دیگ ام آی تری-MI3

6 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش دیگ ام آی تری و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی ام آی تری و بهترین قیمت  نمایندگی دیگ ام آی تری همراه با تصاویر در مدل چدنی و تا ظرفیت 44000 کیلوکالری ، 55000 کیلوکالری ، 116000 کیلوکالری تا 597000  کیلوکالری ، راندمان حرارتی از 85 تا 90 درصد ، دارای استاندارد ISO ، گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه را مشاهد...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش دیگ ام آی تری و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی ام آی تری و بهترین قیمت  نمایندگی دیگ ام آی تری همراه با تصاویر در مدل چدنی و تا ظرفیت 44000 کیلوکالری ، 55000 کیلوکالری ، 116000 کیلوکالری تا 597000  کیلوکالری ، راندمان حرارتی از 85 تا 90 درصد ، دارای استاندارد ISO ، گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده دیگ ام آی تری 

دیگ شرکت لوله و ماشین سازی ایران تحت نام ام آی تری در سال 1338 شمسی ، 1959میلادی توسط مهندس داوود رجبی تاسیس شد که کارخانه آن در جاده ساوه می باشد. دیگ شرکت ام آی تری دستگاهی برای تبادل حرارت بین آتش و آب در يک مخزن تحت فشار می باشد و همچنین برای مصارفی همچون گرمایش محیط ، تولید برق و ..... بکار می رود. راندمان حرارتی از 85 تا 90 درصد در سری های مختلف دیگ های چدنی ، دارای استاندارد ISO و گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه و تست فشار هیدرواستاتیک 10 بار از مزیت های دیگ ام آی تری می باشد. 

دیگ شرکت ام آی تری فقط شامل دیگ چدنی می باشد که در ادامه به آن می پردازیم

دیگ چدنی ام آی تری

جنس دیگ چدنی ام آی تری از چدن خاکستری در ظرفيت های مختلف و به صورت قطعاتی پره ای به روش ريخته گری توليد می گردد در فضای وسط پره ها شعله مشعل قرار می گیرد و جهت افزایش بازده دیگ و حداکثر استفاده از انرژی حرارتی سوخت، در محیط پره ها مجرا های خاصی در نظر گرفته شده است که گاز های حاصل از احتراق از آن ها عبور می کنند و انرژی خود را به آب داخل دیگ منتقل می کنند. از مزایای این نوع دیگ می توان به تعویض پره ها در صورت شکسته شدن ، حمل و نقل آسان بدلیل جداشدن پره ها ، مقاومت زیاد در برابر گرما و پوسیدگی ، قابلیت افزایش توان گرمایی می باشد. قسمت های اصلی بویلر شامل پوسته بدنه ، دیگ بخار ، مخزن زیرآب ، تیوب های داخلی ، مشعل ، سیستم احتراق ، سیستم تخلیه آب ، دودکش ، تجهیزات تغذیه آب ، سیستم کنترل ، پیش گرم کننده آب و ... می باشد.

ام آی تری

گارانتی و خدمات پس از فروش دیگ ام آی تری 

دیگ های چدنی ام آی تری دارای 5 سال گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت لوله و ماشین سازی ایران می باشند.

شرکت لوله و ماشین سازی

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های دیگ ام آی تری ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 6 از 6 مورد