دیگ دابو صنعت

یک محصول وجود دارد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش دیگ دابو صنعت و خرید آنلاین ،گارانتی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی دابو صنعت همراه با تصاویر در مدل های فولادی ، آبگرم ، چگالشی ، نمک مذاب ، روغن داغ  و ظرفیت 40 تا 15000 کیلوگرم با استانداردهای DIN آلمان ، B.S انگلیس ، راندمان حرارتی و مقاومت بالا و کمترین افت فشار در محفظه احتراق را مشاهده و برر...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش دیگ دابو صنعت و خرید آنلاین ،گارانتی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی دابو صنعت همراه با تصاویر در مدل های فولادی ، آبگرم ، چگالشی ، نمک مذاب ، روغن داغ  و ظرفیت 40 تا 15000 کیلوگرم با استانداردهای DIN آلمان ، B.S انگلیس ، راندمان حرارتی و مقاومت بالا و کمترین افت فشار در محفظه احتراق را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده دیگ دابو صنعت

شرکت دانش بنیان مخزن فولاد رافع با نام تجاری دابو صنعت درسال 1373 هجری شمسی ، 1994 میلادی شروع به فعالیت نموده است. کلیه محصولات دابو صنعت ، طبق استانداردهای DIN آلمان ، B.S انگلیس ، 4231 و 7911 ملی ایران تولید می گردد. در سال های 87 ، 88 و 89 شرکت دابو صنعت جز تولیدکنندگان برتر صنایع فلزی کشور انتخاب شده است و در سال 1389 نیز مفتخر به دریافت لوح حمایت از حقوق مصرف کنندگان نموده است . از مزایای دیگ دابو صنعت می توان به سهولت تعمیر و نگهداری ، امکان استفاده از هرگونه مشعل استاندارد ، دارای کمترین افت فشار در محفظه احتراق ، بالاترین کیفیت جوش و یکپارچگی ، راندمان بالا حرارتی و مقاومت بالا در برابر شوک حرارتی اشاره کرد .

دیگ شرکت دابو صنعت فقط شامل دیگ فولادی می باشد که در ادامه به آن می پردازیم

دیگ فولادی شرکت دابو صنعت 

دیگ فولادی شرکت دابو صنعت جنس آن از ورق و لوله فولادی آلیاژی آتشخوار تولید می گردد. برای فشار و دبی کم تا زياد کاربرد دارند در این سیستم انتقال حرارت توسط سیال آب انجام می شود برای اینکه بتوان انتقال انرژی حرارتی را از سوخت مشتعل شده به محیط مورد نظر انجام می شود. قابلیت تحمل شوک های حرارتی ، طول عمربالای این دیگه ها ، ظرفیت نا محدود و قابلیت تطابق با هر نوع سوخت از مزیت های این نوع دیگ می باشد. 

دابو صنعت

گارانتی و خدمات پس از فروش دیگ دابو صنعت

دیگ های فولادی دابو صنعت دارای 7 سال گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

دابو صنعت

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های دیگ دابو صنعت ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر

فیلتر توسط :

سازنده