دیگ آب بند

2 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش دیگ آب بند و خرید آنلاین ،گارانتی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی بویلر و دیگ آب بند همراه با تصاویر در مدل فولادی آب گرم ، آب داغ ، روغن داغ با ویژگی ایجاد دمای بالا ، عدم رسوب گرفتگی ، افزایش راندمان انتقال حرارت به صورت دو پاس و سه پاس و در ظرفیت های 82000k تا 5000000k ، مطابق استاندارد BS15 01-15...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش دیگ آب بند و خرید آنلاین ،گارانتی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی بویلر و دیگ آب بند همراه با تصاویر در مدل فولادی آب گرم ، آب داغ ، روغن داغ با ویژگی ایجاد دمای بالا ، عدم رسوب گرفتگی ، افزایش راندمان انتقال حرارت به صورت دو پاس و سه پاس و در ظرفیت های 82000k تا 5000000k ، مطابق استاندارد BS15 01-151 را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده دیگ آب بند

شرکت تولیدی و صنعتی آب بند در سال 1370 شمسی ، 1991 میلادی  با تولید دیگ کار خود را آغاز نمود. حداکثر درجه حرارت مجاز آب دیگ آبگرم 90C و دیگ آب داغ 130C می باشد. از مزیت های دیگ شرکت آب بند می توان به محفظه احتراق دیگ مطابق استاندارد BS15 01-151 از ورق های آتشخوار  و لوله های عبور دود مطابق استاندارد BS3059 و از نوع آتشخوار بدون درز ، جوشکاری با الکترود های 6010 و 7018 و به صورت پیش گرم 300C توسط جوشکاران دارای گواهینامه  WPS ، دارای دو دریچه HAND HOLE در دیگ ( به لحاظ سهولت در بازدید و انجام بازرسی ها ادواری جهت رسوب زدایی ) ، خروجی اگزوز جهت نشان دادن دمای خروجی دارای ترمومتر و جهت تنظیم دما دارای ترموستات دود (برای جلوگیری از اتلاف انرژی ) ، روپوش دیگ ها از ورق استیل و عدم نیاز به فنداسیون بتنی بدلیل آنکه بدنه دیگ بر روی یک شاسی مقاوم مونتاژ گردیده اشاره نمود.

کارخانه اب بند

دیگ شرکت آب بند فقط شامل دیگ فولادی و دیگ روغن داغ می باشد که در ادامه به آن می پردازیم

دیگ فولادی شرکت آب بند 

دیگ فولادی شرکت آب بند جنس آن از ورق و لوله فولادی آلیاژی آتشخوار تولید می گردد. براي فشار و دبی کم تا زياد کاربرد دارند در این سیستم انتقال حرارت توسط سیال آب انجام می شود برای اینکه بتوان انتقال انرژی حرارتی را از سوخت مشتعل شده به محیط مورد نظر انجام می شود. قابلیت تحمل شوک های حرارتی ، طول عمربالای این دیگه ها ، ظرفیت نا محدود و قابلیت تطابق با هر نوع سوخت از مزیت های این نوع دیگ می باشد. 

دیگ اب بند

دیگ روغن داغ شرکت آب بند

دیگ روغن داغ شرکت آب بند وسیله ای می باشد که از روغن داغ برای حرارت استفاده میگردد و از مزیت های این نوع دیگ ها می توان به عدم خوردگی به علت ساختار شیمیایی آن ، عدم یخ زدگی در هنگام خاموش بودن دستگاه ، ایجاد دمای بالا ، عدم رسوب گرفتگی ، افزایش راندمان انتقال حرارت ، کنترل صحیح دما ، ساختار با عمر طولانی تر ، عدم نیاز به تجهیزات جهت تصفیه و نرم کردن روغن اشاره نمود.

دیگ روغن داغ اب بند

گارانتی و خدمات پس از فروش دیگ آب بند

دیگ های فولادی آب بند دارای 3 سال گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

شرکت اب بند

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های دیگ آب بند ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 2 از 2 مورد

فیلتر توسط :

سازنده