دیگ ام آی تری-MI3

6 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش دیگ ام آی تری و خرید آنلاین، گارانتی اصلی ام آی تری و بهترین قیمت  نمایندگی دیگ ام آی تری همراه با تصاویر در مدل چدنی و تا ظرفیت 44000 کیلوکالری ، 55000 کیلوکالری ، 116000 کیلوکالری تا 597000  کیلوکالری، راندمان حرارتی از 85 تا 90 درصد، دارای استاندارد ISO، گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه را مشاهده و ...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش دیگ ام آی تری و خرید آنلاین، گارانتی اصلی ام آی تری و بهترین قیمت  نمایندگی دیگ ام آی تری همراه با تصاویر در مدل چدنی و تا ظرفیت 44000 کیلوکالری ، 55000 کیلوکالری ، 116000 کیلوکالری تا 597000  کیلوکالری، راندمان حرارتی از 85 تا 90 درصد، دارای استاندارد ISO، گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه را مشاهده و بررسی نمایید .

مشخصات خرید هوشمندانه دیگ ام آی تری - MI3

دیگ شرکت لوله و ماشین سازی ایران تحت محصولاتی با نام تجاری MI3  تولید و به بازار عرضه می نماید. دیگ دستگاهی برای تبادل حرارت بین آتش و آب در يک مخزن تحت فشار می باشد و همچنین برای مصارفی همچون گرمایش محیط، تولید برق بکار می رود. راندمان حرارتی از 85 تا 90 درصد در ظرفیت های متفاوت با جنس چدن زیر نظر مهندسین و متخصصین مجرب و کارآمد تولید می شود. این محصولات دارای استاندارد ISO و گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه و تست فشار هیدرواستاتیک 10 بار می باشند. این محصولات با گارانتی اصلی در وب سایت دما پویا موجود می باشد در ادامه همراه با تصویر به آن می پردازیم.

دیگ چدنی ام آی تری

جنس دیگ چدنی ام آی تری از چدن خاکستری در ظرفيت های مختلف و به صورت قطعاتی پره ای به روش ريخته گری توليد می گردد در فضای وسط پره ها شعله مشعل قرار می گیرد و جهت افزایش بازده دیگ و حداکثر استفاده از انرژی حرارتی سوخت، در محیط پره ها مجرا های خاصی در نظر گرفته شده است که گاز های حاصل از احتراق از آن ها عبور می کنند و انرژی خود را به آب داخل دیگ منتقل می کنند. از مزایای این نوع دیگ می توان به تعویض پره ها در صورت شکسته شدن ، حمل و نقل آسان بدلیل جداشدن پره ها ، مقاومت زیاد در برابر گرما و پوسیدگی ، قابلیت افزایش توان گرمایی می باشد. قسمت های اصلی بویلر شامل پوسته بدنه ، دیگ بخار ، مخزن زیرآب ، تیوب های داخلی ، مشعل ، سیستم احتراق ، سیستم تخلیه آب ، دودکش ، تجهیزات تغذیه آب ، سیستم کنترل ، پیش گرم کننده آب و ... می باشد.

ام آی تری

گارانتی و خدمات پس از فروش دیگ ام آی تری 

دیگ های چدنی ام آی تری دارای 5 سال گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت لوله و ماشین سازی ایران می باشند.

شرکت لوله و ماشین سازی

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های دیگ ام آی تری ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 6 از 6 مورد