جت هیتر نیرو تهویه الوند

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش جت هیتر نیرو تهویه الوند و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی جت هیتر نیرو تهویه الوند همراه با تصاویر در مدل گازسوز  و انواع  GL-50 ، تا 90 و دودکش دار درصد راندمان همراه با 50 درصد کاهش مصرف سوخت  ، ابعاد کوچک و عدم نیاز به فضای زیاد جهت نصب ، مناسب برای ...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش جت هیتر نیرو تهویه الوند و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی جت هیتر نیرو تهویه الوند همراه با تصاویر در مدل گازسوز  و انواع  GL-50 ، تا 90 و دودکش دار درصد راندمان همراه با 50 درصد کاهش مصرف سوخت  ، ابعاد کوچک و عدم نیاز به فضای زیاد جهت نصب ، مناسب برای مرغداری و گلخانه را مشاهده و بررسی نمایید.

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده جت هیتر نیرو تهویه الوند

شرکت نیرو تهویه الوند در سال 1387 شمسی ، 2008 میلادی در شهر صنعتی البرز قزوین تاسیس شد. از جت هیتر این شرکت برای مرغداریها ، گلخانه ها، سالنهای صنعتی، دامداری ها، پروژه های ساختمانی، سالن های پرورش قارچ و ... استفاده می شود. از جت هیتر دودکش دار این شرکت برای فضاهایی که اکسیژن لازم وجود ندارد استفاده می شود. برچسب انرژی مصرفی جت هیتر این شرکت B می باشد. جنس بدنه جت هیترهای نیرو تهویه الوند استیل می باشد. 

از انواع جت هیترهای شرکت نیرو تهویه الوند می توان به موارد زیر اشاره کرد :

جت هیتر گازسوز

جت هیتر گازسوز نیرو تهویه الوند از سری های جت هیتر می باشد که شامل مدل های GL-50 می باشد. مدل GL-50 دارای ویژگی راندمان بیش ار 99% ، کاهش مصرف برق به میزان 70% ، نگهداری بسیار آسان با هزینه پایین ، ایجاد جریان هوای مطبوع و کمک به تهویه هوا ، قابلیت نصب در ارتفاع و یا استفاده بصورت پرتابل ، ابعاد کوچک و عدم نیاز به فضای زیاد جهت نصب اشاره کرد. 

نیرو تهویه الوند

جت هیتر دودکش دار 

جت هیتر دودکش دار نیرو تهویه الوند از سری جت هیتر می باشد. قابلیت نصب ترموستات محیطی جهت کنترل دما ، دسترسی آسان به مجموعه سوخت رسان و نازل ، کاهش 50 درصدی مصرف سوخت نسبت به هیتر ههای کابین دار ، بازگشت سریع سرمایه به سبب صرفه جویی در هزینه سوخت وبرق از مزیت های جت هیتر دودکش دار نیرو تهویه الوند می باشد. 

جت هیتر دودکش دار تهویه الوند

گارانتی و خدمات پس از فروش جت هیتر نیرو تهویه الوند

شرکت نیرو تهویه الوند ، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش جت هیتر نیرو تهویه الوند می باشد. جت هیتر این شرکت دارای 20 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

تهویه الوند

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های جت هیتر نیرو تهویه الوند ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر