساخته می شوند. طراحی دیگ دابو صنعت از نوع فایرتیوب، فولادی، افقی، سه پاس و وت بک بوده که قابلیت کار با سوخت های مختلف مانند گاز، گازوئیل، مازوت و سوخت های جامد را دارا می باشند. فاکتورهایی مانند مصرف بهینه و راندمان بالا، سهولت تعمیر و نگهداری، کم حجم بودن و استحکام بالا از ویژگی های ممتاز دیگ دابو صنعت می باشند. همچنین به جرات می توان گفت که طراحی و تولید این محصولات بر اساس استانداردهای اروپا انجام گرفته است که به همین لحاظ امکان استفاده از هرگونه مشعل استاندارد جهت ایجاد گرمایش در درون دیگ دابو صنعت را برای آن امکان پذیر کرده است این دیگ دارای کمترین افت فشار در محفظه احتراق، بالاترین کیفیت جوش و یکپارچگی این مهم است و همچنین راندمان بالای حرارتی تا 92درصد مقاومت بالا در برابر شوک حرارتی برای فشار و دبی کم تا زياد کاربرد دارند در دیگ دابو صنعت انتقال حرارت توسط سیال آب انجام می شود برای اینکه بتوان انتقال انرژی حرارتی را از سوخت مشتعل شده به محیط مورد نظر انجام می شود.

قابلیت تحمل شوک های حرارتی، طول عمربالای این دیگه ها، ظرفیت نا محدود و قابلیت تطابق با هر نوع سوخت از مزیت های این نوع دیگ می باشد. دیگ فولادی دابو صنعت با رعایت استاندارد های گوناگون مانند استانداردهای EN12953، BS2790 اروپا و ISIR4231، ISIR7911 ملی ایران طراحی و ساخته می شوند که آن را می توان مزیت بسیار مهمی برای این محصول دانست. همچنین تمامی مراحل تولید دیگ دابو صنعت توسط موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و همچنین شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران تحت نظارت و بازرسی دقیق قرار می گیرند. فولاد مصرفی در ساخت مناطق تحت فشار از جنس DIN17155-17mn4 و غیر تحت فشار از جنس EN10025-S235JR و لوله های انتقال حرارت از جنس DIN17175-ST35.8 می باشد که از معتبرترین تامین کنندگان اروپایی تهیه شده و در ساخت دیگ دابو صنعت مدل فولادی مورد استفاده قرار می گیرد که استفاده از این قطعات با کیفیت در کنار بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی ها و دانش بروز آن را تبدیل به یکی از برترین دیگ های موجود در ایران کرده است.

دیگ دابو صنعت

گارانتی و خدمات پس از فروش دیگ دابو صنعت

دیگ دابو صنعت مدل فولادی دارای 7 سال گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

garanty-dabo-sanat

فیلتر توسط :

سازنده